Esileht Hobinurk Netflixi subtiitrid

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Netflixi subtiitrid

Postitas:
Kägu

Telekast kaovad Netflixil subtiitrid ära, kui ma vaatan ca 4+ osa ühest sarjast järjest. Samas kui telefonist edasi vaatan sama sarja on subtiitrid tagasi. Kas see on teleka või netflixi äppi jama? Telekas olen proovinud ka keelt vahetada aga tagasi ikka tule. Alles järgmine päev on normaalselt taas olemas.

Subtiitreid kasutan seetõttu, et tihtipeale vaatan õhtuti ja minimaalse häälega, et teisi mitte segada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks ka teada, millest subtiitrid ära kaovad. Minul juhtub see Jupiteriga telekast vaadates. Panen subtiitrid peale, natukese aja pärast jälle kadunud. Arvutist vaadates on alles.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kaovad ka aeg-ajalt ära, aga kui siis korraks subtiitrid maha võtan ja uuesti peale panen, siis kõik töötab jälle – kas see pole aidanud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kaovad ka aeg-ajalt ära, aga kui siis korraks subtiitrid maha võtan ja uuesti peale panen, siis kõik töötab jälle – kas see pole aidanud?

Täitsa ära vist ei ole võtnud. Küll aga keelt vahetanud. Proovin järgmine kord ka täitsa maha võtmist. Ehk aitab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kaovad ka aeg-ajalt ära, aga kui siis korraks subtiitrid maha võtan ja uuesti peale panen, siis kõik töötab jälle – kas see pole aidanud?

Olen teinud seda küll, ei ole aidanud. Selline asi hakkas pärast versiooniuuendust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan läpakast Netflixi, kordagi pole subtiitrid ära kadunud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan läpakast Netflixi, kordagi pole subtiitrid ära kadunud.

Selle kohta ju ei küsitudki. Arvutis/telefonis on nad alati alles.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kaovad ka aeg-ajalt ära, aga kui siis korraks subtiitrid maha võtan ja uuesti peale panen, siis kõik töötab jälle – kas see pole aidanud?

Täitsa ära vist ei ole võtnud. Küll aga keelt vahetanud. Proovin järgmine kord ka täitsa maha võtmist. Ehk aitab.

Eile proovisin, ei aita see maha võtmine.
Telefonis pole jah ära kadunud kunagi. Sain vaadata täpselt 2 osa, kolmanda alguses kadusid subtiitrid ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka telekas “sisseehitatud” netflix ja pole kordagi subtiitrid ära kadunud. Ehk saab kuidagi mingit tarkvara uuendada?

Ehk need sammud läbi teha – https://www.saintlad.com/netflix-subtitle-not-working/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi peaks vaatama telefonis saateid, kui selle jaoks on telekas, max läpakas?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi peaks vaatama telefonis saateid, kui selle jaoks on telekas, max läpakas?

Lugesid ju ise, miks. Ma vaatan ka vahel telefonist, ei vea läpakat igale poole kaasa. Mis siis sellest?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesid ju ise, miks. Ma vaatan ka vahel telefonist, ei vea läpakat igale poole kaasa. Mis siis sellest?

Jeerum, telekas on 55 tolline, telefon 5-6 tolli. Milleks oma silmi pingutada?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, telekas on 55 tolline, telefon 5-6 tolli. Milleks oma silmi pingutada?

Lõpeta trollimine. Mu telekas on veidi suurem, seetõttu ei veagi ma teda autosse ega hotelli kaasa 🙂 Isegi kööki ega õue ei too (ära nüüd jälle minesta, mul tõesti pole igas ruumis ega igas kasvuhoones  telekat). Silmi pole vaja ka pingutada. Kui oleks, ju siis korralikud prillid aitaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi peaks vaatama telefonis saateid, kui selle jaoks on telekas, max läpakas?

Olen TA, no ma tahaksgi telekast vaadata ???? aga subtiitrid ju kaovad ära.
Muideks mul ei olegi läpakat(mingi vana juust on aga kas veel tööle ka läheb, ei tea) ega ka tahvlit.
Ja telefonis on mul netflix sellepärast, et reisimise ajal igav ei oleks.
Aga jah, eelistan ka telekat telefonile loomulikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta trollimine. Mu telekas on veidi suurem, seetõttu ei veagi ma teda autosse ega hotelli kaasa ???? Isegi kööki ega õue ei too (ära nüüd jälle minesta, mul tõesti pole igas ruumis ega igas kasvuhoones  telekat). Silmi pole vaja ka pingutada. Kui oleks, ju siis korralikud prillid aitaks.

Läpakas või tahvel poleks mugavam?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läpakas või tahvel poleks mugavam?

Kas keegi küsis seda või? Telekast on jutt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta trollimine. Mu telekas on veidi suurem, seetõttu ei veagi ma teda autosse ega hotelli kaasa ???? Isegi kööki ega õue ei too (ära nüüd jälle minesta, mul tõesti pole igas ruumis ega igas kasvuhoones telekat). Silmi pole vaja ka pingutada. Kui oleks, ju siis korralikud prillid aitaks.

Läpakas või tahvel poleks mugavam?

Mu jaoks küll mitte, kui ma kodus pole. Need teised ei mahu taskusse. Vahel vaatan ka toas telefonist filme, mulle meeldib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läpakas või tahvel poleks mugavam?

Mis ime pärast sind nii tungivalt huvitavad täiesti võõra inimese filmivaatamise harjumused, et juba mitmes küsimuse selle kohta?
Väga veider.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ime pärast sind nii tungivalt huvitavad täiesti võõra inimese filmivaatamise harjumused, et juba mitmes küsimuse selle kohta? Väga veider.

Hämmastab, et inimesed nii vähesega lepivad, muud midagi.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ime pärast sind nii tungivalt huvitavad täiesti võõra inimese filmivaatamise harjumused, et juba mitmes küsimuse selle kohta? Väga veider.

Hämmastab, et inimesed nii vähesega lepivad, muud midagi.

Jeerum küll ????
Äkki mul on hiigelsuure ekraaniga telefon? Või hoopis mini variant läpakast?
Mis see siis aitab?

Oled ehk isegi kuulnud, et osadel inimestel üldse ei olegi telekat kodus? Kulud siis imestusest lausa pikali?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastab, et inimesed nii vähesega lepivad, muud midagi.

Nii vähesega? Oled sa üldse korraliku telefoni pilti näinud? Tänapäevastel on väga hea resolutsioon.
Ma istun vahel tugitoolis, mis on otse teleka ees, läpakas on meetri kaugusel laual ja tahvel käeulatuses riiulil, ei viitsi neist ühtegi sisse lülitada. Vaatangi filmi telefonist. Lepin rõõmuga selle “vähesega”. Vahel lihtsalt tundub niimoodi mõnus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ehk isegi kuulnud, et osadel inimestel üldse ei olegi telekat kodus? Kulud siis imestusest lausa pikali?

No need on veidrikud. Tavaliselt kuuluvad lamemaalaste hulka, kes mitet mingeid uudiseid ei vaata ja teatavad uhkelt, et neil ei olegi televiisorit.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vähesega? Oled sa üldse korraliku telefoni pilti näinud? Tänapäevastel on väga hea resolutsioon. Ma istun vahel tugitoolis, mis on otse teleka ees, läpakas on meetri kaugusel laual ja tahvel käeulatuses riiulil, ei viitsi neist ühtegi sisse lülitada. Vaatangi filmi telefonist. Lepin rõõmuga selle “vähesega”. Vahel lihtsalt tundub niimoodi mõnus.

Tean ikka, mul on viimane iphone. Resos pole asi vaid ekraani väiksuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No need on veidrikud. Tavaliselt kuuluvad lamemaalaste hulka, kes mitet mingeid uudiseid ei vaata ja teatavad uhkelt, et neil ei olegi televiisorit.

Hahaa 🙂 Või äkki teevad rohkem tööd kui sina, rohkem sporti, veedavad aega perega ja saavad oma uudised kätte mujalt kui “Reporterist”

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahaa ???? Või äkki teevad rohkem tööd kui sina, rohkem sporti, veedavad aega perega ja saavad oma uudised kätte mujalt kui “Reporterist”

Ohissand. Hakkab tulema, kuidas polegi tegelikult aega vaadata ja Eesti uudised on mõttetue.

Peab ikka vaene olema, et 24/7 rakkes olla. Oleksid võinud koolis mingi kraadi saada ja tasuvama töö leida. Sporti teeb iga normaalne inimene ning veedab perega aega ammugi. Need telekata tolad on kõige reaalsusekaugemad inimesed üldse.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahaa ???? Või äkki teevad rohkem tööd kui sina, rohkem sporti, veedavad aega perega ja saavad oma uudised kätte mujalt kui “Reporterist”

Kõva pere küll, kes istuvad terve kambaga õhtuti igaüks oma telos ja vaatavad filme 😀 Piinlik.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No need on veidrikud. Tavaliselt kuuluvad lamemaalaste hulka, kes mitet mingeid uudiseid ei vaata ja teatavad uhkelt, et neil ei olegi televiisorit.

Televiisori (kui aparaadi enda) puudumine ei takista ühegi telekanali vaatamist. Ma vaatan suvlisest seadmest kõike, mida just parasjagu tahan.
Uudiseid näen päeva jooksul pidevalt, ei leia, et selleks telekas üldse oluline oleks. Pole vaja lahtigi teha, et kogu maailmas toimuvaga kursis olla. Nt Go3 kõigi oma lõputute kanalitega jookseb igas seadmes.

Resos pole asi vaid ekraani väiksuses.

Mind ei sega üldse, vägagi meeldib ka väike ekraan. Kui tahan suuremat, eks siis teen teleka lahti.
Ja väga huvitavad filmid vaatan üldse juba kinos ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telekast Netflixi vaatamine ei ütle midagi. Telekatel on erinevad operatsioonisüsteemid ja seega ka erinevad äpid, mis nende peal jooksevad. Ka näiteks Samsungi uuemal ja vanemal põlvkonnal (nime järgi sama operatsioonisüsteem) on erinevad Netflixi äpid. Mida vähem infot annad, seda väiksem on tõenäosus, et kohtad siin kedagi, kes on edukalt just sinu probleemi lahendanud ja kindlasti leiad kellegi, kes on täiesti teise teleka, operatsioonisüsteemi ja äpiga mingi lahenduse leidnud, mis sind mitte kuidagi ei aita. See on täpselt samalaadne, et kurta, et minu Facebooki äpp ei tööta, jättes mainimata, et kas sa kasutad Androidi või iOSi. Täiesti erinevad platvormid, täiesti erinevad äpid – mis ühes probleem, ei pruugi olla teises ja vastupidi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Hobinurk Netflixi subtiitrid