Esileht Ilu Netipood boohoo

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Netipood boohoo

Postitas:

Kas keegi on sealt tellinud riideid? Kuidas on kvaliteet ja kui palju maksab Eestisse saatmine? Olete rahul?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 11:15; 19.06 14:51; 05.08 15:26; 09.08 10:31; 06.09 15:28; 02.03 11:27; 11.05 12:18; 09.08 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatmine on vist 11 eurot. Riiete kvaliteet kehvapoolne, pildid kõvasti paremad kui reaalsus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldine kvaliteet on jama. Võib leida ka korralikke asju, aga kuna netist ostes ise vaadata-katsuda ei saa, siis ongi õnnemäng ja pigem saad viletsa asja. Olen sealt tellinud näiteks ühe koti, kandnud olen paar korda, sest see odavus siiski karjub näkku – kott ise on hele, sangadel on täiteks pandud tumesinist materjali, mis aukudest välja pungitab ja silma riivab. Sealt ostetud pintsak on väga õhuke ja ludu, seljas istub imelikult. Ei pannud kordagi selga, viisin Uuskasutuskeskusesse. Olen sealt tellinud ka ühe õhukese tuulekas-parka (dušikardinalaadsest materjalist, ilma igasuguse voodrita) – vot sellega olen rahul ja olen palju kandnud. Ja ma ei ole väga nõudlik klient, näiteks H&M asjadega ma olen 99,99% juhtudest rahul.

Postitasu näitab praegu 11,99 eurot, aga ma ei mäleta, et ma nii palju maksnud oleks. Ehk on neil ka mingeid kampaaniaid, kus postitasu on madalam või puudub üldse? Seda peaks keegi teine kommenteerima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kleidid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 11:27; 02.03 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.sitejabber.com/reviews/boohoo.com

https://www.theguardian.com/business/2019/jun/22/cost-cheap-fast-fashion-workers-planet

Ei tundu usaldusväärne pood.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sealt tellinud, kleitide valik on neil suur, asjad on odavad, aeg ajalt teevad ilma postikuluta päevi. Kaup tuleb 5 päevaga kohale.
Olen teinud mitu tellimust, kokku tellinud ca 15 eset, millest 12 on käigus ja olen väga rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kvaliteeti sealt ikka oodata? Odav kaup ja selline ka välja näeb. Olen tellinud sealt vaid n.ö. koduseid riideid (näiteks koristamiseks hea selga tõmmata), välja sellistega ei läheks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Netipood boohoo