Esileht Ajaviite- ja muud jutud Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

Postitas:
Kägu

Mõtlesin delfi date´i konto teha. Olen näo poolest kena, kuid ülekaaluline. Kardan, et isegi kui kellegagi klapp tekib, siis kui kokku saame, äkki ta pettub. Kuidas teil, kes te nii ideaalse välimusega pole, kogemused on olnud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
bitch28

RE: Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

aga miks sa ei pane sellist pilti kus sinu kogu keha näha on? Tänaval käies ju ka julged sellise kehaga teiste ees olla. Siis lihtsalt need inimesed ei võta ühendust, kellele ülekaal naiste puhul probleemiks on. Ma ei ole kunagi kuskil tutvumissaitidel olnud, aga tundub ju loogiline…

ja edu härra õige leidmisel!:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

pane jah selline pilt, kus keha ka näha on. Siis on küll vähem huvilisi, aga ei pea sel teemal põdema.

*ma olen tugevalt ülekaaluline ja olukord muutus kohe lahedamaks, kui näopildi asendasin täispikkuses pildiga. Kohtumisel pole keegi ära jooksnud:D Aga ega midagi leidnud ka pole, mul endal on latt lihtsalt meeletult kõrgel.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

te ise arvate, et olete ülekaalulised, st paksemad ja pekisemad, kui see mõnele naisele sünnis on. te võtate endale ise võimaluse mehele saada ja võib olla te ei tahagi seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pane jah selline pilt, kus keha ka näha on. Siis on küll vähem huvilisi, aga ei pea sel teemal põdema.

*ma olen tugevalt ülekaaluline ja olukord muutus kohe lahedamaks, kui näopildi asendasin täispikkuses pildiga. Kohtumisel pole keegi ära jooksnud:D Aga ega midagi leidnud ka pole, mul endal on latt lihtsalt meeletult kõrgel.[/tsitaat]
Milline see latt sul umbes on? Tahad normaalkaalus, nägusat ja edukat lastetut meest?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei ole mitte kunagi mõistnud neid inimesi, kes end pildiga tutvusmissaitidele üles riputavad.
Vabanda teemaalgataja, aga minu arvates on see lihtsalt kohutav, kui mingi netiajalehe lahti löön ja siis seisavad seal reas meest-naist otsivad inimesed…

Palju lihtsam oleks käia väljas ja luua suhteid juba sellelt pinnalt, kus võimalikule huvilisele oleks ilma hilisemate üllatusteta pilt selge, milline sa välja näed ja milline sa oma olekult oled.

Eeldan, et oled noor inimene. Käi väljas, ausalt!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma ei ole mitte kunagi mõistnud neid inimesi, kes end pildiga tutvusmissaitidele üles riputavad.
Vabanda teemaalgataja, aga minu arvates on see lihtsalt kohutav, kui mingi netiajalehe lahti löön ja siis seisavad seal reas meest-naist otsivad inimesed…

Palju lihtsam oleks käia väljas ja luua suhteid juba sellelt pinnalt, kus võimalikule huvilisele oleks ilma hilisemate üllatusteta pilt selge, milline sa välja näed ja milline sa oma olekult oled.

Eeldan, et oled noor inimene. Käi väljas, ausalt![/tsitaat]

Tutvumissaitidel ilma pildita olla on päris … noh mõttetu. Sulle ei kirjuta ju mitte keegi, nagu isegi ei vasta pildita kirjadele. Milleks aega raisata, kui ei julge ennast näidata, järelikult on mees lihtsalt armukese otsinguil ja äkki naine näeb pilti ja oh seda jama siis. Ja ega see nö väljaskäimine ka alati lihtne pole. Äkki on väikesed lapsed, neid ju ei jäta üksi ja ei lähe ennas kuskile näitama. Ise elan nt maal, suurem linn on 70 km kaugusel, töötan seal, seega vabast päevast küll ei viitsiks taas sinna linna sõita. Lähim suurem koht on pisike väikelinn, kus kõik kõiki tunnevad ja teavad, no mis väljaskäimine see ka on? Ise leidsin kaaslase just netist tutvumissaidilt, ei olnud vaja kuskil ringi lehvida, mul polnud selleks aegagi. Aga teemaalgatajale, pane jah kogupikkuses pilt üles, sel juhul säästad nii ennast, kui võimalikke huvilisi. Endal ka siis parem tunne, kui kohtudes ei pea põdema hakkama. Edu igal juhul!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tutvumissaitidel ilma pildita olla on päris … noh mõttetu. Sulle ei kirjuta ju mitte keegi, nagu isegi ei vasta pildita kirjadele. Milleks aega raisata, kui ei julge ennast näidata, järelikult on mees lihtsalt armukese otsinguil ja äkki naine näeb pilti ja oh seda jama siis. Ja ega see nö väljaskäimine ka alati lihtne pole. Äkki on väikesed lapsed, neid ju ei jäta üksi ja ei lähe ennas kuskile näitama. Ise elan nt maal, suurem linn on 70 km kaugusel, töötan seal, seega vabast päevast küll ei viitsiks taas sinna linna sõita. Lähim suurem koht on pisike väikelinn, kus kõik kõiki tunnevad ja teavad, no mis väljaskäimine see ka on? Ise leidsin kaaslase just netist tutvumissaidilt, ei olnud vaja kuskil ringi lehvida, mul polnud selleks aegagi. Aga teemaalgatajale, pane jah kogupikkuses pilt üles, sel juhul säästad nii ennast, kui võimalikke huvilisi. Endal ka siis parem tunne, kui kohtudes ei pea põdema hakkama. Edu igal juhul![/tsitaat]Oleksin mina mees, siis minu jaoks oleks täiesti välistatud otsida endale sellisest kohast naist.
Ikkagi, kuidagi jätab sellise odava mulje ja et midagi on inimesel viga, et muudmoodi ei suuda tutvuseid luua. Või siis hoopis vastupidi, et inimene on mingi suuremat sorti seikleja, kes otsib suhteid võimalikult paljude inimestega.

Tegelikult täpselt sama ka vastupidi. Mina ise naisena ei sobitaks iialgi õhtulehe all nurgas rippuva tegelasega tutvust.
Seal niimoodi kõigile vahtimiseks olla oleks kuidagi alandav.

Paluks mitte solvuda, aga see on see tunne, mis minul neid pilte ja väga idiootseid kasutajanimesid vaadates tekib.

P.S. Muide, millest see küll tuleb, et osad, pildi järgi väga ilusad naised (ja sekka ka mõni üksik ilus mees) ripuvad seal tutvumissaidil AASTAID?
Pildi järgi arvates peaks selline naine minema kui soe sai, aga…?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole latt kõrgel. Sooviksin leida täiesti tavalist meest, kellega oleks, millest rääkida. Mitte sellist nö jõmmi, vaid lihtsat, pigem tagasihidlikku meest. Kes oleks haritud (tugeva t-ga) ja võiks olla ka ühised huvid.

Kardan, et kui pildi panen, äkki siis keegi ei kirjutagi. Mulle on jäänud mulje, et otsitakse ainult ideaalkaalus naisi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen näiteks ühel tutvumissaidil olemas. Pildiga ja puha. Ei ütleks, et mul midagi viga on.
Miks ma seal olen mitte ei käi kusagil väljas tutvumas? Lihtne. Mul pole aega käia mööda pubisid ja klubisid. Olen esmaspäevast reedeni õhtul 6-ni tööl, peale seda pean majapidamises asju korraldama ja tuleb vahel ka võtta tööd koju kaasa. Seega mul ei ole eriti võimalik kusagil väljas hulkuda (Ma ei ela ka päris pealinnas vaid väljaspool).
Samas peab tõdema, et selliselt saidilt endale kedagi püsivat leida on suhteliselt võimatu. Ja ausalt öeldes, enam ei loodagi. Samas mõned toredad sõbrad olen sealt leidnud.
Teemaalgatajale soovin edu ja tõesti, pane endast täispikkuses pilt üles, siis pole ka kohtingutel pettumist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isegi sellised riputavad endast pite üles…
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266377
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266213

Mis sul, kenal inimesel, häbeneda on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei pannud üldse pilti. Mu ilu ei puutu seejuures üldse asjasse, soovisin püsisuhte eesmärgil tutvuda mehega, kellel muud väärtused esikohal. Edukalt läks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline see latt sul umbes on? Tahad normaalkaalus, nägusat ja edukat lastetut meest?[/tsitaat]

Kõige olulisem latiseadmisel on välimus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ole parem algusest peale aus. sest kui liiga kena pildi paned siis pärast vöid haiget saada kuna tegelikkuse selgudes saad palju äraytlemisi. pane töetruu pilt, omal pärast kergem….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige olulisem latiseadmisel on välimus?[/tsitaat]
Teemaalgatajal justkui on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajal justkui on?[/tsitaat]

Kust sa selle välja lugesid, et ta partnerivalikul välimuse esikohale seab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen samuti tugevalt ylekaaluline kena n2olapiga hetkel 26a naisterahvas. Internetituttavatega olen kohtunud p2ris mitmel korral. Esimene kord, olin ise 17 ja tutvusime Rate.ee kaudu. See v6ib oelda, oli mu elu esimene no. p2ris suhe, kestis ligemale 2 aastat. Alguses pidurdasin kohtumisega ikka p2ris kaua, kuna h2benesin ennast. Pildid rate.ee-s olid samuti ainult n2ost. Suhtlesime MSNis kaamera teel, sealt n2gi ta mind p2riselt, m6ned korrad ka t2ispikkuses ja siis vaikselt mu hirm kadus.

Teine oli samuti rate.ee kaudu leitud tuttav. Ma ei otsinud ise sealt ratest mitte midagi, see konto oli rohkem nagu s6pradega suhtlemiseks kuid meesterahvaid niioelda ujus ligi. Teine kord olin juba palju julgem ning n6ustusin kokku saama kiiremini. Elasime hiljem koos kolm aastat.

Praeguse mehega tutvusin konkreetselt tutvumissaidil. Ma ei ela enam Eestis ning ka see sait ei ole Eesti sait. Temaga kokku saamist p6desin palju kuna tegu on minu jaoks nagu ideaalse mehega 🙂 Enne kohtumist samuti kaamera, palju pilte, ja siin ma nyyd olen… 6nnelikum kui kunagi varem 🙂

2ra karda kohtuda, kui sa neile ei meeldi, siis ei meeldi – hull asi… k6nnid nina pysti minema 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Välimus ei ole tähtis, kirjutasin eespool, mida hindan. Muidugi ei tohi olla hoolitsemata ja räpakas. Eks seda on pärast näha, kas ka keemia tekib või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõni mees ongi selline pervo, et tahab omale pakse naisi. Nii et sul peaks täitsa vedu olema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

pane ikka enda pilt. Petta pole mõtet. Ja miks peakski ennast häbenema? Mees võtab sind sellisena nagu oled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Isegi sellised riputavad endast pite üles…
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266377
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266213

Mis sul, kenal inimesel, häbeneda on? [/tsitaat]
No jube pilt see teine, kopsuka silt tagant ripakil,,,öääää
Ja olgem ausad tutvumissaitidel normaalsed inimesed tutvusi ei otsi, ikka lollid, paksud koledad, jotad. Ere näide on yxik

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat]Mõni mees ongi selline pervo, et tahab omale pakse naisi. Nii et sul peaks täitsa vedu olema.[/tsitaat]

miks sa neid pervoks nimetad? kas paks naine ei väärigi täisväärtuslikku elu? usun, et sul on endal mingi kiiks, mis ei lase sul normaalselt asjadesse suhtuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]

miks sa neid pervoks nimetad? kas paks naine ei väärigi täisväärtuslikku elu? usun, et sul on endal mingi kiiks, mis ei lase sul normaalselt asjadesse suhtuda.[/tsitaat]
Jah ta võib väärida küll, aga normaalne mees tahab ikka normaal-kaalulist naist, või väidad vastu? Ju tal mingi kiiks on, kui ta paksu tahab. Või ta on siis ise sama paks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma tean mitut tõeliselt paksu naist, kes endale elukaaslase leidnud ja paksuse all ei mõtle 70-80kg vaid ikka 115-125kg Kusjuures mehed on pikakasvulised ja normaalkaalulised, töökoht on olemas ja ei ole joodikud. Seega tunded ei küsi sellest, kas naine on paks või mitte.

Kui inimesele meedid, siis meeldid sellisena nagu oled.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Jah ta võib väärida küll, aga normaalne mees tahab ikka normaal-kaalulist naist, või väidad vastu? Ju tal mingi kiiks on, kui ta paksu tahab. Või ta on siis ise sama paks.[/tsitaat]

ühegi normaalse mehe normaalse sugueluga ei ole teistel mingit pistmist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah ta võib väärida küll, aga normaalne mees tahab ikka normaal-kaalulist naist, või väidad vastu? Ju tal mingi kiiks on, kui ta paksu tahab. Või ta on siis ise sama paks.[/tsitaat]

No see on kyll t2ieliku idioodi v6i siis teismelise jutt. Normaalne mees tahab normaalset naist, normaalsusel siinkohal ei ole mitte mingit pistmist kehakaaluga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah ta võib väärida küll, aga normaalne mees tahab ikka normaal-kaalulist naist, või väidad vastu? Ju tal mingi kiiks on, kui ta paksu tahab. Või ta on siis ise sama paks.[/tsitaat]Mul on sõbranna, kes on vene rahvusest. Pikk, sale ja piltilus. Olen alati teda kadestanud. Ta käib väga hästi riides ja on üldse väga silmapaistev. Talle meeldivad ainult paksemad mehed. Enda mees on tal lühike ja näost täiesti inetu, aga väga hea ja laheda iseloomuga. Pealegi pidi ta voodis olema super.
Mina ise olen tugevalt ülekaaluline ja minu mees nägi ikka kurja vaeva, et ma lõpuks temaga koos oleksin nõus olema. Ja mul mees ei ole paks, ei ole kole ja pole loll. Ta on haritud, kena ja mehine mees. Pealegi hoiab ta mind 10 aastat nagu oma silmatera. Olen mitu korda üritanud kaaluga tegeleda, aga talle ei meeldi see, kui võtan alla. Talle meeldib, milline ma olen. Pealegi enne minu meest on mul palju \”mehe kanditaate\” olnud, kes pole sugugi ei kiiksuga ega paksud.
See sinu suhtumine näitab juba seda, et on inimesi, kes hindavad vaid silmadega!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõhna naist tahab ikka see mees, kel endal ülekaalulisuse oht geenides. Mehed, kel saleda inimese geenid, suhtuvad naise mõningasse ülekaalu normaalselt.Nii et mees, kes sa siin põlastad raskemaid naisi, suure tõenäosusega oled Sina keskeas üks õllekõht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülekaalulisena sobib küll tutvuda, ma olen isegi siis saanud tutvuda, kui olin nudiks lõigatud juustega pildil olnud. Ja nagu aru olen saanud siingi jutuks tulnud teemast, on see ikkagi totaalselt aut naise puhul.
Ise arvan, et nii selekteeritakse just välja, kes on sinust tõeliselt huvitunud, mitte ei otsi juhuseiklusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga paljudele \”normaalkaalus\” noormeestele meeldivad justnimelt kopsakamad naised, nii et ära põe, ole julge!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.