Esileht Ajaviite- ja muud jutud Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Teema: Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

Postitas:
Kägu

RE: Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Isegi sellised riputavad endast pite üles…
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266377
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266213

Mis sul, kenal inimesel, häbeneda on? [/tsitaat]

Mismöttes ISEGI sellised? Täiesti normaalsed naised on piltidel. No ok, möned ülekilod on, aga normaalne mees konti ei tahagi.
Kui sa arvasid, et nende piltidega teemaalgatajat lohutad, siis pead pettuma, sest ma arvan, et teemaalgatajal on rohkem ülekaalu, kui piltidel olevatel naistel…
Olen mees.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No näed, isegi minu pilt siin:D Teisel pildil olev siis. Ja ausalt pole kunagi probleeme olnud meeste saamisega .Üllatus, üllatus , eksole, isegi suhtes olen olnud nii mõnegagi. Ja nüüd kindlasti tulevad sapised kommentaarid. Teile kirjutan nii:Ja kõigile neile vigisejatele, arvustajatele, vihkajatele ja muidu troppidele võiks soovida mannavahuroosat ja udupilvepehmet armastusetunnet. Ühesõnaga, lubage mul teid võluva naeratuse saatel p…e saata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No näed, isegi minu pilt siin:D Teisel pildil olev siis. Ja ausalt pole kunagi probleeme olnud meeste saamisega .Üllatus, üllatus , eksole, isegi suhtes olen olnud nii mõnegagi. Ja nüüd kindlasti tulevad sapised kommentaarid. Teile kirjutan nii:Ja kõigile neile vigisejatele, arvustajatele, vihkajatele ja muidu troppidele võiks soovida mannavahuroosat ja udupilvepehmet armastusetunnet. Ühesõnaga, lubage mul teid võluva naeratuse saatel p…e saata.[/tsitaat]

Ilmselt sel ajal, kui teised koolis käisid, tegelesid sa millega….poseerimisega?
Kõva mutt…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma küll end mutiks ei pea. Ja kui aus olla,siis siinsed kommentaarid ajavad muigama. No nii sapised ja vastikud ka ikka ei saa olla. Aga ma ei imesta. Enne tuleks endal samasugused pildid siia lisada, siis teisi kritiseerida . Olen nagu olen ja võõraste arvamus mulle korda ei lähe. Jätkuvalt, meeste puudust pole mul olnud. Ja õnneks pole ma ka kibestunud vanatydruk, nagu ehk mõni siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma küll end mutiks ei pea. Ja kui aus olla,siis siinsed kommentaarid ajavad muigama. No nii sapised ja vastikud ka ikka ei saa olla. Aga ma ei imesta. Enne tuleks endal samasugused pildid siia lisada, siis teisi kritiseerida . Olen nagu olen ja võõraste arvamus mulle korda ei lähe. Jätkuvalt, meeste puudust pole mul olnud. Ja õnneks pole ma ka kibestunud vanatydruk, nagu ehk mõni siin. [/tsitaat]

Miks sa oma pildi kustutasid, oled kriitika suhtes hell? Nägin ka seda pilti, mind häiris pigem see, et see oli tehtud kiirustades, et saaks aga rutem üles panna.
Võinuks natuke sättida, mitte et seal just ilu lootnuks leida, sest koht pole ju kunstiimetlejate jaoks, aga nii nägi see välja ühemõtteline ja samas mitte üldse kutsuv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

iha.ee ja delfi date ei ole vist ikka päris võrreldavad keskkonnad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pane milline pilt tahes, kuid ära kunagi valeta oma kehakaalu numbrit. Ja kindlasti on see parem varian, kui keegi ei kirjuta, kui et kirjutakse ja siis kohtumisel pettutakse. Saad ise haiget, saab teine inimene haiget. Mis suhe saab üldse põhineda valel ? kindlasti mitte pikaajaline suhe. Tean mitmeid mehi, kes nimetavad nn normaalkaalulisi naisi alakaalulisteks ja nad väidavad, et neile lihtsalt ei meeldi sellised naised. Et naine peab ikka näha olema , et on naine, on nad öelnud. Ja üsna võimalik et kohtud sellise mehega, kes näeb sinust ilusat naist ja oled tema jaoks sobiva kehaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma tean mitut tõeliselt paksu naist, kes endale elukaaslase leidnud ja paksuse all ei mõtle 70-80kg vaid ikka 115-125kg Kusjuures mehed on pikakasvulised ja normaalkaalulised, töökoht on olemas ja ei ole joodikud. Seega tunded ei küsi sellest, kas naine on paks või mitte.

Kui inimesele meedid, siis meeldid sellisena nagu oled. [/tsitaat]

[tsitaat]Kõhna naist tahab ikka see mees, kel endal ülekaalulisuse oht geenides. Mehed, kel saleda inimese geenid, suhtuvad naise mõningasse ülekaalu normaalselt.Nii et mees, kes sa siin põlastad raskemaid naisi, suure tõenäosusega oled Sina keskeas üks õllekõht.[/tsitaat]

[tsitaat]Väga paljudele \”normaalkaalus\” noormeestele meeldivad justnimelt kopsakamad naised, nii et ära põe, ole julge![/tsitaat]

Eks kõik ole omal ajal muinasjutte lugenud, kuid reaalses elus ei maksa erandeid reeglitega segi ajada. Kõik \”suure\” naisega mehed, keda mina kohanud olen on töllid ja/või tuhvlialused olnud. See ei tähenda muidugi seda, et ka vastupidiseid ette ei tule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Eks kõik ole omal ajal muinasjutte lugenud, kuid reaalses elus ei maksa erandeid reeglitega segi ajada. Kõik \”suure\” naisega mehed, keda mina kohanud olen on töllid ja/või tuhvlialused olnud. See ei tähenda muidugi seda, et ka vastupidiseid ette ei tule. [/tsitaat]
Ega jah, kui sind ainult väline ilu huvitab, siis sa seda naguinii ei mõista, et mõnele võib ka kopsakam naine meeldida. Ja muinasjuttudega ei ole siin midagi pistmist.
Muide üsna paljud piltilusad pikakasvulised ja saledad tüdrukud on üksi mis üksi, ei leia endale korralikku meest.
Mõnede arvamust mööda peaks muidugi kõigil selline mees olema ja natuke paksemad või väga paksud peaks kõik üksi nurgas istuma ja häbenema.
Ma käisin nv ühel üritusel, seal oli üks ca 35-aastane naine, kahe lapse ema. Täpselt kaalu ei tea aga alla 130kg kindlalt mitte; sest minust oli ta tunduvalt suurem. Mees oli selline pikakasvuline; ikka 1.90 pikk ja keskmise kehaehitusega; völimuselt kena aga oma naisega juba oma 10-aastat koos olnud. Ja huvitaval kombel meeldis sealsetel meestel selle naisega juttu ajada, sest naine oli rõõmsameelne ja jutukas.
Kõrgharitud ja heal kohal olev tuttav 27aastane mees, kes ise on sale ja kena näoga võttis endale mõned aastad tagasi 6aastat noorema keksharidusega naise. Naine on kenasti ümmargune; 90+ kg kindlasti.
Võiks veel lugusid kirjutada aga siin osad nagunii ei usu, et on olemas selline asi nagu tunded. Kindlasti neid mehi ei huvita vähimalgi määral see, et naised sellised paksemad on. Kui nad oleks mingeid kondikubusid tahtnud, siis ilmselgelt nad sellised ka leidnud oleks, sest neid on küllalt liikvel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mul on sõbranna, kes on vene rahvusest. Pikk, sale ja piltilus. Olen alati teda kadestanud. Ta käib väga hästi riides ja on üldse väga silmapaistev. Talle meeldivad ainult paksemad mehed. Enda mees on tal lühike ja näost täiesti inetu, aga väga hea ja laheda iseloomuga. Pealegi pidi ta voodis olema super.
Mina ise olen tugevalt ülekaaluline ja minu mees nägi ikka kurja vaeva, et ma lõpuks temaga koos oleksin nõus olema. Ja mul mees ei ole paks, ei ole kole ja pole loll. Ta on haritud, kena ja mehine mees. Pealegi hoiab ta mind 10 aastat nagu oma silmatera. Olen mitu korda üritanud kaaluga tegeleda, aga talle ei meeldi see, kui võtan alla. Talle meeldib, milline ma olen. Pealegi enne minu meest on mul palju \”mehe kanditaate\” olnud, kes pole sugugi ei kiiksuga ega paksud.
See sinu suhtumine näitab juba seda, et on inimesi, kes hindavad vaid silmadega![/tsitaat]

Et su mees nägi palju vaeva, et selline 100- kilone vaal omale koju saada?? Palun vabandust, aga sellisel mehel pole seal üleval pool küll päris kōik korras. Kiiks on kindlasti olemas. Ja veel ise uhkustad oma pekkidega? Mul endal oleks küll vastik tunne. Mitte ükski paks pole oma pekkidega rahul. Ärge tulge üldse teistpidist väitma!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et su mees nägi palju vaeva, et selline 100- kilone vaal omale koju saada?? Palun vabandust, aga sellisel mehel pole seal üleval pool küll päris kōik korras. Kiiks on kindlasti olemas. Ja veel ise uhkustad oma pekkidega? Mul endal oleks küll vastik tunne. Mitte ükski paks pole oma pekkidega rahul. Ärge tulge üldse teistpidist väitma![/tsitaat]

M6nel inimesel on ikka nii raske m6ista, et k6igi inimeste elu ei keerle v2lise ja pealiskaudsuse ymber 🙂

Iga normaalne mees tahab olla vahva ja toreda naisega, normaalse mehe jaoks see kaalunumber ei loe yldse. Ilmselt saad sa sellest aru ehk siis, kui kunagi mingi ime l2bi natuke silmaring laieneb.. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et su mees nägi palju vaeva, et selline 100- kilone vaal omale koju saada?? Palun vabandust, aga sellisel mehel pole seal üleval pool küll päris kōik korras. Kiiks on kindlasti olemas. Ja veel ise uhkustad oma pekkidega? Mul endal oleks küll vastik tunne. Mitte ükski paks pole oma pekkidega rahul. Ärge tulge üldse teistpidist väitma![/tsitaat]

ja mehel, kes valib naist ainult figuuri põhjal, on su arvates \”üleval pool kõik korras\”…?

ma saan aru, et sa ei suuda seda ettegi kujutada, aga kõik mehed ei vali naist sugugi mitte kehamassiindeksi järgi. nii mõnelgi \”100-kilosel vaalal\” jooksevad mehed järel, sest sel \”vaalal\” on (erinevalt sinust!) meeldiv iseloom, lai silmaring, hea huumorimeel jne. seejuures võib ka 100-kilose naise välimuses olla palju meeldivat – näiteks armas näolapp, võluv naeratus, kaunid juuksed, hoolitsetud käed, lahe riietumisstiil jne.

siinkohal ei ole tegu \”100-kilose vaala\” eneseõigustusega – olen pigem alakaaluline ise, aga ma tunnen nii mõndagi toredat naist, les kaaluvad üle 100 kg. ma ei pea end neist raasugi paremaks lihtsalt seetõttu, et mina kannan riideid nr 34 ja nemad nr 48.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saja-kilosel vandil ei saa olla \”lahedat riietumisstiili\”. Sorry.
Ja jälle proovitakse millegagi vabandada neid pakse, nt \”ilus näolapp\” . Ise just väitsid, et ega ilus pole tähtis. No mis sellest ilsat näolapist siis kirjutad? Sellel ei pidanud ju üldse tähtsust olema. Ja üleüldse paksul ei saa olla ilus näolapp. Pekk ainult võdiseb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

M6nel inimesel on ikka nii raske m6ista, et k6igi inimeste elu ei keerle v2lise ja pealiskaudsuse ymber 🙂

Iga normaalne mees tahab olla vahva ja toreda naisega, normaalse mehe jaoks see kaalunumber ei loe yldse. Ilmselt saad sa sellest aru ehk siis, kui kunagi mingi ime l2bi natuke silmaring laieneb.. :)[/tsitaat]

Oh seda püha lihtsameelsust. 😉

Muidugi ei keerle kõik välise ja pealiskaudse ümber, kuid ka saledate hulgas on küll ja küll vahvaid ja toredaid naisi, keda kätel kanda. Järjekorras viimaseks jäänud peavad aga leppima riismetega, mis teistest alle son jäänud. Nii pääsevadki ka kogukad bitchide kõrval lõpuks löögile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Saja-kilosel vandil ei saa olla \”lahedat riietumisstiili\”. Sorry.
Ja jälle proovitakse millegagi vabandada neid pakse, nt \”ilus näolapp\” . Ise just väitsid, et ega ilus pole tähtis. No mis sellest ilsat näolapist siis kirjutad? Sellel ei pidanud ju üldse tähtsust olema. Ja üleüldse paksul ei saa olla ilus näolapp. Pekk ainult võdiseb.
[/tsitaat]

ma ei ole väitnud, et välimusel ei ole mitte mingit tähtsust. ma ütlesin vaid, et *figuur* ei ole ainus, mille põhjal naist valitakse. aga olgu pealegi, jäägu sulle su piiratud arvamus, et kõik paksud on koledad ja et kõik mehed eelistavad saledaid. tegelt ma ei saa üldse aru, mida sa sel juhul vingud – kui ükski normaalne mees pakse ei taha, siis on sinul meestevalik sedavõrra suurem, nii et naudi seda ja ära irise siin 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei ole väitnud, et välimusel ei ole mitte mingit tähtsust. ma ütlesin vaid, et *figuur* ei ole ainus, mille põhjal naist valitakse. aga olgu pealegi, jäägu sulle su piiratud arvamus, et kõik paksud on koledad ja et kõik mehed eelistavad saledaid. tegelt ma ei saa üldse aru, mida sa sel juhul vingud – kui ükski normaalne mees pakse ei taha, siis on sinul meestevalik sedavõrra suurem, nii et naudi seda ja ära irise siin :P[/tsitaat]

Ma ei irise, ma väitlen ja toon fakte välja. Aga osad närvitsevad jubedalt sellepärast. Tõde ON valus kuulata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No näed, isegi minu pilt siin:D Teisel pildil olev siis. Ja ausalt pole kunagi probleeme olnud meeste saamisega .Üllatus, üllatus , eksole, isegi suhtes olen olnud nii mõnegagi. Ja nüüd kindlasti tulevad sapised kommentaarid. Teile kirjutan nii:Ja kõigile neile vigisejatele, arvustajatele, vihkajatele ja muidu troppidele võiks soovida mannavahuroosat ja udupilvepehmet armastusetunnet. Ühesõnaga, lubage mul teid võluva naeratuse saatel p…e saata.[/tsitaat]

Niipalju mõistust nagu pole, et järgmised ja eelmised pildid ära kustutada
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266212
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266211
jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Niipalju mõistust nagu pole, et järgmised ja eelmised pildid ära kustutada
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266212
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266211
jne
[/tsitaat]
Mina ei ole see neiu, isegi tema tuttav mitte, aga mulle tundub piltidel olevat igati normaalkaalus ja seksikas naine. Ma ei saa aru, kus te neil piltidel paksu näete? Jah, rinnahoidja lipik paistab ja see on natuke nöme, aga naine ise on ilus. Täiesti usun, et tal meestest puudust pole.
40kg \”normaalkaalus\” naised – ruttu miinustama!

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei lähe nüüd küll päris teemasse, aga mul on tekkinud aja jooksul mõned tähelepanekud. Paljudel meestel on kindlad eelistused partneri valikul. On palju mehi, keda seksuaalselt erutavad paksud naised ning kõhnad jätavad külmaks ja vastupidi. Minu tädipoeg on üks priskete eelistajatest , tal on aastate jooksul olnud palju sõbrannasid ja nad on kõik olnud kergemas või suuremas ülekaalus. Enamus neist ka brünetid.

Sulle, teemaalgataja soovitan kindlasti täispikkuses loomuliku pildi üles panna. Kindlasti kirjutavad sulle mõned segased saritutvujad, aga loodetavasti ka leiad omale sümpaatseid tuttavaid. Edu Sulle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei ole see neiu, isegi tema tuttav mitte, aga mulle tundub piltidel olevat igati normaalkaalus ja seksikas naine. Ma ei saa aru, kus te neil piltidel paksu näete? Jah, rinnahoidja lipik paistab ja see on natuke nöme, aga naine ise on ilus. Täiesti usun, et tal meestest puudust pole.
40kg \”normaalkaalus\” naised – ruttu miinustama![/tsitaat]
Sale? wtf? Paks ju

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin oma mehega ka kunagi ammu rate kaudu. Praeguseks oleme koos olnud pea 8 aastat juba ja muidugi ammu ratest lahkunud.

Ja Delfi-date on ka vist enamvähem ok koht tutvumiseks, paar sõbrannat mul on sealt endale toreda elukaaslase leidnud ka.

Aga ma ei saa aru nendest naistest, kes ennast seal iha.ees eksponeerivad. Normaalne naine sinna küll omale kontot ei teeks, ennast niimoodi seksobjektina esitleda nagu porstituut, et vaata sellised on mu rinnad ja selline on mu tagumik ja kui meeldib siis tule ja hakka mind panema – õudne, kas neil naistel üldse eneseväärikust pole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige absurdsem on üles riputada iha-nimelises portaalis selline pilt:
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=266222

…ja kommenteerida ise juurde, et kõik tissikatsumisest juttu tegijad saadetakse pikalt.

Ok, mannavahulisest armastusest enam rääkida ei taha, aga millest siis kirjutama peaks? Priit Toobali afäärist? Kaia Kanepi eduloost??

😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sale? wtf? Paks ju[/tsitaat]. Arvab kes? 175cm pikk ja 50kg kaaluv \”normaalkaalus naine\”? Muide, pildil olev neiu on 99% meeste jaoks vägagi apetiitne. Mingi megasale tõesti pole, on naiselikkude vormidega, on, mida katsuda. Anorektikud sellest muidugi aru ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei irise, ma väitlen ja toon fakte välja. Aga osad närvitsevad jubedalt sellepärast. Tõde ON valus kuulata.[/tsitaat]

Sinusugused pealiskaudsed inimesed tuletavad mulle h2sti meelde, miks ma omal ajal Eestist lahkusin 🙂 Ait2h! J22gu sulle su arvamus – k6ik prisked naised nutavad kodus jubedate meeste kyysis (kui sedagi), elu on neil nii kurb, nii kurb… hahaha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinusugused pealiskaudsed inimesed tuletavad mulle h2sti meelde, miks ma omal ajal Eestist lahkusin 🙂 Ait2h! J22gu sulle su arvamus – k6ik prisked naised nutavad kodus jubedate meeste kyysis (kui sedagi), elu on neil nii kurb, nii kurb… hahaha.[/tsitaat]

Mis see lahkumine siia puutub? Et kui Eestist lahkud, siis nagu arvamused muutuvad või? Ma ise kah lahkunud. Ah haa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen ka natukene suurem ,
kannan suurust 44 .
ja millegi pärast tahavad päris paljud mehed minuga suhelda ja tantsida kui väljas käin .

ja kui keegi isegi vaatab, et tantsuplatsil mingine ”paks” tantsib .
siis mul on sügavalt p.h.i ,
MA OLEN ILUS, RIIETUN HÄSTI, JA PEAMINE, ET MA ENNAST ISE HÄSTI TUNNEKS OMA KEHAS !

ja kui aus olla siiis riietumisstiil annab väga palju juurde !
keegi eespool väitis, et paksudele ei ole ilusaid riideid ? midakuradit, 😀 , on ja isegi väga palju 😉
kui kuskilt netist tellida, siiis sa ise valid ju omale suuruse, 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see lahkumine siia puutub? Et kui Eestist lahkud, siis nagu arvamused muutuvad või? Ma ise kah lahkunud. Ah haa. [/tsitaat]

Lugemisega natuke probleeme, kullake? V6i arusaamisega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mina olen ka natukene suurem ,
kannan suurust 44 .
ja millegi pärast tahavad päris paljud mehed minuga suhelda ja tantsida kui väljas käin .

ja kui keegi isegi vaatab, et tantsuplatsil mingine ”paks” tantsib .
siis mul on sügavalt p.h.i ,
MA OLEN ILUS, RIIETUN HÄSTI, JA PEAMINE, ET MA ENNAST ISE HÄSTI TUNNEKS OMA KEHAS !

ja kui aus olla siiis riietumisstiil annab väga palju juurde !
keegi eespool väitis, et paksudele ei ole ilusaid riideid ? midakuradit, 😀 , on ja isegi väga palju 😉
kui kuskilt netist tellida, siiis sa ise valid ju omale suuruse, ;)[/tsitaat]

Sama siin. Olen sinust veel suuremgi. Internetis on tohutult suur valik stiilseid riideid suurtele naistele, mina tunnen end igatahes imeilusalt iga jumala päev. Samuti ei ole meeste tähelepanust iialgi puudust olnud. Hetkel pikaajalises suhtes korraliku mehega ning seda tähelepanu enam ei otsi, kuid siiski… Kehakaal ei ole number yks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugemisega natuke probleeme, kullake? V6i arusaamisega? [/tsitaat]

Et sina sellepärast Eestist lahkusidki, et minusuguseid olemas on? Väga hea põhjust eestist lahkuda? No ja mis siis, ma olen ka lahkunud? Mis see siia teemasse üldse puutub?’
Paksud on ju endiselt koledad. Mis vahe sel on, kus maal sa elad? Ela sa Prantsusmaal, Inglismaal või Polüneesia saartel. Ega see inimeste suhtumist ei muuda. Eestlaased on vähemalt otsekohesed. Ja mulle see meeldib. Mujal jah ollakse juba liiga delikaatsed. Ega see kah kuhugile ei vii. Paksud hakkavadki mõtlema endast liiga hästi. Nö arenenud demokraatia:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et sina sellepärast Eestist lahkusidki, et minusuguseid olemas on? Väga hea põhjust eestist lahkuda? No ja mis siis, ma olen ka lahkunud? Mis see siia teemasse üldse puutub?’
Paksud on ju endiselt koledad. Mis vahe sel on, kus maal sa elad? Ela sa Prantsusmaal, Inglismaal või Polüneesia saartel. Ega see inimeste suhtumist ei muuda. Eestlaased on vähemalt otsekohesed. Ja mulle see meeldib. Mujal jah ollakse juba liiga delikaatsed. Ega see kah kuhugile ei vii. Paksud hakkavadki mõtlema endast liiga hästi. Nö arenenud demokraatia:)[/tsitaat]

Paraku on vahe. Iga yhe oma asi, kuidas ta v2lja n2ha soovib v6i ei soovi. Eesti bimbod aga arvavad, et just neil on 6igus. K6ik paksud on 6nnetud, mida kondisem oled, seda ilusam elu, yhelgi paksul ei ole normaalset meest ja veel enam normaalseid riideid. Just, just sellise pealiskaudsuse ning ‘mul on parem kui mu naabril’ suhtumise p2rast omal ajal Eestist lahkusingi. Mujal sellist kadedust ning 6elust nii palju ei kohta.

Millegip2rast tundub mulle ka, et mida pealiskaudsem viha t2is inimene (j2lestan pakse, homoseksuaale, mida k6ike veel), seda madalam haridustase. Need asjad paistavad otseses seoses olevat…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.