Esileht Ajaviite- ja muud jutud Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

Postitas:
Kägu

RE: Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Paraku on vahe. Iga yhe oma asi, kuidas ta v2lja n2ha soovib v6i ei soovi. Eesti bimbod aga arvavad, et just neil on 6igus. K6ik paksud on 6nnetud, mida kondisem oled, seda ilusam elu, yhelgi paksul ei ole normaalset meest ja veel enam normaalseid riideid. Just, just sellise pealiskaudsuse ning ‘mul on parem kui mu naabril’ suhtumise p2rast omal ajal Eestist lahkusingi. Mujal sellist kadedust ning 6elust nii palju ei kohta.

Millegip2rast tundub mulle ka, et mida pealiskaudsem viha t2is inimene (j2lestan pakse, homoseksuaale, mida k6ike veel), seda madalam haridustase. Need asjad paistavad otseses seoses olevat…[/tsitaat]

Siin pole kahjuks mingit seost. Paljud kõrgharitud inimesed on rassistid, homodevihkajad ja nad suurmalt jaolt pole ka ise paksud. mida paksem, seda lollim, see on teaduslikultki uuritud.
Sul on siis valed seosed, kui proovid mind harimatuks matsiks pidada. Äkki leiad veel mõne seose, anna teada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siin pole kahjuks mingit seost. Paljud kõrgharitud inimesed on rassistid, homodevihkajad ja nad suurmalt jaolt pole ka ise paksud. mida paksem, seda lollim, see on teaduslikultki uuritud.
Sul on siis valed seosed, kui proovid mind harimatuks matsiks pidada. Äkki leiad veel mõne seose, anna teada. [/tsitaat]

Mida paksem, seda lollim, see on teaduslikultki uuritud?
Palun ära enam kirjuta. Mul on valus sellist rumalust lugeda…:S

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
kizzka

väga haige inimene see kägu ! !

lausa LOLL võib juba tema kohta öelda !

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida paksem, seda lollim, see on teaduslikultki uuritud?
Palun ära enam kirjuta. Mul on valus sellist rumalust lugeda…:S[/

Teil on silmaklapid peas või? Artikledi võid lugeda kui palju.
http://www.kaypahoito.fi/web/kh/suositukset/naytaartikkeli/…/hoi24010
kohad 63-66. Seal on teile kui palju artikleid sellest. Igal pool on kirjutatud, et mida vähem haridust, seda ebatervislikumalt inimesed elavad ja seda paksemad nad on. Ime, et te veel seda ei teadnud. Ja seda on küll oma silmagagi näha. Head haridust omav naine ei ahmi ennast elevandiks. Meeste kohta see ei käi. Seal voib olla ka nii, et hea haridusega mees võib olla kohe päris suur.
http://tyopiste.ttl.fi/Uutiset/Sivut/Lihavuus_on_naisille_haitta_miehille_ei.aspx

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi, kas ma pean soome keelt oskama või? Valdan 4 keelt muidu, aga põhjanaabrite nende hulka ei kuulu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

olen kõhna. aga ei saa aru, miks osad kõhnad naised nii hüsteeriliselt hakkavad tõestama, et paks naine – see ei saa kohe kellelegi meeldida. saab ikka. ja kuidas veel. aga kui kõhn kaunitar on veendunud, et paks ei saa ühelegi mehele meeldida, siis ei ole ju hüsteeriaks üldse põhjust, sest paksud ju temaga ei konkureeri.

aga prisked võiks ka kõhnade inimeste suhtes vähem tarvitada väljendeid, et ega mees koer ole, et kondi peal magab, või et näe, kaks konti ja kusehais jne.

sedalaadi vastatikku hinnangute lajatajad ei ole üks teisest parem ja mingist toredast iseloomust või vahvaks kaaslaseks olemisest ei maksa nende puhul rääkida.

teemaalgatajale – kui pilti täispikkuses ei taha panna, siis oma kaalu ja pikkust võiks ausalt kirja panna. vähem vastastikku pettumusi. ja noh, olgem ausad, inimene, kes end ei häbene, leiab endale kergemini kaaslase. kui ise end ikka maru koledaks ja paksuks pead, hakkavad teised ka nii uskuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Oi, kas ma pean soome keelt oskama või? Valdan 4 keelt muidu, aga põhjanaabrite nende hulka ei kuulu.[/tsitaat]

Haritud inimene oskab mitut keelt. Ja neid artikleid on ka inglise keelseid olemas. Kuidas sina küll veel siiamaani neid lugenud ei ole?

Please wait...
Postitas:
tilk nalja

Haritud inimene oskab mitut keelt. Ja neid artikleid on ka inglise keelseid olemas. Kuidas sina küll veel siiamaani neid lugenud ei ole?
[/tsitaat]

issand, sa n2ed ja ei myrista… valus on lausa lugeda su postitusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kaalu võib muutuda, aga , kahjuks, mõne inimese ajusisu küll enam ei muutu 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Fakt on, et me oleme naised. Naise keha võib elu jooksul muutuda erinevatel põhjustel, kaal on muutuv nähtus. Sel põhjusel on minu meelest just praktiline olla üksikuna paks, leida kaaslane, kes ei jäta sind kaalu kasvades välimuse pärast maha. Püsisuhtes võib jälle maha võtta. Kui kunagi peaks juhtuma, et tõesti jään üksi võtan 30 kilo juurde, mind kohe üldse ei tõmba mehed, kes vaatavad ainult välimust. Hoolimata kehakaalust on igal perioodil austajaid jalaga segada olnud muide, kõikumised 60-90 kilo. Ainult need, kes 90 kilosest huvituvad on siiani palju normaalsemad inimesed olnud, kui bimbo jahtijad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga kirjuta nii nagu on,et oled ilus matsakas beib ja vaata siis kus algab tormijooks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paksud naised meeldivad meestele ka, jah. Ma olen üks neist 🙂

Tihti unistan kuidas oleks suure, pehme, 100+ kg kaaluva neiuga hullata

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hämmastav, kui palju pakse perekoolis käib. Kurb kohe. Ja uhked ka veel. Varsti elame nagu Ameerikas, kus kõik on oma pekise ihu üle uhked ja ajavad mõla stiilis, et pole oluline, milline ma välja näen, vaid oluline on iseloom. brrrr

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Hämmastav, kui palju pakse perekoolis käib. Kurb kohe. Ja uhked ka veel. Varsti elame nagu Ameerikas, kus kõik on oma pekise ihu üle uhked ja ajavad mõla stiilis, et pole oluline, milline ma välja näen, vaid oluline on iseloom. brrrr[/tsitaat]

Selleks ei pea paks olema, et nii arvata. Tore, et suurem osa saledaidki nii piiratud mõtlemisega ei ole nagu sina meil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pane selline pilt: http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=263650

Või selline: http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=262399

Ca viiekümbine tädi Anne mekkimas piparkoogimaitselist vatsa!? :O

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Netis tutvumine, kui ise ülekaaluline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.