Esileht Pereelu ja suhted Netitutvumise kogemused

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 122 )

Teema: Netitutvumise kogemused

Postitas:
Kägu

 

Ma ei saa aru, mida sa minus ometi leiad.

Mida sinust peaks leidma? Ma tundsin kõigest huvi miks kiibitseid teiste naiste mehi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mida sa minus ometi leiad.

Mida sinust peaks leidma? Ma tundsin kõigest huvi miks kiibitseid teiste naiste mehi?

Kas kiibitsema on sinu lemmiksõna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mida sa minus ometi leiad.

Mida sinust peaks leidma? Ma tundsin kõigest huvi miks kiibitseid teiste naiste mehi?

Kas kiibitsema on sinu lemmiksõna?

Inimene õppis uue sõna ja nüüd kordab seda, et info kinnistuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mida sa minus ometi leiad.

Mida sinust peaks leidma? Ma tundsin kõigest huvi miks kiibitseid teiste naiste mehi?

Seda ei saa nii öelda, et just naine teise naise meest kiibitseb. Mehed ise ka tegelikult väga palju vahivad teisi naisi, isegi kui oma naine seisab kõrval.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei saa nii öelda, et just naine teise naise meest kiibitseb. Mehed ise ka tegelikult väga palju vahivad teisi naisi, isegi kui oma naine seisab kõrval.

Ikka jah, nii see käib, et kaks poolt vahivad ringi ja siis saavadki kokku. Kui mees poleks valmis truudust murdma, ei saaks võõrad naised neid üle lüüa. Aga kui võõrad naised ennast kogu aeg välja ei pakuks ja abielumeestega nõus magama ei oleks, siis ei oleks nendel truudusetutel meestelgi kellegagi üle aisa lüüa. Nii et kahepoolne asi. Kaks ebaeetilist inimeste peavad kohtuma, siis see asi juhtubki.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mida sa minus ometi leiad.

Mida sinust peaks leidma? Ma tundsin kõigest huvi miks kiibitseid teiste naiste mehi?

Kas kiibitsema on sinu lemmiksõna?

Ikka ju lodev moor nimega lillkapsamutt

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida sinust peaks leidma? Ma tundsin kõigest huvi miks kiibitseid teiste naiste mehi?

Ikka ju lodev moor nimega lillkapsamutt

Saame su jutust aru jah, et oled jälle see lillkapsamutt.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida sinust peaks leidma? Ma tundsin kõigest huvi miks kiibitseid teiste naiste mehi?

Ikka ju lodev moor nimega lillkapsamutt

No muidugi, kasutaja Vaenukägu. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll mõtlen! Just leidsin Tinderist ühe meesterahva, kellele mõniaeg raamatupidamisteenust osutasin. Suhtlesin nii mehe kui ka tema naisega väga tihedalt. Ilus paar oli. Nüüd pole enam mõnda aega kokku puutunud. Ja oli ikka üllatus küll, kui leidsin mehe tutvumisportaalist. Kohe paljudele tuttavatele info, et paar on lahus. Mul endal on seal feik konto.

Ju oled ise ka feik. Sellisele annaks peksa, kui saaks teada, et valetas rsk.

Vabandust, ma ei saa aru, mida ma valetasin? Ja, miks mina feik olen? Feik-konto all pidasin seda silmas, et mul ei ole seal oma näoga kontot. Ja oma täpseid andmeid ei ole ma ka sinna pannud. Ehk siis olen passiivne jälgija, mitte ei valeta seal mingeid asju kellelegi kokku.

Milleks?

Ju kardab, et ta kalla paneb vasakule ja tahab näha, kas ta on Tideris või mitte.

sa peaksid oma repertuaari vahetama, see “kalla” muutub juba tüütuks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täiesti ükskõik, mida sinusugune millestki arvab.

Jube palju vaeva näed oma ükskõiksuse väljanäitamiseks. Ehk lõpetaks selle teema solkimise?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks kuulda teiste kogemusi. Eriti kel neid rohkem. Kui palju läks aega, kui selle õige kaaslase leidsite ja kui palju sel teel ebameeldivaid kogemusi oli?

Ma tükk aega püüdnud ja tundub üsna lootusetu. Loobuks ja kustutaks kontod, Aga kahjuks päriselus ei puutu meestega vägfa kokku. Nii imelikke ja ebameeldivaid tundub ikka liiga palju olevat. Tinderis eriti, aga mujal nii vähe kasutajaid.

Olin sarideitija, pärast kaheksakuulist erinevate saitide tegelastega kohtumist leidsin endale inimese ja nüüd olnud suhtes üle kahe aasta. Koos ei ela veel, aga plaanime seda teha.

Minu soovitus – pane endale kindlad parameetrid paika, millest sa allapoole ei lasku. Siis hakka kohtingutel käima.  Lõbutse, suhtle, lobise. Kui keegi meeldib, ole füüsiline.

Ja siis ühel hetkel lihtsalt juhtub tulema see inimene, kellega klikib.

Me käisime ühe saidi kaudu pimekohtingul. Rääkisime palju ja mees viis mind koju. Esimese deidi lõpuks oli selge, et tuleb teine kohtumine.

Oli väga meeldiv kodudeit ja kui mees mind koju sõidutas, siis küsis, et millised on plaanid nädalavahetuseks. Minul neid sel hetkel polnud ja siis mees ütles lihtsalt, et nüüd on.

Sealt edasi kohtusime kaks korda nädalas, siis veetsime juba pühad koos, hakkasime vaikselt oma tegevusi väljaspool meid arendama  (kohtumised perekondadega, tuttavate ja sõpradega). Mees kavandas suvereisi jms.

TA – ära heida meelt. On väga toredaid ja meeldivaid mehi, nad tuleb lihtsalt üles leida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks kuulda teiste kogemusi. Eriti kel neid rohkem. Kui palju läks aega, kui selle õige kaaslase leidsite ja kui palju sel teel ebameeldivaid kogemusi oli?

Ma tükk aega püüdnud ja tundub üsna lootusetu. Loobuks ja kustutaks kontod, Aga kahjuks päriselus ei puutu meestega vägfa kokku. Nii imelikke ja ebameeldivaid tundub ikka liiga palju olevat. Tinderis eriti, aga mujal nii vähe kasutajaid.

Olin sarideitija, pärast kaheksakuulist erinevate saitide tegelastega kohtumist leidsin endale inimese ja nüüd olnud suhtes üle kahe aasta. Koos ei ela veel, aga plaanime seda teha.

Minu soovitus – pane endale kindlad parameetrid paika, millest sa allapoole ei lasku. Siis hakka kohtingutel käima. Lõbutse, suhtle, lobise. Kui keegi meeldib, ole füüsiline.

Ja siis ühel hetkel lihtsalt juhtub tulema see inimene, kellega klikib.

Me käisime ühe saidi kaudu pimekohtingul. Rääkisime palju ja mees viis mind koju. Esimese deidi lõpuks oli selge, et tuleb teine kohtumine.

Oli väga meeldiv kodudeit ja kui mees mind koju sõidutas, siis küsis, et millised on plaanid nädalavahetuseks. Minul neid sel hetkel polnud ja siis mees ütles lihtsalt, et nüüd on.

Sealt edasi kohtusime kaks korda nädalas, siis veetsime juba pühad koos, hakkasime vaikselt oma tegevusi väljaspool meid arendama (kohtumised perekondadega, tuttavate ja sõpradega). Mees kavandas suvereisi jms.

TA – ära heida meelt. On väga toredaid ja meeldivaid mehi, nad tuleb lihtsalt üles leida.

Ma tean, et on toredaid ja meeldivaid mehi, aga ma pole lihtsalt sattunud sellise otsa, kellega sedasi klapiks nagu sul vedas. Olengi teinud nii nagu soovitasid oma netideitimiste algusest peale. Olen juba päris mitme aasta vältel üritanud leida. Olengi mõned leidnud, kellega on tundunud algul üsna paljutõotav ja tore, aga kiirelt on selgunud, et tegelikult ei sobi või pole teine tegelikult suhtele avatudki. Ühesõnaga mitmeid pettumusi nüüdseks ja tunne, et ei sattugi enam seda inimest teele, kellega tõesti sobiks ja saaks kujuneda suhe. On muidugi toredaid ka, aga neid on vähem ja sageli pole nendega piisavalt ühist ega tõmmet. Ja need, kellega see olnud, olnud ka füüsiline selgunud juba kuu või 2-3 jooksul, et ei saa miskit. Tundub jah nüüdseks lootusetu, sest seda “oma inimese” tundega tegelast pole leidnud. Kui ongi see õige, kellega klapib ja soovid ka, siis kujunebki nii nagu sa kirjeldasid. Orgaaniliselt ja nagu iseenesest läheb kõik, kuni lõpuks olete juba kooselus. Mu eelmises suhtes oli ka nii. Me algul isegi ei plaaninud suhet, vaid suhtlesime niisama. Aga lähedaseks saades ei tekkinud enam küsimustki, mis see on. Kahjuks pärast seda pole kellegagi enam nii läinud. Lihtsalt ei leia kuidagi seda sobivat inimest, kellega sedasi klikiks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me käisime ühe saidi kaudu pimekohtingul. Rääkisime palju ja mees viis mind koju. Esimese deidi lõpuks oli selge, et tuleb teine kohtumine. Oli väga meeldiv kodudeit ja kui mees mind koju sõidutas, siis küsis, et millised on plaanid nädalavahetuseks. Minul neid sel hetkel polnud ja siis mees ütles lihtsalt, et nüüd on.

Kas tegite “seda” juba esimesel deidil?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me käisime ühe saidi kaudu pimekohtingul. Rääkisime palju ja mees viis mind koju. Esimese deidi lõpuks oli selge, et tuleb teine kohtumine. Oli väga meeldiv kodudeit ja kui mees mind koju sõidutas, siis küsis, et millised on plaanid nädalavahetuseks. Minul neid sel hetkel polnud ja siis mees ütles lihtsalt, et nüüd on.

Kas tegite “seda” juba esimesel deidil?

Mind ka huvitab. Käisite juba esimesel deidil kodus ja tegite seda? Mulle tundub ka, et pigem ikka kohe füüsilsieks proovida minna, kui lõputuid kohvitamisi teha-sel pole mingit mõtet

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me käisime ühe saidi kaudu pimekohtingul. Rääkisime palju ja mees viis mind koju. Esimese deidi lõpuks oli selge, et tuleb teine kohtumine. Oli väga meeldiv kodudeit ja kui mees mind koju sõidutas, siis küsis, et millised on plaanid nädalavahetuseks. Minul neid sel hetkel polnud ja siis mees ütles lihtsalt, et nüüd on.

Kas tegite “seda” juba esimesel deidil?

Mind ka huvitab. Käisite juba esimesel deidil kodus ja tegite seda? Mulle tundub ka, et pigem ikka kohe füüsilsieks proovida minna, kui lõputuid kohvitamisi teha-sel pole mingit mõtet

Esimene kohtumine oli kohvikus, rääkisime kaua. Mees viis mind autoga minu koju ja suudles viisakalt põsele ning leppis kohtumise järgmiseks kohtumiseks. Kohtumine oli paar päeva hiljem ja siis juba mehe kodus. Ta kokkas mulle ning siis … no saate aru küll.

Kolmas kohtumine oli juba terveks nädalavahetuseks tehtud plaan.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Teisel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise ka nn kohtingutel käinud. Ma siis mingide friikideotsa vist komistanud

a)Keegi ei lase esimesel kohtumisel ennast koju sõidutada, äkki näeb kus elan!

b)Keegi ei julge koju tulla(ega ma mõni selline pole!)

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise ka nn kohtingutel käinud. Ma siis mingide friikideotsa vist komistanud

a)Keegi ei lase esimesel kohtumisel ennast koju sõidutada, äkki näeb kus elan!

b)Keegi ei julge koju tulla(ega ma mõni selline pole!)

Need 2, eriti viimane on elementaarsed. Pole mingid friigid, vaid korralikud naised. Ma ise ka kindlasti kohe esimesed paar kohtumist mehe juurde ei lähe enda juurde ei lase. Kui mees kutsub esimesel, teisel korral kohe enda juurde, siis minu jaoks kohe ohumärk. Ilmselgelt seksi peale väljas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise ka nn kohtingutel käinud. Ma siis mingide friikideotsa vist komistanud

a)Keegi ei lase esimesel kohtumisel ennast koju sõidutada, äkki näeb kus elan!

b)Keegi ei julge koju tulla(ega ma mõni selline pole!)

Need 2, eriti viimane on elementaarsed. Pole mingid friigid, vaid korralikud naised. Ma ise ka kindlasti kohe esimesed paar kohtumist mehe juurde ei lähe enda juurde ei lase. Kui mees kutsub esimesel, teisel korral kohe enda juurde, siis minu jaoks kohe ohumärk. Ilmselgelt seksi peale väljas.

Näitab, et mehel pole raha, et naisele kohvigi välja teha, prosti tellimiseks ammugi mitte, aga seksi ikka tahaks. Võtab siis Tinderist mõne käo, kes ise kohale tuleb, torud tühjaks teeb ja siis minema läheb. Mehele ideaalne diil.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need 2, eriti viimane on elementaarsed. Pole mingid friigid, vaid korralikud naised. Ma ise ka kindlasti kohe esimesed paar kohtumist mehe juurde ei lähe enda juurde ei lase. Kui mees kutsub esimesel, teisel korral kohe enda juurde, siis minu jaoks kohe ohumärk. Ilmselgelt seksi peale väljas.

Mina sain mehega esimest korda kokku, restoranis, pärast viisime kahe autoga minu auto minu koju ära, mul eramaja. Siis sõitsime tema autoga tema valdustesse ja lobisesime ning jõime ühe Dom Perignoni. Koju läksin taksoga.  Mõlemad oleme miljonärid. Minu maitse ta mehena polnud, oleme sõbrad.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See viimane kommentaar oli siis vastukaaluks sellele arvamusele:

#Näitab, et mehel pole raha, et naisele kohvigi välja teha, prosti tellimiseks ammugi mitte, aga seksi ikka tahaks. Võtab siis Tinderist mõne käo, kes ise kohale tuleb, torud tühjaks teeb ja siis minema läheb. Mehele ideaalne diil.#

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad oleme miljonärid.

See on muidugi kõige olulisem siin ära märkida. Ja mõlemal pole mitte maja, vaid valdused. Lahe.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on muidugi kõige olulisem siin ära märkida. Ja mõlemal pole mitte maja, vaid valdused. Lahe.

No aga nii ju on, kui ühel on mitmed majad ja teisel terve korrus kortereid???

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga nii ju on, kui ühel on mitmed majad ja teisel terve korrus kortereid???

Mis see siia puutub praegu? Räägi veel, mis sul on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see siia puutub praegu? Räägi veel, mis sul on.

Sa ei saanud aru, kuidas puutub? Eelpool seletasin. Et ei pruugi olla kokkusaamine mehe juures, sest mehel pole raha.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lillkapsamutt, sinust parimat polegi!

See hull sõimab nüüd kõiki, kes ette jäävad, ise lillkapsamutiks ja arvab, et petab sellega kedagi, anna kannatust…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

)Keegi ei lase esimesel kohtumisel ennast koju sõidutada, äkki näeb kus elan! b)Keegi ei julge koju tulla(ega ma mõni selline pole!)

Normaalne mõistus on neil naistel alles, ise oled friik. See on elementaarne ohutus, kui esmakohtingul tore mees osutuks stalkeriks või kirvemõrvariks. Ünneks on enamus lihtsalt jobud, aga see ei tähenda, et käitumisvariandid a ja b kuidagi kohatud oleks. Ju sa ise olid seksi peal välja ja nüüd naised süüdi, et otsekohe ei andnud. Mulle nt on elauaeg olnud elementaarne, et ma ei roni võõra mehe koju, tema “valdusetesse”.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad oleme miljonärid.

See on muidugi kõige olulisem siin ära märkida. Ja mõlemal pole mitte maja, vaid valdused. Lahe.

Ah, ära pane tähele seda ullikest. Pardifilee jäi nõrgaks, nüüd tal on eebenipuust põrandaga, mitmesaja ruudune maja, kus raha eest ostetud peika tööd rühmas teha.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See viimane kommentaar oli siis vastukaaluks sellele arvamusele:

#Näitab, et mehel pole raha, et naisele kohvigi välja teha, prosti tellimiseks ammugi mitte, aga seksi ikka tahaks. Võtab siis Tinderist mõne käo, kes ise kohale tuleb, torud tühjaks teeb ja siis minema läheb. Mehele ideaalne diil.#

No nüüd küll lükkasid ümber selle väite.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne mõistus on neil naistel alles, ise oled friik. See on elementaarne ohutus, kui esmakohtingul tore mees osutuks stalkeriks või kirvemõrvariks. Ünneks on enamus lihtsalt jobud, aga see ei tähenda, et käitumisvariandid a ja b kuidagi kohatud oleks. Ju sa ise olid seksi peal välja ja nüüd naised süüdi, et otsekohe ei andnud. Mulle nt on elauaeg olnud elementaarne, et ma ei roni võõra mehe koju, tema “valdusetesse”.

Mina, kes rääkis valdustest, pole see, kes selle friigijutu kirja pani. Sa oled isegi nii ohmu, et ei tuvastanud, et tundub mehe kirjutis olevat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 122 )


Esileht Pereelu ja suhted Netitutvumise kogemused