Esileht Pereelu ja suhted Netitutvumise kogemused

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 122 )

Teema: Netitutvumise kogemused

Postitas:
Kägu

Ah, ära pane tähele seda ullikest. Pardifilee jäi nõrgaks, nüüd tal on eebenipuust põrandaga, mitmesaja ruudune maja, kus raha eest ostetud peika tööd rühmas teha.

Pardifileed pole aastaid näha olnud, ma ei usu, et ta siin enam käibki, mäletan teda küll.

Pean endale koguaeg meelde tuletama, et Perekoolis sõimatakse kõiki, kel väheke parem, kui keskklassielu, valetajateks. Tavaelus ma selliseid ei kohta, seal on kõik normaalne, keegi ei imesta millegi üle. Kohutav kaader siin ikka. Teil tasuks peeglisse vaadata, miks te nii teete, mis probleem teil on, et ei talu endast veidi paremal järjel inimest? Tööl vihkate ka seda, kes 3000 teenib, kui ise 2000 saate?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, ära pane tähele seda ullikest. Pardifilee jäi nõrgaks, nüüd tal on eebenipuust põrandaga, mitmesaja ruudune maja, kus raha eest ostetud peika tööd rühmas teha.

Pardifileed pole aastaid näha olnud, ma ei usu, et ta siin enam käibki, mäletan teda küll.

Pean endale koguaeg meelde tuletama, et Perekoolis sõimatakse kõiki, kel väheke parem, kui keskklassielu, valetajateks. Tavaelus ma selliseid ei kohta, seal on kõik normaalne, keegi ei imesta millegi üle. Kohutav kaader siin ikka. Teil tasuks peeglisse vaadata, miks te nii teete, mis probleem teil on, et ei talu endast veidi paremal järjel inimest? Tööl vihkate ka seda, kes 3000 teenib, kui ise 2000 saate?

Sa oled ajast maha jäänud, perekoolis räägitakse nüüd ikka miljonitest. Loomulikult tegid kõik juba miljoniäri 1988 ja neil on 30 a olnud paar isiklikku aednikku.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, ära pane tähele seda ullikest. Pardifilee jäi nõrgaks, nüüd tal on eebenipuust põrandaga, mitmesaja ruudune maja, kus raha eest ostetud peika tööd rühmas teha.

Pardifileed pole aastaid näha olnud, ma ei usu, et ta siin enam käibki, mäletan teda küll.

Pean endale koguaeg meelde tuletama, et Perekoolis sõimatakse kõiki, kel väheke parem, kui keskklassielu, valetajateks. Tavaelus ma selliseid ei kohta, seal on kõik normaalne, keegi ei imesta millegi üle. Kohutav kaader siin ikka. Teil tasuks peeglisse vaadata, miks te nii teete, mis probleem teil on, et ei talu endast veidi paremal järjel inimest? Tööl vihkate ka seda, kes 3000 teenib, kui ise 2000 saate?

Sa oled ajast maha jäänud, perekoolis räägitakse nüüd ikka miljonitest. Loomulikult tegid kõik juba miljoniäri 1988 ja neil on 30 a olnud paar isiklikku aednikku.

Mitte lihtsalt miljonitest, vaid vähemalt kümnetest miljonitest. See 5 miljonit päranduseks saanud kägu tembeldati kiirelt kehvikuks ära, et elada ju saaks selle raha eest, aga mis elu see on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ajast maha jäänud, perekoolis räägitakse nüüd ikka miljonitest. Loomulikult tegid kõik juba miljoniäri 1988 ja neil on 30 a olnud paar isiklikku aednikku.

Seda ma ju räägingi, miks te mind valetajaks sõimate? Et pole võimalik olla miljonär, kasutada aednikku ja tatsata eebenil? Mis teil viga on?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult tegid kõik juba miljoniäri 1988

Väga paljud tolleaegsetest miljoniäritegijatest on tänaseks surnud ning varad läinud järeltulijatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene kohtumine oli kohvikus, rääkisime kaua. Mees viis mind autoga minu koju ja suudles viisakalt põsele ning leppis kohtumise järgmiseks kohtumiseks. Kohtumine oli paar päeva hiljem ja siis juba mehe kodus. Ta kokkas mulle ning siis … no saate aru küll.

Mees n_ssis sind terve öö. Vaat see on üks õige suhtumisega naine!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees kutsub esimesel, teisel korral kohe enda juurde, siis minu jaoks kohe ohumärk. Ilmselgelt seksi peale väljas.

Mina siin küll mingit ohtu ei näe. Kes siis ei tahaks teisel kohtumisel seksi:)

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siin küll mingit ohtu ei näe. Kes siis ei tahaks teisel kohtumisel seksi:)

Väkk.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väkk.

“Vanatüdruk vihtleb saunas jalgevahet ja räägib omaette: “Õigel ajal vorsti ei tahtnud, nüüd sööd salatit!”

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees kutsub esimesel, teisel korral kohe enda juurde, siis minu jaoks kohe ohumärk. Ilmselgelt seksi peale väljas.

Mina siin küll mingit ohtu ei näe. Kes siis ei tahaks teisel kohtumisel seksi:)

Esimesel kohtumisel mehe juurde ei läheks, sest ei tea kas üldse meeldib ja kas on vastastikku sädet. Teisel korral vbl küll. Kui ma deitimas käisin, siis olin ka eelkõige seksi peal väljas. Selleks, et suhtlemisest üldse mingit suhet saaks välja areneda on seks kõige parem indikaator. Ainult seksi peal väljas olevad mehed kadusid suht ruttu ära, see, kes oli huvitatud minust kui naisest, suhtles edasi ka peale seksi.  Jahimehed otsivadki selliseid, kes kuu-kaks “tundma tahavad õppida”, sest see on neile väljakutse.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Vanatüdruk vihtleb saunas jalgevahet ja räägib omaette: “Õigel ajal vorsti ei tahtnud, nüüd sööd salatit!”

Ma valin endale head mehed, mitte mingid ajudeta kiimlejad. Need olgu omasuguste lõtvade naistega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesel kohtumisel mehe juurde ei läheks, sest ei tea kas üldse meeldib ja kas on vastastikku sädet. Teisel korral vbl küll. Kui ma deitimas käisin, siis olin ka eelkõige seksi peal väljas. Selleks, et suhtlemisest üldse mingit suhet saaks välja areneda on seks kõige parem indikaator. Ainult seksi peal väljas olevad mehed kadusid suht ruttu ära, see, kes oli huvitatud minust kui naisest, suhtles edasi ka peale seksi.  Jahimehed otsivadki selliseid, kes kuu-kaks “tundma tahavad õppida”, sest see on neile väljakutse.

Tõttöelda, mina teeksin meeste sellisest käitumisest järelduse, et ega sa vist siis voodis suurem asi pole. Seksi peal väljas mees ilmselt tahaks selle naisega ka edaspidi veel seksida, kes neile meeldis. Kui seksihuviline mees sellise naise juurest, kes lahkelt igale küsijale jagab, ära kaob, siis järelikult polnud nii väärt seks, et veel edaspidigi asja teha.

Suht madala enesehinnanguga naise käitumine igal juhul…

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

)Keegi ei lase esimesel kohtumisel ennast koju sõidutada, äkki näeb kus elan! b)Keegi ei julge koju tulla(ega ma mõni selline pole!)

Normaalne mõistus on neil naistel alles, ise oled friik. See on elementaarne ohutus, kui esmakohtingul tore mees osutuks stalkeriks või kirvemõrvariks. Ünneks on enamus lihtsalt jobud, aga see ei tähenda, et käitumisvariandid a ja b kuidagi kohatud oleks. Ju sa ise olid seksi peal välja ja nüüd naised süüdi, et otsekohe ei andnud. Mulle nt on elauaeg olnud elementaarne, et ma ei roni võõra mehe koju, tema “valdusetesse”.

Naised võivad samuti stalkerid olla, naised võivad jälitada nii mehi kui teisi naisi ja naissoost stalker tahab olla suhtes mehe või naisega, keda ta stalkib.  Stalkeritel on sageli vaimsed probleemid, piiripealne isiksusehäire näiteks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult seksi peal väljas olevad mehed kadusid suht ruttu ära, see, kes oli huvitatud minust kui naisest, suhtles edasi ka peale seksi.  Jahimehed otsivadki selliseid, kes kuu-kaks “tundma tahavad õppida”, sest see on neile väljakutse.

Miks mõni seksi peal väljas olija peaks kuude kaupa vaevlema ja naist “tundma õppima”, kui sinusugused lohakad on vabalt võtta? Ju siis tõesti oled voodis nii kehvake nagu eelkirjutaja pakkus.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene kohtumine oli kohvikus, rääkisime kaua. Mees viis mind autoga minu koju ja suudles viisakalt põsele ning leppis kohtumise järgmiseks kohtumiseks. Kohtumine oli paar päeva hiljem ja siis juba mehe kodus. Ta kokkas mulle ning siis … no saate aru küll.

Mees n_ssis sind terve öö. Vaat see on üks õige suhtumisega naine!

Jah ja nüüd, kolm aastat hiljem ikka koos ning heas suhtes…;)

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ja nüüd, kolm aastat hiljem ikka koos ning heas suhtes…;)

JUBA kolm aastat!? Vau!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ja nüüd, kolm aastat hiljem ikka koos ning heas suhtes…;)

JUBA kolm aastat!? Vau!

Milleks selline tobe iroonia? Eelmine suhe kestis 16 aastat, piisavalt pikk, et teada, mida tahan ja mida mitte.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesel kohtumisel mehe juurde ei läheks, sest ei tea kas üldse meeldib ja kas on vastastikku sädet. Teisel korral vbl küll. Kui ma deitimas käisin, siis olin ka eelkõige seksi peal väljas. Selleks, et suhtlemisest üldse mingit suhet saaks välja areneda on seks kõige parem indikaator. Ainult seksi peal väljas olevad mehed kadusid suht ruttu ära, see, kes oli huvitatud minust kui naisest, suhtles edasi ka peale seksi. Jahimehed otsivadki selliseid, kes kuu-kaks “tundma tahavad õppida”, sest see on neile väljakutse.

Tõttöelda, mina teeksin meeste sellisest käitumisest järelduse, et ega sa vist siis voodis suurem asi pole. Seksi peal väljas mees ilmselt tahaks selle naisega ka edaspidi veel seksida, kes neile meeldis. Kui seksihuviline mees sellise naise juurest, kes lahkelt igale küsijale jagab, ära kaob, siis järelikult polnud nii väärt seks, et veel edaspidigi asja teha.

Suht madala enesehinnanguga naise käitumine igal juhul…

Ei, naine, kellele meeldib seks ja kelle jaoks seks on oluline osa suhtest ei ole madala enesehinnaguga. Ta otsustabki ise, millal, kas ja kellega ta seksib, mitte anna seksi küsimise peale.

Küll aga on märk madalast enesehinnangust kusagil foorumis teistele naistele siltide ja hinnangute külgekleepimine….

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ja nüüd, kolm aastat hiljem ikka koos ning heas suhtes…;)

JUBA kolm aastat!? Vau!

Milleks selline tobe iroonia? Eelmine suhe kestis 16 aastat, piisavalt pikk, et teada, mida tahan ja mida mitte.

Lillkapsamutt, sul ei ole suhet olnud, sul oli partnerlus visiitsuhe impotendist mehega, ise rääkisid.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei, naine, kellele meeldib seks ja kelle jaoks seks on oluline osa suhtest ei ole madala enesehinnaguga. Ta otsustabki ise, millal, kas ja kellega ta seksib, mitte anna seksi küsimise peale. Küll aga on märk madalast enesehinnangust kusagil foorumis teistele naistele siltide ja hinnangute külgekleepimine….

Mulle meeldib ka seks. Kohe väga! Aga pole selle pealegi tulnud, et peaksin sellepärast igaühega seksima, kes ettepaneku teeb. Ja juba teisel kohtumisel.

Ei ole ju võimalik, et kellelgi ajab kiim nii üle ääre, et ei suuda kohe üldse oma käitumist ohjeldada?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ju võimalik, et kellelgi ajab kiim nii üle ääre, et ei suuda kohe üldse oma käitumist ohjeldada?

Mida madalam haritus, seda väiksem enesekontroll.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, naine, kellele meeldib seks ja kelle jaoks seks on oluline osa suhtest ei ole madala enesehinnaguga. Ta otsustabki ise, millal, kas ja kellega ta seksib, mitte anna seksi küsimise peale. Küll aga on märk madalast enesehinnangust kusagil foorumis teistele naistele siltide ja hinnangute külgekleepimine….

Mulle meeldib ka seks. Kohe väga! Aga pole selle pealegi tulnud, et peaksin sellepärast igaühega seksima, kes ettepaneku teeb. Ja juba teisel kohtumisel.

Ei ole ju võimalik, et kellelgi ajab kiim nii üle ääre, et ei suuda kohe üldse oma käitumist ohjeldada?

Oleneb inimesest, kellega seksida. Kui inimene väga meeldib, meeldib ka seks väga. Oma mehega näiteks super.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, naine, kellele meeldib seks ja kelle jaoks seks on oluline osa suhtest ei ole madala enesehinnaguga. Ta otsustabki ise, millal, kas ja kellega ta seksib, mitte anna seksi küsimise peale. Küll aga on märk madalast enesehinnangust kusagil foorumis teistele naistele siltide ja hinnangute külgekleepimine….

Mulle meeldib ka seks. Kohe väga! Aga pole selle pealegi tulnud, et peaksin sellepärast igaühega seksima, kes ettepaneku teeb. Ja juba teisel kohtumisel.

Ei ole ju võimalik, et kellelgi ajab kiim nii üle ääre, et ei suuda kohe üldse oma käitumist ohjeldada?

“Esimesel kohtumisel mehe juurde ei läheks, sest ei tea kas üldse meeldib ja kas on vastastikku sädet. Teisel korral vbl küll.”

Kuidas on võimalik sellest tsitaadist välja lugeda, et see naine seksib igaühega?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik sellest tsitaadist välja lugeda, et see naine seksib igaühega?

No aga kirjutas ju edasi:

“Kui ma deitimas käisin, siis olin ka eelkõige seksi peal väljas. Selleks, et suhtlemisest üldse mingit suhet saaks välja areneda on seks kõige parem indikaator. Ainult seksi peal väljas olevad mehed kadusid suht ruttu ära, see, kes oli huvitatud minust kui naisest, suhtles edasi ka peale seksi.  Jahimehed otsivadki selliseid, kes kuu-kaks “tundma tahavad õppida”, sest see on neile väljakutse.”

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen seisukohal, et ikka ka võimalikult kiirelt füüsiliseks minna. Esitaks saab üldse aru kohe, kas on üldse füüsiline klapp.  Ja kui mees minema kohe paneb siis nii pidigi nii juhtuma. Ja seda teevad ka naised kusjuures massiliselt. Sõber kurdab, kuda naised jätavad teda maha pärast lühikest koosolemist. Et on jäänud talle tunne, et anised pigem sexi peal väljas, aga reklaamivad seda kui suhte otsingut

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

)Keegi ei lase esimesel kohtumisel ennast koju sõidutada, äkki näeb kus elan! b)Keegi ei julge koju tulla(ega ma mõni selline pole!)

Normaalne mõistus on neil naistel alles, ise oled friik. See on elementaarne ohutus, kui esmakohtingul tore mees osutuks stalkeriks või kirvemõrvariks. Ünneks on enamus lihtsalt jobud, aga see ei tähenda, et käitumisvariandid a ja b kuidagi kohatud oleks. Ju sa ise olid seksi peal välja ja nüüd naised süüdi, et otsekohe ei andnud. Mulle nt on elauaeg olnud elementaarne, et ma ei roni võõra mehe koju, tema “valdusetesse”.

Naised võivad samuti stalkerid olla, naised võivad jälitada nii mehi kui teisi naisi ja naissoost stalker tahab olla suhtes mehe või naisega, keda ta stalkib. Stalkeritel on sageli vaimsed probleemid, piiripealne isiksusehäire näiteks.

Oo, sa oskad inglise keelt, lahe. Ega ju ülioluline oli kasutada väljendit stalker, sest eesti keeles ju ei ole vastavat väljendit

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen seisukohal, et ikka ka võimalikult kiirelt füüsiliseks minna. Esitaks saab üldse aru kohe, kas on üldse füüsiline klapp.  Ja kui mees minema kohe paneb siis nii pidigi nii juhtuma. Ja seda teevad ka naised kusjuures massiliselt. Sõber kurdab, kuda naised jätavad teda maha pärast lühikest koosolemist. Et on jäänud talle tunne, et anised pigem sexi peal väljas, aga reklaamivad seda kui suhte otsingut

Ühe-kahe korraga ei saa pihtagi, kas seal püksis midagi üldse on. Jube piinlik oleks juba kirehoos voodisse kukkuda ja siis ümber otsustada, kuna tegu miski 13cm jullaga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, naine, kellele meeldib seks ja kelle jaoks seks on oluline osa suhtest ei ole madala enesehinnaguga. Ta otsustabki ise, millal, kas ja kellega ta seksib, mitte anna seksi küsimise peale. Küll aga on märk madalast enesehinnangust kusagil foorumis teistele naistele siltide ja hinnangute külgekleepimine….

Mulle meeldib ka seks. Kohe väga! Aga pole selle pealegi tulnud, et peaksin sellepärast igaühega seksima, kes ettepaneku teeb. Ja juba teisel kohtumisel.

Ei ole ju võimalik, et kellelgi ajab kiim nii üle ääre, et ei suuda kohe üldse oma käitumist ohjeldada?

Oleneb inimesest, kellega seksida. Kui inimene väga meeldib, meeldib ka seks väga. Oma mehega näiteks super.

Kuule, kas kommentaar käis oma mehega seksimise kohta või? Kuidas ometi on võimalik nii viltu lugeda?

Mina viitasin sellele, et pentsik on iga “küsijaga” seksida vaid selle pärast, et mulle ju seks meeldib.  Normaalne oleks siiski end nii palju kontrollida, et päris igaühe ees jalgu laiali ei aja.

Oma mehega on loomulikult normaalne trallida, kas või kordi päeva jooksul.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Esimesel kohtumisel mehe juurde ei läheks, sest ei tea kas üldse meeldib ja kas on vastastikku sädet. Teisel korral vbl küll.” Kuidas on võimalik sellest tsitaadist välja lugeda, et see naine seksib igaühega?

Tõmbasid kommentaarist ühe lause välja ja jätsid olulisema osa, miks ma talle niimoodi vastasin, lugemata.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen seisukohal, et ikka ka võimalikult kiirelt füüsiliseks minna. Esitaks saab üldse aru kohe, kas on üldse füüsiline klapp. Ja kui mees minema kohe paneb siis nii pidigi nii juhtuma. Ja seda teevad ka naised kusjuures massiliselt. Sõber kurdab, kuda naised jätavad teda maha pärast lühikest koosolemist. Et on jäänud talle tunne, et anised pigem sexi peal väljas, aga reklaamivad seda kui suhte otsingut

Ja sina ei oska üldse pilti kokku panna? Usud, et naised olid ainult seksi peal väljas? Nii kaugele ilmselt mõistus ei küündi, et järelikult oli seal voodis mingi tõsisem probleem, miks naiste poolt asi üheks ja ainsaks korraks jäi? Ehk on varustuse probleem? Potentsi probleem? Hügieen, nigelad voodioskused, hoolimatus… Ei, see ju kõik ei tule kõne allagi – naised olid pahad ja tahtsidki vaid ühekordset seksi ja muudkui aga valetasid, et otsivad püsivat suhet.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 122 )


Esileht Pereelu ja suhted Netitutvumise kogemused