Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: networking

Postitas:

Viimasel ajal on see nn networking moodi läinud. Paar nn suht ujedat tuttavat on “aktiviseerunud”fb sõprade arv on tõusnud kordades.
Küsingi siis kohe-kas see on mingi tänapäevane trend või kuskilt lääne maailmast üle tulnud?Ja kas seda saab kuskil õppida. Et sisuliselt kohtutakse enda initsatiivil inimestega, räägitakse, et nn know-howd saada ja sidemeid luua. Kohe kui kokku saadakse lisatakse kohe fb sõbraks jne Kutsutakse ühist lõunasööki tegema jne. Ja mõnel äriliselt ju pole seda isegi vaja
Kuulan siin ka podcaste jne nt saade “Hakkame tegutsema” kus siis kõik nn networgivad ja klubitavad
Mulle tundub, ise, et selline networkimine ei sobi eesti kultuuriruumi, eestalsed liiga külmad selleks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just tundub, et eestlastele sobivad korraldatud networkimise üritused. Inimesed tahaks suhelda küll, aga muidu tagasihoidlik eestlane naljalt ei lähe teist kõnetama või külla kutsuma. Aga kui on üritus, kus enne mõni inimene mingil teemal kogemust jagab, siis on pärast kohvilaua ääres lihtsam kõnetada. Ma olen käinud mõningatel erialastel ja ettevõtlusega seotud networkimise üritustel.

Kui keegi kaugem tuttav kirjutaks mulle facebooki mõnel mind huvitaval teemal, siis oleksin valmis lõunale minema vms. Lihtsalt niisama kellelegi võõramale külla süüa tegema küll ei viitsiks minna.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks näide,
ma mingil perioodil liitusin samal põhjusel naisinvestorite grupiga. aga kui ma sain varsti aru, et suurem osa neist “investoritest” alles plaanivad(!) teha oma esimest aktsiaostu või omab neid nt… 3x3tk (isegi mu teismelisel lapsel on rohkem investeerimiskogemusi),
samuti häirisid pidevad kutsed kõikvõimalikele tasulistele üritustele ja “koolitustele”.
nii et peale selle “investorite”seltskonnaga põgusat tutvumist siis astusin sealt grupist kiiresti välja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naisinvestorite grupp on imelik jah, seal kõik üritavad üksteist koolitada (st koolitusega teenida). Peaksin ka vist välja astuma, midagi asjalikku sealt lugeda ei ole olnud kordagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasel ajal tahavad need networkijad püramiidskeeme maha ärida mulle. uus seitsmesajas laine on neil skeemidel lahti läinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.