Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nexplanoni eemaldamise järgselt päevad

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Nexplanoni eemaldamise järgselt päevad

Postitas:

Mul oli Nexplanon 3 aastat + 1 aasta (vana eemaldades lasin kohe uue panna). Terve selle aja pole mul päevi olnud. Ja peale eemaldamist pole päevi veel tulnud.

Kaua teil on aega võtnud peale Nexplanoni, et tekiks päevad? Kaua aega peale Nexplanoni olete rasestunud?

Ehk on kellelgi kogemust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli nexplanon 3 + 2 aastat mille jooksul olid päevad ainult esimese Nexplanoni viimasel aastal ja väga harva. Teise võtsin ära 2020 aasta 6. Mail, päevad hakkasid 23. Mai ehk siis mingi 2.5 nädalat hiljem.

Peale seda on tsükkel olnud hästi ebaregulaarne – kõige lühem 23 päeva ja kõige pikem 43 päeva. Ma ausalt öeldes ei mäleta kui regulaarne ta mul enne oli sest olin aastaid enne seda veel pillide peal. Et raske öelda kas see tsükkel on sassis Nexplanonist või on tegemist mu enda eripäraga. Naistearst vaatas mind üle ja ütles et kõik tundub tiptop olevat ning muretsemiseks pole põhjust.

Triipe pole veel selle peaaegu aasta jooksul saanud aga me pole ka ov teste teinud ja hullult õigel ajal asjatanud 😀

Clearblue pakk tuli kohale nüüd üleeile – Aprillis teen esimesed ov testid ja hakkame korralikult projektiga tegelema 😀 loodetavasti tulevad ka meile triibud varsti!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nexplanoni eemaldamise järgselt päevad