Esileht Koolilaps Next riiete suurused

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Next riiete suurused

Postitas:

Oskab keegi kommenteerida poiste pükse kasvuvaru Nexti riietel? Kas on pigem numbrisse või kasvuvaruga? Kui laps on 123cm pikk, kas püksid võiks olla 122 või 128 suurus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 15:31; 06.03 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps on normaalkaalus, siis minu kogemus on, et Next riided on alati varuga, st 122 suurus on kandmiseks pigem 122-128 ja 128 128-134. Kõhn laps sai kanda isegi särke jms ülejärgmise suuruseni. Püksid jäävad ehk siis lihtsalt lühikeseks juba, kuigi ümbert alles paras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pigem vastipidine kogemus, et kui laps on ülemisest mõõdust juba üle, siis ma väiksemat suurust küll ei ostaks. Pükstega meil on paljude firmade puhul see probleem, et pikkus on paras, aga vöökohalt jube laiad. Next on enamvähem, et ei kuku alla, Mothercare püksid kukuvad. Kasutame trakse.

Laps nagunii kasvab sul, osta pigem 128.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin just oma 132cm pikkusele poisile 2 paari pükse Nextist ja võtsin 134 suuruse. Need on ikka väga pikad talle! 128 oleks parem olnud.

Pükstega meil on paljude firmade puhul see probleem, et pikkus on paras, aga vöökohalt jube laiad. Next on enamvähem, et ei kuku alla,

Minu laps on normkaalu alampiiril, kaalub 24kg ja mul sama probleem olnud pikka aega. Nüüd tellisin super skinny fit teksad ja need on talle vöökohast suurepärased ja jalgade ümbert ka ei koti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pükste puhul sõltub see eelkõige lapse jalapikkusest. Üldjuhul saleda lapse puhul Next asjad ikka nr väiksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin veel, kas pükstel ikka pingutuskumm on sees?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 15:31; 06.03 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, kehaehitusest sõltub palju. Mul on poiss 120cm ja Nexti 128 püksid on täpselt parajad. Laiad on küll, aga paljudel teistel tootjatel on veel laiemad 🙂 Zara 128 on näiteks kukekad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Next riiete suurused