Esileht Väikelaps Next t-särkide laius?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Next t-särkide laius?

Postitas:

Tahaks lapsele mõned pluusid tellida, aga ei tea, kas need on ikka normaalse lauisega. Minu meelest nt Marks&Spenceri omad on nii tohutult laiad, et keskmise kehaehitusega lapsele nagu kotid seljas. Kuidas Next firma omadega on, mõtlen suurust 110/116, et kas 102 cm lapsele on ok ja just et poleks laiad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka on laiad. Kui laps on 102 ja t-sätk 110/116. Osta ikka väiksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka selline kogemus, et pigem on Next riided suuremad ja laiemad. Kui sul laps 102 cm ja igati keskmise kehaehitusega ja proportsioonis, siis 110/116 jääb vist suureks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar on 101cm ja kannab nexti särke 92-98, sest reaalselt tuleb asi, milles on silt 98 ja see sobib kandmiseks pigem alates 98. Laps kaalub 14,5kg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:27; 22.02 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan ka et 110/116 jääb suureks. Kogemus ütleb, et nexti riided kas vastavad sellele suuremale sumbrile, või on isegi et v’ikese varuga. Enda 85cm pikkune laps kannab ka veel 74/80 suurust, 80/86 pükstel on sääred üles keeratud, samuti pikemate särkide/pusade varrukad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:42; 22.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan ka et 110/116 jääb suureks. Kogemus ütleb, et nexti riided kas vastavad sellele suuremale sumbrile, või on isegi et v’ikese varuga. Enda 85cm pikkune laps kannab ka veel 74/80 suurust, 80/86 pükstel on sääred üles keeratud, samuti pikemate särkide/pusade varrukad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:42; 22.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas ma saan oigesti aru et on laiad riided? ei saa ju ainult laiuse parast vaiksemat asja osta. luhike sark on minu meelest ebano
rmaalne t
alve-kevade perioodil kombeka all.[/tsitaat]

Ei ole mitte ainult laiad, vaid üldiselt suured.
Nr 92-98 riide on tegelikult nr 98, mis sobib kandmiseks alates 98. 104cm lapsele on 110-… riie kindlasti suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:27; 22.02 21:47;
To report this post you need to login first.

No ei saa ju öelda, et suuremad. Täiesti oleneb särgist. Mõni on pea number suurem kui sisse kirjutatud, teine palju laiem kui numbrile normaalne – siiski pikkus sama mis nr väiksemal särgil, kolmas jälle selline kitsam.

Pole seal mingit üldist tava, poistel on küll seinast-seina. Ma olen nexti riideid juba 3a tellinud/ostnud/lasnud tuua ja minu meelest ei ole seal küll mingit reeglit kujunenud, on nii ja on naa, kuidas paraasjagu juhtub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Next t-särkide laius?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.