Esileht Väikelaps nexti suurused? 14kg 90cm tüdruk

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: nexti suurused? 14kg 90cm tüdruk

Postitas:

mis suurus peaks minema talle?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie lapsele peaks olema isegi kergem suurust valida, kui minu omale (100cm ja 14,5kg). Nexti asjad on enamasti just suts laiema lõikega ja minu lapsele kõik laiad, kui õige pikkus osta. Tasub arvestada sellega, et kui müügis on asi 92-98, siis reaalselt saate asja, millel on sees ainult nr 98 ja sobib kandmiseks meie mõistes alates 98 kuni 104cm. Oma meetrisele ostsin viimati kõik viis asja 92-98 ja kõik asjad on väga hea suurusega ja varu ka veel. Ta meil selline kõhna kõhuga ja laiusesse asjad eriti ei lähe.

Teie 90cm soovitan ka osta peamiselt 86-92 asju. Lühikeste varrukatega asju jms, mis võib suts pikem olla, võite osta ka järgmist suurust. Pikkade varrukatega asjad jäävad vast suureks, kui suurem nr võtta, sest saate asja, mida on hea kanda 92-98 tegelikult. Pükste kohta ütleks ka niipalju, et oleneb, kui kõhukas teie laps on. Mina ei ostaks kindlasti suuremat, kuna muidu väga laiad.

Aga eks esimene kord võite ju proovida ära ja siis edaspidi teate kindlalt. Õnneks ju Next ilma postikuluta, võite tellida paar asja prooviks ja siis veel juurde. Mul oli viimati pakk 5 päeva jooksul kulleriga ukse taga 🙂 Kui tõesti nr ei sobi, saate ju asja kasvõi maha müüa. Loodan, et ma puusse ei pannud millegagi siiski. Oma lapsele olen tellinud mitu korda sealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 00:20; 18.02 00:42; 18.02 01:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin teile pika vastuse, aga kahjuks jooksis saatmine kokku 🙁 Aga lühidalt siis uuesti…

Kui tellite Nextist asja nr 86-92, siis saate reaalselt asja, millel on see nr 92 ja see sobib kandmiseks alates 92cm pigem, kuna Nexti asjad üsna laia lõikega.

Enda laps 100cm, aga tellin veel julgelt 92-98 asju talle ja kõik on kasvuvaruga. 98-104 olen tellida julgenud vaid paar T-särki, mis ju lühikese varrukaga ja ei saa siis varrukas pikaks jääda. Kleidi, dressikad, püksid kõik pigem nr väiksemad, muidu suured.

Olen tellinud mitu korda ja siiani pole puusse pannud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 00:20; 18.02 00:42; 18.02 01:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin teile pika vastuse, aga kahjuks jooksis saatmine kokku 🙁 Aga lühidalt siis uuesti…

Kui tellite Nextist asja nr 86-92, siis saate reaalselt asja, millel on see nr 92 ja see sobib kandmiseks alates 92cm pigem, kuna Nexti asjad üsna laia lõikega.

Enda laps 100cm, aga tellin veel julgelt 92-98 asju talle ja kõik on kasvuvaruga. 98-104 olen tellida julgenud vaid paar T-särki, mis ju lühikese varrukaga ja ei saa siis varrukas pikaks jääda. Kleidi, dressikad, püksid kõik pigem nr väiksemad, muidu suured.

Olen tellinud mitu korda ja siiani pole puusse pannud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 00:20; 18.02 00:42; 18.02 01:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps 16,2kg ja 112cm – suurusi kannab Nextist nii:
*lühikesed püksid 80-86, siis seisavad üleval
*pikad püksid 110-116, tänu reguleeritavale värvlile
*pluusid 116-122, käed on pikad lihtsalt
*jalatsid C11-C12

Üldiselt on aga nii, et su laps on üsna keskmise 2-aastase mõõtu, seega pole mingit probleemi talle sealt ka riideid osta. Samas hoiatan ette, et kuni 98 pükstele on mähkmeruum sisse arvestatud ja sääred seetõttu ka lühemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps nexti suurused? 14kg 90cm tüdruk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.