Esileht Imetamine nibu all valus lõhe,abi?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: nibu all valus lõhe,abi?

Postitas:

kuidas seda parandada? on mingitki võimalust parandada seda imetamist jätkates sellest rinnast? imetamise ajal teeb see põrguvalu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sarnane probleem. Mina lahendasin selle nii, et paar päeva seda rinda ei andnud. Lüpsin piima sealt käsitsi välja, sest rinnapump lõhub veel hullemini kui selline probleem on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan ka siiski vähemalt üheks päevaks seda rinda mitte anda. Mul aitas veel hästi kui määrisin nibu briljantrohelisega kokku. Järgmisel päeval oli lõhe piisavalt paranenud ja ei teinud enam valu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasutasin Bepanhten salvi .ja imetasin lapse ära ja siis panin salvi ,kuna see salv ei tohiks kahjulik olla. salv aitas väga hästi ja kiirelt .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid mõlemad nibud nii katki. Imetasin ühest rinnast korraga siis salvitasin ja olin paljaste rindadega:)paraneb kiiremini järgmine kord imetasin järgmisest jne. Olid suured lõhed ja läks ikka nädal ennem, kui ära paranes. Nutsin ja imetasin. Lapsel oli ka okse verine, sest minu nibud veritsesid, aga see kõik pidi täieti ok olema. Ole tugev ja ära alla anna, lapsele see ikka parim!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine nibu all valus lõhe,abi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.