Esileht Imetamine nibude lõhenemise ennetamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: nibude lõhenemise ennetamine

Postitas:

Ma olen veel rase, aga mõtlesin, et siin õigem küsida.
Mul pole imetamisega hästi läinud, kohe nibud ülimalt lõhki, rinnapõletikud platsis, mis ei leevendu ega ära ei lähe ja seega olen ruttu alla andnud eelmiste lastega. Selle lapsega tahan aga kauem vastu pidada ja mõtlesin küsida, kas keegi teab mingeid viise, kuidas ennetada imetamisega lõhkiminevaid nibusid. Kas kreemitada või harjutada mingit moodi tugeva massaažiga/tegevustega, et valmistada nibusid ette, et nad oleksid kuidagi tugevamad vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole mitte nibudes vaid lapse imemisvõttes. Seega hari ennast hästi palju selles osas ja kui laps haarab valesti, siis vabasta ta rinnast ja proovi uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vale asend rinnal ja ainult nibust imemine võib põhjustada emale valu
Piima kättesaamiseks venitab imik pidevalt rinnanibusid sisse ja välja – see põhjustab hõõrdumist suus, võivad tekkida rinnanibu lõhed ja haavandid.

Õige asend imetamisel :
Nibuvälja on suust allpool näha vähem kui ülal – see näitab, et imiku keel ulatub piimajuhadeni ning piim pressitakse välja.
Suu on laialt avatud
Alahuul on väljapoole pööratud
Imiku lõug puudutab rinda

Rinnanibude hooldus.
Juba raseduse ajal võib sissetõmbunud rinnanibusid imetamiseks ette valmistada neid kergelt masseerides ning õrnalt tõmmates.
Pärast sünnitust on parimaks vahendiks lõhede ja haavade vastu nibude määrimine rinnapiimaga enne ja pärast toitmist, samuti õhuvannid. Nibu võib kaitsta ka nibukaitsega, mis on valmistatud silikoonkummist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine nibude lõhenemise ennetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.