Esileht Imetamine nibude valulikkus, kui kaua?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: nibude valulikkus, kui kaua?

Postitas:
Kägu

Kui kaua on neil nibud valusad peale imetama hakkamist? Endal juba 4jas nädal käimas ja ikka veel nutan. Vahepeal on parem. Kasutanud kõiki asju, et leevendada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui nii kaua on väga valus, siis tasub kaaluda ka seda võimalust, et äkki laps haarab rinnanibu valesti suhu? Ehk tasub minna ja mõnele nõustajale ette näidata, kas laps imeb õigesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ainult kui laps haarab või püsib kogu imetamise aja ? Torkiv valu ei ole, nagu pisted? Endal mul oli imetamise algus samuti valulik, haiglas 3. päev olid nibud hõõrdumisest valusad. Näitasin 3. nädalal nõustajale, kes aitas veel paremini lapse imemisvõtet jälgida, kuid ütles, et üldiselt kõik õige. Mul suhteliselt suur nibu ja olen tundlik alati kui mingid muutused (ov, päevad, rasedus) , läks 3-4 nädalat aega harjumiseks lapse imemisega rinnal. Mul oli valu ainult alguses kui ta haaras rinda, pärast kadus. Torkiva valu puhul võib asi olla sooris hoopis. Mind aitas kui kandsin esimesed nädalad piimakoguja kausikesi rinnahoidjas ja Maria lanoliinisalv nibudele. Siis said vahepeal vähemalt sel ajal kui laps ei söönud rinnad mitte hõõruda ja ärritada nahka ja taastuda. Kui aga valu kestab, siis soovitan samuti nõustaja poole pöörduda. See pikas plaanis ikka ei pea olema valus tegevus.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine nibude valulikkus, kui kaua?