Esileht Imetamine Nibukaitsmed

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Nibukaitsmed

Postitas:

Palun selgitage noorele ja rohelisele peagi esmakordselt emaks saajale. Vaadates nibukaitsmete fotosid, tunduvad nad üsna luti moodi. Mis siis nende mõte on? Kas kasutamisel on lapse jaoks vahet, imeb ta pudelist või rinnast, mis kaitsmega kaetud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahe on selles, et enne söömist ei pea piima pudelisse villima 🙂 Muidu jah öeldakse, et ohud on nendega samad mis lutiga ja parem ärge kasutage. Aga kui ikka nibulõhed tulevad, siis on see mõnikord parim lahendus. Mina ka mõtlesin, et eiei, aga oma katkiste nibudega poleks ma kuidagi ilma saanud. Ei kasutanud neid kaua, vast nädala, ja määrisin nibusid Bepantheni salviga, said terveks. Niipalju võin veel öelda, et sünnitamisel polnud küll kordagi nii valus kui katkiste nibudega imetamisel. Kaitsmetega oli talutav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnast imemisel- ka koos nibukaitsmega- on imemisvõte teine, pudelist voolab piim praktiliselt ise suhu. Kui laps ikka rinna katki imeb siis on imetamise alustamine ikka jube valus, mul olid nii silmad kui püksid märjad. Kasutasin imetamist alustades -kui piim juba jooksmas ja suurem valu möödas võtsin ära, et laps nendesse liigselt ei \”kiinduks\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps on näiteks väikse sünnikaaluga ja alguses hästi imeda ei jaksa, siis nibukaitsmed ainult takistavad – teevad imemise veel raskemaks. Lisaks muidugi see, et laps võib nii ära harjuda nibukaitsmega, et ilma pärast üldse ei oska. Kui ma Pelgus nibukaitsme välja koukisin, siis vanemõde lausa ohkas ja ütles, et miks küll naised neid kasutavad, et tegelikult on väga ja väga väiksel protsendil neid vaja. Kui nibud katki, siis tee õhuvanne ja määri Bepantheniga, kõige paremini aitab aga just nibude õhutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina näiteks ei saa ilma nibukaitsmeta üldse imetada. imetamisnõustaja ütles, et nibuväli on nii väike nin lapsel pole midagi haarata. Kaitse aga aitab vaakumi tekitada ja nii saab laps söönuks. olen proovinud mõlema lapsega alguses ilma aga ikka on tulemus sama. ilma pole lihtsalt võimalik. PS. esimest last imetasin kuni ta sai 8 kuuseks (ise loobus). teine laps sai eile 8 kuuseks ja saab endiselt rinda (ilmselt ei loobu ta sellest veel niipea). Ja kõik tänu nibukaitsmele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps kümnekuune, terve aja olen kasutanud nibukaitset. Pudelit ja lutti laps ei tunnista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasutan ka nibukaitset.mul laps samuti pudelit ei tunnista.lutti ikka vahel võtab,aga mitte palju.
nibukaitse on kindlasti parem kui pudel,materjal sama aga kõik muu erinev.ja kõige tähtsam on ju et laps saak sinu lähedust.nibukaitsmega saabki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Nibukaitsmed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.