Esileht Lapse ootamine Night nurse/ öine lapsehoidja rinnalapsele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Night nurse/ öine lapsehoidja rinnalapsele

Postitas:

Kas Eestis on vastsündinutele ja suurematele imikutele spetsialiseerunud “öölapsehoidjaid”?

Inglise keeles on see amet “night nurse” – professionaal, kes hooldab last öötundidel, vahetab mähkmeid, rahustab, toidab varem välja pumbatud piimaga või toob lapse ema rinnale ja viib siis jälle magama.

Olen tänulik info eest, kui sellist ametit pidavaid inimesi Eestis (Tallinnas) üldse on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 17:58; 13.10 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, hea raha eest kindlasti saab…
Vabandan, kuid tekkis huvi, miks sellist teenust vaja oleks?

Tänan 🙂

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll ei meeldiks, kui öösel mingi võõras mu kodus on ja mu lapse eest hoolitseks. See on emade töö – hooliseda vastsündinu eest!

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 21:36; 14.10 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, hea raha eest kindlasti saab…

Vabandan, kuid tekkis huvi, miks sellist teenust vaja oleks?

Tänan ????

Kui keegi oskab soovitada kogemustega inimest, oleksin väga tänulik.

Miks? Selleks, et leevendada esimestel kuudel tekkivat unevõlga ja olla lapse jaoks rohkem ja rõõmsamalt kohal – kahjuks pole emasid-õdesid, kes appi tulla saaks. See on muidugi kulukas. Inimesed kulutavad erinevatele asjadele lähtuvalt võimalustest ja sellest, mida hindavad ja millest hetkel puudust tunnevad.

Lähemalt näiteks siin: https://www.whattoexpect.com/first-year/care/hiring-a-night-nurse/

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 17:58; 13.10 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pere24.ee
Mina otsin ise hetkel sealt hoidjat. Mul on 1-aastasele vaja. Seal soovitajad ka olemas jne

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on emade töö – hooliseda vastsündinu eest!

Jumala eest mitte isa – austet härra iluund ei tohi mingi vääks segada.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on emade töö – hooliseda vastsündinu eest!

Jumala eest mitte isa – austet härra iluund ei tohi mingi vääks segada.

No ikka isa ülesanne ka muidugi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 21:36; 14.10 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele see laps tehakse siis? Emale, õele, night nannyle?
Ma saan aru, et otsitakse majaabilist, kes shoppab, teeb toidud, koristab,triigib.
Aga oma vastsündinule kussutaja, pudelist piima andja, mähkmete vahetaja… selleks on ikka ema, isa lapsel
Kahju beebist.
Magad ja puhkad siis kui beebigi.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb otsida selliste konkreetsete tahtmistega lapsehoidjate hulgast, kõige parem, kuuluta ise oma tingimustega, siis saab soovija ise ühendust võtta.
Meil olid kaksikud, ja kui mõlemad öösiti gaasivaludes kella kolmeni röökisid, siis oligi nii, et meil oli lapsehoidja õhtuti kella kolmeni öösel (või kuna trall otsa sai, ta elas lähedal)- kaks inimest (kas siis ema või isa ja lapsehoidja) käisid mõlemad mööda tuba “tiiger puu otsas” kussutamas kumbki ühte last ja üks vanematest sai 2 korrust allpool vähemalt 4 tundi segamatult magada. See oli lihtsalt ellujäämiseks vajalik, sest kahe inimese ja kahe öö läbi röökiva titega ei pea kaua vastu. Meil polnud vanaema vms tasuta tööjõudu võtta. Oli noor tüdruk, ta aitas meid palju sel ajal, kui lapsed olid päris titad, ja sel ajal ta käiski ainult öösiti, päeval olin ise lastega kodus.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Night nurse/ öine lapsehoidja rinnalapsele