Esileht Rasestumine ja lapse ootamine nii…ei tea kas rõõmustada või vara veel?!?!?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: nii…ei tea kas rõõmustada või vara veel?!?!?

Postitas:

Mul nimelt päevad lõppesid 5.02 ning järgmine nädal peaksid uuesti hakkama aga olen oma kehas ja tervises siis muutusi märganud. Nimelt umbes nädalake peale päevasid oli mul selline imelik tunne nagu hakkaksid jälle päevad (pakitsus tunne emakas) aga siis panin selle ovulatsiooni alla kirja kuna mõtlesin,et äkki varem see kuu ning peale seda paar päeva polnud midagi, siis aga oli üks päev meeletu väsimus ja iiveldus ning palavik 37 kraadi aga ei oksendanud. Ning peale seda söögiisu selline kahtlane ning koguaeg nagu pea käib ringi ning rinnad on katsudel natuke hellad,kohati ka selline iiveldustunne ning paratamatult tekib küsimus,et äkki olen rase (üks laps olemas) kuna tunduvad selged rasedus tunnused aga tegin täna testi ära ning negatiivne.Samuti kõhupeal ebamuga olla ja teksapükstega selline ahistav tunne ja endal on millegi pärast selline tunne et olen rase see aga vb sellest et sooviks juba teist last. Kas tõesti võib asi milleski muus olla või lihtsalt test ei näita veel? Sooviks teiste arvamusi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:32; 20.02 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

??? Päevade lõppemis ajast mingit tähtsust otsida. Seda kuulen küll esimest korda. Päevad võivad olla ju erineva pikkusega, kui palju veritsust siis lühemad, kui vähe veritsust siis pikemad. See selleks. Mul ka järgmised päevad 29. veeb. ehk siis järgmine nädal algamas. Testi tegemiseks oleks küll praegu ikka väga vara ja mingite tunnuste otsimiseks samuti. Hea, kui pesastumine toimunud/toimumas, seega see viljastunud munarakuke võib veel alles kusagil ringi hõljuda ja meie organism ei tea sest midagi. Mina teen testi 26 – arvatavasti on see ka kõige varasem aeg pos. testi saamiseks ja suure rõõmu või pettumuse tundmiseks.
Aga noh, mis mina ka tean 😛 Ma ju kõigest 6x pos. testi saanud(tegelikult olen ikka iga lapsega hulgi neid teste teinud, ka liiga vara ja õigel ajal ja juba päris korraliku triibuga – olen vist testi sõltlane)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 16:22; 20.02 17:08; 20.02 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te nii vaenulik olete, see foormu ilmselt ei kõlba kui nii halvasti kohe suhtutakse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te nii vaenulik olete, see foormu ilmselt ei kõlba kui nii halvasti kohe suhtutakse

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:32; 20.02 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei mõelnud midagi halvasti, pigem imestasin, sinu mõtteviisi üle. Igal pool ju nii palju kirjandust ja teavet raseduse, ov-i ja muu kohta. Ja siin foorumis ka kõik põhjalikult ja mitmeid kordi läbi arutatud.
Ühesõnaga: Kallis teemaalgataja.
Kindlasti on kõik su enesetundaga seotud tunnused just raseduset ja testi oli lihtsalt liiga vara veel teha. Aga küllap sa kohe-kohe oma testile ka triibud saab 🙂 Päikest ja ilusat kõhukese kasvamist 🙂 Ja kui juhtub, et triipe ei ole, siis ära kaota lootust ja ürita visalt ning järjekindlalt edasi.
Tubli oled ja kõike head edaspidiseks.
Ja vabandan, et mu eelnev postitus sulle rünnakuna tundus.
Päikest 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 16:22; 20.02 17:08; 20.02 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei mõelnud midagi halvasti, pigem imestasin, sinu mõtteviisi üle. Igal pool ju nii palju kirjandust ja teavet raseduse, ov-i ja muu kohta. Ja siin foorumis ka kõik põhjalikult ja mitmeid kordi läbi arutatud.
Ühesõnaga: Kallis teemaalgataja.
Kindlasti on kõik su enesetundaga seotud tunnused just raseduset ja testi oli lihtsalt liiga vara veel teha. Aga küllap sa kohe-kohe oma testile ka triibud saab 🙂 Päikest ja ilusat kõhukese kasvamist 🙂 Ja kui juhtub, et triipe ei ole, siis ära kaota lootust ja ürita visalt ning järjekindlalt edasi.
Tubli oled ja kõike head edaspidiseks.
Ja vabandan, et mu eelnev postitus sulle rünnakuna tundus.
Päikest 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin lisamast, et kõhuviirust on ka palju liikvel hetkel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 16:22; 20.02 17:08; 20.02 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ning hormoonidemöll paneb samuti selliseid tundmusi tundma.
Tahan öelda, et tsükli teises pooles on kõik teemaalgataja poolt nimetatud tundmused normaalsed, s.t. hormoonidest tingitud.

Rasedustest VÕIB näidata pos.tulemust kuni 2 päeva enne päevi.
Sinu seis on hetkel 25%-75%. Nimelt 25% on rasestumise tõenäosus viljakal ajal seksimise puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine nii…ei tea kas rõõmustada või vara veel?!?!?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.