Esileht Veebikonstaabel Nii ja palun väga – kuidas sellise laimu ja ähvardamise puhul käituda?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Nii ja palun väga – kuidas sellise laimu ja ähvardamise puhul käituda?

Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=fo%5B…%5D996604
Postitas: Kägu | 12/03/2012 20:24

Palun vastust, milline on karistus sellise laimamise ja ähvardamise eest?
Moded ei vasta, aga ma tahaksin teada, kuidas selle asjaga siis on?
Abiks veel ka see teema.
http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=9000897

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardan, et konstaabel ei saa end probleemiga kurssi viia, sest moded on need teemad juba ära kustutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kardan, et konstaabel ei saa end probleemiga kurssi viia, sest moded on need teemad juba ära kustutanud.[/tsitaat]
teine teema on mul kopitud ja seal oli ka viide esimesele teemale, aga kardetavasti ip-d koopia koopiast enam küll kuidagi välja ei loe. aga modedel peaks see siiski alles olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Laimamise eest mõistab karistuse kohus Teie hagiavalduse alusel. Sisuliselt koosneb see Teile tekitatud kahju summast.

Ähvardamine on karistatav juhul kui ähvardatakse:
1) tervisekahjustuse tekitamisega
2) tapmisega
3) vara rikkumise/hävitamisega
ja on alust karta ähvarduse täideviimist

Maksimaalne karistus ähvardamise eest on 1 aasta vangistust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitas: Kägu | 12/03/2012 20:24

Lugupeetud foorumi külastajad!
\”Kägu\” 19.32 ja naine varjunimega kitah on Harku vanglas karistust kandmas. Sellega seoses ongi neil nii palju aega netis viibida ja sellega on seletatud ka nende kurjus.
Soovitan nende kirjutisi mitte tähele panna. Kui nad oma käitumist ei paranda, avaldatakse nende pärisnimed.

***

selline ähvardus ja laim siis. tegelikult täitsa põnev, millise nime oleks ta mulle pakkunud, sest nagu ma tolles teemas ütlesin, ma olen ontlik ja lugupeetud kodanik omas sootsiumis. kindlasti oli ta trollija, ja tegelikult jätabki mind külmaks selline jura, sest see on lihtsalt niivõrd absurdne ja tõekauge kui veel olla saab. inimene, kes selle teise teema algatas, tundis huvi, kuidas keegi saab teada suvaliste foorumikasutajate ip-sid, kui ta pole mode. moded omakorda ütlesid, et tollele trollijale on saadetud hoiatus ja tema postitustel hoitakse silma peal.
kogu lugu oli eriti absurdne veel seetõttu, et mina toda teemat ei lugenudki, rääkimata seal postitamisest ei oma nime ega (anonüümse) käo nime all, ega teadnudki asjast enne, kui see teine inimene teema tegi ja asjale tähelepanu juhtis. kuna moded aga mõlemad teemad ära kustutasid, siis tundub, et polegi nagu alust midagi teha. küsimus on, kas need teemad on ka serverist kustutatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanaemad on peast tõsiselt sassi läinud. Juriidiliselt kus te näete laimu: lamba jürka ongi lammas (loe: varjunimi on kuskil vanglas). Keegi ei ole käsinud teil perekooli foorumit külastada ja siin postitada, veelgi enam siia mingi kasutajanimi soetada. Kui ei meeldi siis ei pea kasutama (loe: ei pea lugema sapiseid kommentaare oma kasutajanime aadressil).
Kas te kujutate üldse ette, kui lihtne on võltsida, muuta, jne ühte IP aadressi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näädsa, ole veel perekoolist veidi aega eemal. Mis värk oli, Kitah? Keegi keeras ära ja leidis, et sind on jube lahe sopaga üle valada? Oi justus küll!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, mis sopaga, lihtsalt keegi väitis ühes teemas, kuhu ma polnud jalgagi tõstnud, et ma olevat harku vanglas priileival. ja et kui ma oma \”lällamist\” (seal teemas) ei lõpeta, siis saab minu pärisnimi avalikustet. üks teine kägu olevat ka koos minuga seal.
see üleskutse oli veel sellises härdas tervele mõistusele apelleerivas toonis, et no te vaadake nüid ikke! paar jobu ehk võttiski tõe pähe.
siis keegi tegi sellest faktist teema ja imestas seal tõsimeeli, et kuidas sedasi isikuandmetele ligi pääseb, veel vähem, mis loaga neid avaldada ähvardab (isegi kui see tõsi oleks). ma’b teadnudki midagi enne, kui toda teist teemat lugesin. mõlemad teemad kustutati ära, aga too teine teema on mul kopitud.
ma siis küsisin modedelt, et mis värk on, algul oli vaikus, siis üteldi, et tollel trollijal (sest ta muudeski teemades plähvis, et vähe pold) oitas silm peal ja sai oiatuse. näis-näis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline asi?
Ahahahhaaa! Olgu see kägu, mis ta on, aga fantaasiavaesuse üle ta ilmselt küll kurta ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Veebikonstaabel Nii ja palun väga – kuidas sellise laimu ja ähvardamise puhul käituda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.