Esileht Ilu ja tervis Nii kohutavalt külm on koguaeg :(

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Nii kohutavalt külm on koguaeg :(

Postitas:

Viimasel ajal on koguaeg nii külm olla. Toas, tööl, õues, teki all, igal pool. Ma pean olema vähemalt poole paksemalt riides, kui teised inimesed. See hakkab nii kohutavalt närvidele. Käed on nagu jäätükid ja täiesti vappekülm käib vahepeal üle (nagu surm läheks üle selja). Tee joomine aitab mõneks minutiks. Alakaaluline ka ei ole. Kas vereringega äkki midagi? Või on olemas mingeid tablette, mis aitaks KÜLMA vastu :)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, pubekaeas hakkas. Mees naerab, sest tal koguaeg kuum. Ei ole kusagilt osanud abi otsida. Arstide arvates tervis korras. Joome teed ja elame edasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli peale lapse saamist kogu aeg külm, sest peale erakorralist keisrit oli kehatemperatuur ainult 35 ! ca 4 kuud ( juba haiglas oldi mures sellise nähtuse üle), kuid siis tõesti, arst ISE soovitas hakata mul jooma vahetevahel klaas punast veini ja aitas ka natuke, mul muidu kaal ka selline väike ( söön väga hästi,kuid lihtsalt ei tõuse kaal enam) ja eks see ka mängib rolli aga noh, igatahes, proovi vahepeal siis punast veini ja vaata kas aitab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

lase igaks juhuks kilpnäärme talitlust kontrollida (hormoone ja peroksüdaasi vastaseid antikehasid verest), kilpnäärme alatalitluse korral on üks sümptomitest külmetamine..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see võib olla madalast vererõhust. Minul on. Elan soojas kliimas, õues praegugi 42 kraadi sooja, aga kylmetan pidevalt. õues on ok olla, aga toas olles alati kampsun seljas.
õhtuti kui +20 kraadile tõmbab, pean ka juba pika varrukaga midagi peale panema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ALalkaaluline ei ole aga kas kaal on hiljuti langenud? Mul juhtus see just pärast 5kg alla võtmist. Ma polnud ka just alakaaluline, mõne jaoks võibolla isegi natuke liiga priske aga pärast kilode kaotust oli mul koguaeg kohutavalt külm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogu elu olnud, käed ja jalalabad muudkui külmad, kergesti igal pool hakkab külm. Vererõhk on normis. Mul on aga kogu elu olnud madalam kehatemperatuur ja süda haige, seepärast arvan, et vereringehäired.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Nii kohutavalt külm on koguaeg :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.