Esileht Sünnitus Nii kõrini libakatest, tahaks nutta….

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Nii kõrini libakatest, tahaks nutta….

Postitas:
Kägu

Mul iga jumala päev käivad libakad, paar tundi kestavad, siis tunnike-paar pole ja jälle otsast peale. Eriti viimase nädalaga on see nii kurnavaks muutunud, olen täiesti magamata jne. Oleks siis õrn päevademoodi valu, aga ei, selline torkiv, tervar, tugev valu. Palun andke asjalikku nõu, mis aitaks sünnitegevusele kaasa, ma lihtsalt enam ei või 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Nii kõrini libakatest, tahaks nutta….

issand, kannatust veidi

Please wait...
Postitas:
Evely25

Ma ei kujuta ise ette millised need libavalud on, mul on nädalaega selline päevade valu koguaeg ja seljas valu, aga see ei käi hooti vaid terve päev ja täna on nii paha olla, et koguaeg lükkan edasi kas minna oksendama või ei, igaljuhul kaldun arvama, et mul vis mingi viirus kallal hoopis, sest öösel läks kõht ka lahti:(

Please wait...
Postitas:
jutake5

Mul juba kuu aega libakad käinud, süda paha, kõht aegajalt lahti, tohutu väsimus jne. Viimase nädala jooksul olen proovinud erinevaid asju, mis väidetavalt peaks sünnitegevuse algamisele kaasa aitama, aga ei midagi. Nii et ta tuleb ikka siis kui tahab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul iga jumala päev käivad libakad, paar tundi kestavad, siis tunnike-paar pole ja jälle otsast peale. Eriti viimase nädalaga on see nii kurnavaks muutunud, olen täiesti magamata jne. Oleks siis õrn päevademoodi valu, aga ei, selline torkiv, tervar, tugev valu. Palun andke asjalikku nõu, mis aitaks sünnitegevusele kaasa, ma lihtsalt enam ei või :([/tsitaat]
Minu kogemus ütleb, et mida kauem saad niimoodi vaikselt harjutada, seda lühem tuleb peaetendus 😛
Ise valutaks küll tunni kaupa päevas – vaata kui pikk puhkeaeg Sul vahepeal on.
Libavalud ei ole Sinu kiusamiseks, midagi juba toimub ja see kõik aitab.
Mul endal oli libavalusid 4 nädalat (+ sünnitus 1,5h).

… kui sa ikka räägid sünnitusvalude moodi valudest (minut-kaks valu, 5-… min täiesti valuvaba vahet), mitte mingist pidevast torkimisest-valutamisest (Sellise pideva valu puhul tuleb küll arsti poole pöörduda).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks sa magamata oled? Kuidas sa jaksad üldse, kui peaetenduseks läheb ja oled magamata? Puhkepausid kasuta kindlasti magamiseks! Pealegi ei pruugi (aga võib) õige sünnituse algus niipea tulla. Hoia ennast!

Please wait...
Postitas:
yaheera

minul olid libakad juba kuu aega enne sünnitust, kokku käisin haiglas libakatega 5 korda, lisaks valutasin paar korda niisama kodus. ma tõesti tean kui nõmedad ja kurnavad(emotsionaalselt) need libakad on. mina ei leidnud küll ühtegi asja mis soodustaks sünnitegevust, lõpuks kutsuti ikkagi esile.
ei oskagi Sulle muud soovida, kui vaid suurt kannatust, küll ta tuleb ja püüa puhata võimalikult palju

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Sünnitus Nii kõrini libakatest, tahaks nutta….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.