Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nii need koolikiusajad tulevad

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nii need koolikiusajad tulevad

Postitas:
Kägu

Häiriv artikkel troppidest lapsevanematest. Õudsed inimesed, kes ei saa aru, et nad oma käitumisega annavad lastele eeskuju. Normaalne ja viisakas inimene saaks aru, et kõiksugu asju võib ette tulla, aga et minna üht inimest grupiviisiliselt avalikult peedistama – see on ju ehtne koolikiusamise musternäidis. Mõelge ometi, te olete oma lastele igapäevaseks eeskujuks oma käitumisega.
https://www.ohtuleht.ee/972491/raevunud-lapsevanemad-ajasid-tallinki-lasteetenduse-esineja-laval-nutma

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma lugesin ka ja mõtlesin sama. Ilmselt on need samad lapsevanemad need, kes iga poleemikat tekitava artikli all huilgama kukuvad, kuidas millegagi eksinud inimesed (koera kuumaga autosse jätnud või Pärnu lasteaiaõpetaja) tuleb läbi peksta ja neid räigelt piinata.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kurb oli ka mul lugeda, kuidas mõned on enda arvates nii suured maailmanabad.
Ei tea, mis meil ühiskonnas lahti on, et nii paljud meist agressiivsed ja suure egoga on. Samas see on positiivne, et viimasel ajal selliseid juhtumeid kajastatakse ning näidatakse, mis on sellise agressiivse käitumise tagajärjed. Loodetavasti muudab see tasapisi käitumist paremaks, kui inimeste teadlikkus kasvab ja suurem osa sellist käitumist taunib.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru, mis probleem on iga asja peale karjuma hakata, nagu normaalselt enam rääkida ei osata. Üks päeva karjus üks naaber teise peale, et miks see muru trimmerdas just sel ajal, kui tema laps väljas magas. Sõimama hakkas siis, kui trimmerdamine oli ühelpool. Naaber pärast imestas – et selle asemel, et koha alguses tulla ja öelda, et palun ärge trimmerdage, lasi tal töö ära teha ja siis alles tuli kisama.
Need lapsevanemad pidid ikka päris õudsad olema, kes vaese esineja endast nii välja ajasid.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õudne ….. Artiklis oli kirjas, et sõimajad olid kaasreisijate sõnul alkojoobes. Veel hullem, laste ees nina täis tõmmata ja räusata. Aga ilmselt need lapsed kodus juba harjunud sellist elu nägema ning tõesti, vanemate eeskuju on parim eeskuju – sellise eeskuju peal võrsuvadki õpetajate ja nõrgemate kaasõpilaste kiusajad.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju nende lapsed alustasid pettumuse väljendamist et etendusest pool tundi ilma jäid/või üldse ilma jäid. lapsed vingusid. ja vanematel oli kergem valada oma laste meelepaha edasi, kui hakata lapsi lohutama.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nii need koolikiusajad tulevad