Esileht Pereelu ja suhted nii ongi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: nii ongi

Postitas:

Oleme mehega koos olnud 5 aastat.Olemas ka 2 aastane poeg ning praegu olen 5ndat kuud rase. Probleeme on palju olnud.Petmisi on palju olnud ning klaarimist on palju olnud. Mees on hasartmängusõltlane, võlgades ning iga aastaga aina ebastabiilsem. Oma probleemides ei süüdista ta oma sõltuvuvusi vaid seda, et tal on igav elu. Oleme palju lahus elanud ning proovinud distantsilt asju klaarida. Praegune rasedus on üllatus. Suur suur üllatus. Sel hetkel kui sain rasedusest teada elasime lahus.Sel kevadel oli mees ka väga koostööaldis olnud ning pikalt meeldivalt käitunud ning eelmise kuu lõpus tunduski mulle, et ehk siiski võib anda veel ühe võimaluse. Rääkisin oma rasedusest. Mees rõõmustas üliväga. Ütles,et ta iialgi ei lahku me kõrvalt.Et ta iialgi ei raiska enam sellist võimalust ning ta väljndas igas sõnas oma suurt suurt rõõmu. Ainus probleemiallikas oli meil veel raha, mille ta mulle võlgu on – mängis maha. Kuna tulemas oli notaritehing, siis palusin tal kasvõi osaliselt raha maksta ära või uurida vähemalt kas on võimalust tal kuskilt saada. et tean siis arvestada. Mina olen siin suhtes see rahaliselt tugevam pool. Mees pidi uurima. Kurvastas veel, et ta tahab nii väga meile toeks olla, aga ei saa endagagi hakkama. Et tal ei ole raha elamiseks, riieteks, mulle andmiseks, lapse sünnakingiks ega millekski. Armastab meid kogu südamest.Mees töötab laeval, seega on ta 2 nädalat iga kuu ära. Need smsid saatis ta vahetuse viimastel päevadel. Ja see oligi viimane kord kui ta minuga rääkis. Ehk siis ta ei andnud teada midagi raha kohta, ta ei vastanud kõnedele ega smsidele. Ta lihtsalt ignoreeris nagu tegelikult on ka varem teinud. Siis läks tööle tagasi. Hakkasin juba muretsema, raha rahaks – et elus on olulisemaidki asju. Ta endiselt ei vastanud kuni siis ühel hetkel saatis sõnumi, et mida ma tüütan teda.Tema leidis omale hingesugulase ja minu jaoks on tal delete nupp, et ta ei loe ühtegi mu smsi ega kirja, et kaua ma ta küljes ripun.Kõik. See on kõige absurdsem stsenaarium mis üldse olla saab. Ma isegi ei oska arvata kas ta tegelikult leidis kellegi, aga mulle väga tundub see labase jonni ja enesekaitsena. Sest tegelikult oli tema ju see, kes palus uut võimalust ning soovis nii nii väga olla pereks. Mina lubasin talle siis, et proovime ja räägime kõik paika, kui ta koju tuleb. Ja nüüd järgmine kontakt on see, et mida ma ripun ta küljes?Ta ütles veel, et uuele naisele rääkis kõik oma luukered ära ja temale kõik sobis ja ootab teda koju ja nii iga päev. Et mina mingu ja mängigu lapsega, mida ma segan teda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 10:35; 31.05 10:52; 31.05 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta see mees, jumala eest! Küll ta su juurde tagasi roomab…vaata et sa teda siis tagasi ei võta! Kohutav manipulaator ja ärakasutaja. Vaevalt selline paremuse poole muutub, ainult hullemaks.
Lubad sellise oma laste ellu, siis kannatavad ka nemad. Pigem olgu stabiilne elu ilma sellise laps-isata, kes teile vaid probleeme valmistab. Igas mõttes. Tore ju, et leidis teise lolli, kes teda nüüd ülal peab ja tema probleemidega tegelema on sunnitud. Ilmselt on sel mehel vaja ema, mitte naist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ju ripudki ta küljes. millest sa siin aru ei saa? ainult masohhist sooviks oma lastele sellist ebastabiilset elu nagu sinu lastel saab olema. ütle nüüd üks korralik põhjus, MIKS sa seda meest enda kõrvale vajad? seksi pärast? või lihtsalt selleks, et majas oleks mehe lõhn?

olen ise taga ajanud võlga, mis sai antud hasartmängusõltlasele, kelle sõltuvusest mina teadlik ei olnud. ja ainus viis see mees kätte saada, oli laupäeva ja pühapäeva varahommikul ta kodu ukse taha minna ja see raha tema naiselt sisse nõuda. lisaks \”aitas\” mind raha tagasisaamisel üks karmimat sorti kuju, kes käis ka naisega juttu ajamas ilmselt naisele ootamatul hetkel. soovid sellist tulevikku endale? AINUS lahendus teie pere rahaasjad korda saada sellise sõltuvusega, on see, kui KOGU mehe palk tuleb sinu arvele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 10:42; 31.05 10:48; 31.05 11:00; 31.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa ka mainimata jätta, et kui sa oled 5 aastat koos olnud, 1.laps on 2.aastane ja teist ootad, siis see aeg, kus sa EI oleks ema ega rase, on olnud nii üürikene (mõõdetav kuudes), et sa pole jõudnud meest tundmagi õppida. miks küll on vaja kiirustada nii oluliste otsustega, ah? ei saa aru. no ei saa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 10:42; 31.05 10:48; 31.05 11:00; 31.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sa ju ripudki ta küljes. millest sa siin aru ei saa? ainult masohhist sooviks oma lastele sellist ebastabiilset elu nagu sinu lastel saab olema. ütle nüüd üks korralik põhjus, MIKS sa seda meest enda kõrvale vajad? seksi pärast? või lihtsalt selleks, et majas oleks mehe lõhn?
[/tsitaat]

Nagu ma kirjutasin – me olemegi lahus.Ma isegi kaua ei rääkinud talle rasedusest, aga siis ta nii rõõmustas selle peale ja ma ütlesin, et okay, tuled koju räägime läbi ja vaatame mis saab.Ma olen alates veebruarist eemale hoidnud ning kõik kontaktid minimaalsed hoidnud. Mitte kuidagi ei saa aru, et oleksin rippunud ta küljes.Või see, et ma olin nõus maha istuma ja asjad läbirääkima ongi vägisi rippumine? Praegu ma tunnengi just sellepärast end eriti idioodina, et olin nõus kohtuma ning et muretsema hakkasin ta pärast.Ja kõige suurem üllatus oli see, et kui absurdseks võib üks asi minna. Seega, ei, ma ei nuta teda taga mehe lõhna pärast vaid tunnen end häirituna, et nii nõmedalt keegi käituda saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 10:35; 31.05 10:52; 31.05 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei saa ka mainimata jätta, et kui sa oled 5 aastat koos olnud, 1.laps on 2.aastane ja teist ootad, siis see aeg, kus sa EI oleks ema ega rase, on olnud nii üürikene (mõõdetav kuudes), et sa pole jõudnud meest tundmagi õppida. miks küll on vaja kiirustada nii oluliste otsustega, ah? ei saa aru. no ei saa! [/tsitaat]

Jaanuaris sai 5 aastat ning mais sai laps 2.Ma ei usu, et see aeg nüüd niiii lühike oli. Aga tõsi on see, et eks olukord muutus jamaks kui laps oli sündinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 10:35; 31.05 10:52; 31.05 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sa ju ripudki ta küljes. millest sa siin aru ei saa? ainult masohhist sooviks oma lastele sellist ebastabiilset elu nagu sinu lastel saab olema. ütle nüüd üks korralik põhjus, MIKS sa seda meest enda kõrvale vajad? seksi pärast? või lihtsalt selleks, et majas oleks mehe lõhn?

olen ise taga ajanud võlga, mis sai antud hasartmängusõltlasele, kelle sõltuvusest mina teadlik ei olnud. ja ainus viis see mees kätte saada, oli laupäeva ja pühapäeva varahommikul ta kodu ukse taha minna ja see raha tema naiselt sisse nõuda. lisaks \”aitas\” mind raha tagasisaamisel üks karmimat sorti kuju, kes käis ka naisega juttu ajamas ilmselt naisele ootamatul hetkel. soovid sellist tulevikku endale? AINUS lahendus teie pere rahaasjad korda saada sellise sõltuvusega, on see, kui KOGU mehe palk tuleb sinu arvele.[/tsitaat]

Mina olen ka mängusõltlase naine olnud ja ma oleks ikka väga pikalt su kuu peale saatnud kui sa mingi kapiga oleks mu ukse taha tulnud. Lisaks oleks sa ka veel saanud kaela süüdistuse väljapressimises. Võlga nõua ikka sellelt kes sulle võlgu on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed on ikka nii erinevad. ilmselt sellepärast ma siin foorumis istungi ja olen pidevalt hämmingus. minu kannatuste lävi on ilmselt kordades madalam. mina ei raiskaks oma elus minutit ka rohkem, et sellisega \”aru pidada\”. aru ma peaks ikka inimestega, kes saab aru, mida tähendab aru pidamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 10:42; 31.05 10:48; 31.05 11:00; 31.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaadav, miks sa endast väljas oled. Kui oled kedagi nii kaua tundnud, siis ei ole võimalik teda lihtsalt välja lülitada. Isegi kui ta osutub täielikuks põrsaks.

Parim lahendus on minna oma eluga edasi ning mitte teda kaasata. Sõltlasest ebastabiilse poisikese peale ei tasu loota, saad ainult ise haiget ja pettud uuesti. Eemale hoides tekib pikapeale emotsionaalne sõltumatus ning sellised teod ei aja sind enam närvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina olen ka mängusõltlase naine olnud ja ma oleks ikka väga pikalt su kuu peale saatnud kui sa mingi kapiga oleks mu ukse taha tulnud. Lisaks oleks sa ka veel saanud kaela süüdistuse väljapressimises. Võlga nõua ikka sellelt kes sulle võlgu on.[/tsitaat]

sorry, aga mina ei ole süüdi teiste sõltuvustes ja inimese vastu, kes kaitseb mölakat, mul ka mingit kaastunnet ei teki. ja pole minu mure, kust see raha tagasi tuleb. võin öelda, et lõpuks maksis raha ära mehe ema. väljapressimissüüdistust on väga keeruline kokku panna, kui inimene pole ette valmistatud kohtumiseks ega suuda seda tõestada, seega edu sulle idealismis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 10:42; 31.05 10:48; 31.05 11:00; 31.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sinu asemel ei laseks ennast maha materdada,vaid hakkaks mõtlema,kuidas oma elu korda saada ja kuidas selle tõpra käest raha kätte saada,kasvõi läbi ussi m-i,sa pead peea püsti ajama ja enda heaolu eest muretsema,sellised ei muutu,usu mind!olen samas olukorras,aga oma vennaga,ta ka mulle raha võlgu pikemat aega ja muudkui vingerdab nagu ussike,kord on vabandus,et tema peab oma lapse
rahadest maksma jne,aga see teda ei koti,mis rahadest ja kelle arvelt mina talle andsin koguaeg raha.ühesõnaga,ma tahan öelda,ole tugev ja nõua oma rahad tagasi,sul laps tulemas ja kui raske see ka poleks,see mees ei vääri sinust mitte piiskagi,ole tugev!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin seda teemat \”uudishimust\”, et mida võtab kirjutada suht levinud kirjaoskamatusest tingitud pealkirjastatu.
Sisu tegelikult vastav, kaks omasugust kokku saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted nii ongi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.