Esileht Ilu ja tervis Nii paljudel ebaloomulikud võltsripsmed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Nii paljudel ebaloomulikud võltsripsmed

Postitas:

Käisin üle mitme aasta pealinnas ja uskumatu kui paljudel on need võltsripsmed. Mitu korda käis peast läbi mõte, et see naine näeks välja palju loomulikum ja ilusam ilma n.ö. lisanditeta.
See on nagu mingi grupikuuluvusvajadus vmt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on maakohtades seda trendi palju rohkem. Iga teine tuleb poes vastu nii, et kõigepealt ripsmed ja siis ta ise. Ja see pole ainult noortel.
Ma olen alati imestanud, et kui mii suur tahtmine neid külge panna, kas ei saa siis loomulikemaid valida. On ju olemas naaritsakarvadest ka. Aga 90% ikka odav hiina plastik külge liimitud. Näeb odav välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma imestan, et see trend nii kaua moes on. Lavameigi (volüüm)ripsmed ees, ülejäänud nägu meikimata ja plass, punniline ning silmaalused sinakad. Ma saan aru, et paljud nende kandjad kujutavad ette, et hea ja mugav, ei pea hommikuti meikima, aga tegelikult sobivad need ripsmed vaid korraliku täismeigi juurde. Vastasel juhul näeb kogu see asi naeruväärselt võlts välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest osal on need nagu nukuripsmed, mingi paks kardin silmade kohal, mis inimese ripsmeid küll ei meenuta. Nt need on normaalse inimese ilusad ripsmed: https://www.google.ee/search?q=elina+born&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjZnZDuw_HUAhUJQJoKHajjAIsQ_AUICigB&biw=1366&bih=662#imgdii=oYYrhjms735d0M:&imgrc=_SjuwGILS9Q7NM:
See on mingi veider groteskne jama https://www.google.ee/search?q=elina+born&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjZnZDuw_HUAhUJQJoKHajjAIsQ_AUICigB&biw=1366&bih=662#imgrc=9OOemSf4yTSFtM:
Kõige hullem on, kui kunstripsmed on veel mingi tušiga kokku mögistatud, nii et mingi klombiline jama on ümber silmade nüüd, nagu laps oleks rasvakriidiga inimesele ripsmed joonistanud.
Kunstripsmed võivad olla, kui nad on ilusad ja pole eriti aru saada, et võlts. Muul juhul ma ei näe mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kole, kui 40-50-aastased tädid need omale näkku kleebivad. No ei tee need lehvikud lontis nägu nooruslikumaks, hoopis koomiliseks ja odavaks muudavad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et need paksukssüstitud huuled on järgmine selline trend, mida algul kõik naeruvääristavad, aga vaikselt nende hulk muudkui suureneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 10:16; 05.07 13:04; 05.07 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ole siis õnnelik, et sina ilusam ja maitsekam oled. Mis sind sügab see, kui teine inimene endale kunstripsmeid külge kleebib, olgu või dramaatilised, plastikust, 55-se näos? Sulle ei meeldi, ok. Kommentaaridest on näha, et paljudele ei meeldi, ok. Aga talle endale meeldib järelikult! Teemast loeb välja, et paljudele veel meeldib (eriti maapiirkondades vist)… Ja siis? Tema elab oma kunstripsmetega ega tule sulle ette kirjutama, mida sina kandma pead, ehk ei tule sulle vägisi neid ripsmeid külge kleepima. Sina ole edasi stiilne ja kena ja soliidne, keegi ei keela. Lihtsalt hullult on üle hakanud viskama, kuidas perekoolikad ei suuda oma lõputus elitaarsuses teistsuguseid rahule jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 10:33; 05.07 10:44; 05.07 11:09; 05.07 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemast loeb välja, et paljudele veel meeldib (eriti maapiirkondades vist)… Ja siis?

Sellest kommentaarist loeb välja, et keegi hästi maitsekas kunstripsmekandja tundis end puudutatult.
Kui need nii maitsekad on ja sulle nii jõle hästi sobivad, miks siis nii närvi minna?

Lähen jah nii närvi väikluse ja lolluse peale. See on minu õrn koht.
See siinne järelduste tegemise muster on teine selline asi. Kogu aeg samas ämbris. Ei, ma ei ole ise mitte kunagi kunstripsmeid kandnud, isegi mitte peol.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 10:33; 05.07 10:44; 05.07 11:09; 05.07 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tunne kedagi, kes neid kannaks. Elan ka pealinnas. Ainus, kust ma aru saan, et neid ikka metsikult kasutatakse, on FB grupp Eesti iluteenindajate pakkumised klientidele vmt. Sealt tuleb välja, et iga teine on nende tegija ja iga kolmas nende kasutaja. Aga jah, reaalelus selliseid inimesi ei tunne ja tänavale kellelgi otseselt näkku vahtima ka ei hakka, nii et pole märganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole märganud.

Ikka kõvasti olen märganud. Poes (kassapidajatel) ja ostjatel, üldse palju on neid teenindajatel. Miks me ei või oma arvamust väljendada? Ehk mõni, kel need üle võlli ripsmed, vaatab end peeglist tähelepanelikumalt ja järgmine kord paneb loomulikumad ripsmed või ei pane üldse. Maailma parandame ikka kriitikaga.

Ja mina võin väljendada oma arvamust sinu kommentaaride suhtes. Äkki mõni, kellel need on rumalad, loeb neid tähelepanelikult läbi; mõtleb teinekord kaks korda enne kirjutamist või ei kirjuta üldse. Maailma parandame ikka kriitikaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 10:33; 05.07 10:44; 05.07 11:09; 05.07 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka inimesel kõvasti aega olema, et vahtida ja muretseda teiste inimeste väljanägemise ja ebaloomulike võltsripsmete pärast. Pärast veel perekooli teema ka teha. Kas sul oma elu ei ole?
Mul täitsa suva, kes kannab, miks kannab, kus kannab ja kui koledaid kannab. Mul ei ole võltsripsmeid, aga kui viitsiks hoolduses käia, siis paneks küll (kindlasti suured ja koledad, sest elan pealinnas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt huvist küsin, kas need silmadele kahjulikud ei ole, liimitakse vist külge need? Silmad ju nii õrn koht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 13:00; 10.08 07:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ole siis õnnelik, et sina ilusam ja maitsekam oled. Mis sind sügab see, kui teine inimene endale kunstripsmeid külge kleebib, olgu või dramaatilised, plastikust, 55-se näos? Sulle ei meeldi, ok. Kommentaaridest on näha, et paljudele ei meeldi, ok. Aga talle endale meeldib järelikult! Teemast loeb välja, et paljudele veel meeldib (eriti maapiirkondades vist)… Ja siis? Tema elab oma kunstripsmetega ega tule sulle ette kirjutama, mida sina kandma pead, ehk ei tule sulle vägisi neid ripsmeid külge kleepima. Sina ole edasi stiilne ja kena ja soliidne, keegi ei keela. Lihtsalt hullult on üle hakanud viskama, kuidas perekoolikad ei suuda oma lõputus elitaarsuses teistsuguseid rahule jätta.

Ega teemaalgataja ka kellelegi midagi ette kirjutanud. Seda ma ka ei usu, et sina või kunstripsmekesed kunagi kellegi maitset ei kritiseeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 10:16; 05.07 13:04; 05.07 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasika ripsmed. Ehk olen vanamoodne, aga tunduvad inetud. Muidu kena tydruk, aga need plaks-plaks mänguasjad 😀 Olen näinud paar korda ka ainult tihendvaid ripsmeid, normaal pikkuses, need olid kenad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ole siis õnnelik, et sina ilusam ja maitsekam oled. Mis sind sügab see, kui teine inimene endale kunstripsmeid külge kleebib, olgu või dramaatilised, plastikust, 55-se näos? Sulle ei meeldi, ok. Kommentaaridest on näha, et paljudele ei meeldi, ok. Aga talle endale meeldib järelikult! Teemast loeb välja, et paljudele veel meeldib (eriti maapiirkondades vist)… Ja siis? Tema elab oma kunstripsmetega ega tule sulle ette kirjutama, mida sina kandma pead, ehk ei tule sulle vägisi neid ripsmeid külge kleepima. Sina ole edasi stiilne ja kena ja soliidne, keegi ei keela. Lihtsalt hullult on üle hakanud viskama, kuidas perekoolikad ei suuda oma lõputus elitaarsuses teistsuguseid rahule jätta.

Ega teemaalgataja ka kellelegi midagi ette kirjutanud. Seda ma ka ei usu, et sina või kunstripsmekesed kunagi kellegi maitset ei kritiseeri.

Ei ole kunagi kritiseerinud tõepoolest. Ma olen kritiseerinud ainult ühe inimese käitumist teise suhtes, see ongi absoluutselt ainuke asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 10:33; 05.07 10:44; 05.07 11:09; 05.07 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tõesti väga palju näha. Neil ilmselt enesekindlusega probleemid kui vaja end prostituudiks maskeerida. Küll arenevad ja saavad kunagi ise ka aru et need ei kaunista neid ning võtavad maha. Mõnel on sellised ka, mis on loomulikud. Need on täitsa ilusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mulle on ka müstika see ripsmeteema.

Kusjuures sellest saab ALATI aru, et on kunst, ja millegipärast muudavad need näo kuidagi rumalaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest osal on need nagu nukuripsmed, mingi paks kardin silmade kohal, mis inimese ripsmeid küll ei meenuta. Nt need on normaalse inimese ilusad ripsmed: https://www.google.ee/search?q=elina+born&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjZnZDuw_HUAhUJQJoKHajjAIsQ_AUICigB&biw=1366&bih=662#imgdii=oYYrhjms735d0M:&imgrc=_SjuwGILS9Q7NM:
See on mingi veider groteskne jama https://www.google.ee/search?q=elina+born&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjZnZDuw_HUAhUJQJoKHajjAIsQ_AUICigB&biw=1366&bih=662#imgrc=9OOemSf4yTSFtM:
Kõige hullem on, kui kunstripsmed on veel mingi tušiga kokku mögistatud, nii et mingi klombiline jama on ümber silmade nüüd, nagu laps oleks rasvakriidiga inimesele ripsmed joonistanud.
Kunstripsmed võivad olla, kui nad on ilusad ja pole eriti aru saada, et võlts. Muul juhul ma ei näe mõtet.

Sellel teisel lingil on nii, et kui selle tsiki perekonnanime esitäht muuta nõrgast tugevaks, siis saab hea pildiallkirja. Täpselt sobiva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks jäävad need ripsmed mullegi ette. Ega ma ei otsi neid silmadega taga, need ripsmed on nii volüümikad, et kargavad ise “näkku”. Keegi kirjutas õigesti, et eriti jube, kui tegemist muidu korrast ära ja meikimata näoga. Muide, vanematel daamidel võivad need täitsa asjakohased olla, Anne Veski andis intervjuud ja muidugi oli aru saada, et talle ka need ripsmed külge kleebitud. Samas oli meik ja riietus vastav ja tema ju lavainimene ka. Ei häirinud tema puhul.

Pigem häirib, kui kuskil on mõni teenindaja 2 cm ripsmed külge lasknud kleepida, lisandina veel kummaline väljakasvanud juuksevärv ning geelküüned. Võeh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka inimesel kõvasti aega olema, et vahtida ja muretseda teiste inimeste väljanägemise ja ebaloomulike võltsripsmete pärast. Pärast veel perekooli teema ka teha. Kas sul oma elu ei ole?
Mul täitsa suva, kes kannab, miks kannab, kus kannab ja kui koledaid kannab. Mul ei ole võltsripsmeid, aga kui viitsiks hoolduses käia, siis paneks küll (kindlasti suured ja koledad, sest elan pealinnas).

Ilmselt on tal samapalju aega ja oma elu kui sul, et sa ikka sellist teemat tulid lugema ja isegi kommenteerima, mis üldse ei huvitagi. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 10:16; 05.07 13:04; 05.07 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle on ka müstika see ripsmeteema.

Kusjuures sellest saab ALATI aru, et on kunst, ja millegipärast muudavad need näo kuidagi rumalaks…

Need, kes neid kannavad, lihtsalt on rumalam osa naistest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 19:14; 02.09 13:37; 02.09 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mu küsimus läheb põhimõtteliselt samale koolkonnale, siis ei hakanud eraldi teemat tegema, vaid uurin siin, et kas tõesti taaskasutatakse juuksepikendusi? Olen näinud paaris kohas müügis juba kantud pikendusi ning olen üllatunud, et keegi neid osta/müüa soovib. Üldiselt ei soovitata kasutada ei teise inimene patsikumme, klambreid ega kamme, aga pikendused on okei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan pealinnas, aga pole eriti tähele pannud, et kunstripsmeid nii massiliselt pandud oleks. Pole ühelgi tuttaval ega töökaaslasel neid. Küll aga olen neid tähele pannud Eestis puhkuse ajal ringi sõites, nt vabaõhuüritustel. Võib-olla on lihtsalt nii, et kui käid kuskil kodust kaugemal, siis torkavad teatud kõrvalekalded rohkem silma, nii et teemaalgataja märkas Tln-s kunstripsmeid, mina märkasin neid hoopis mujal.

Aga neid napakaid “ilutrende” on ju teisigi, mis ei ilusta, vaid moonutavad (nt need kohtuvad mustad kulmud või punsunuks süstitud huuled). Seda jubedat mustade kulmude moodi näeb pealinna tänavatel küll tihti, ma ei tea, kuidas inimesed endale peeglis otsa vaatavad pärast selliste mustade triipude näkku maalimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt huvist küsin, kas need silmadele kahjulikud ei ole, liimitakse vist külge need? Silmad ju nii õrn koht.

Mulle üks kosmeetik, kes nendega tegeleb, ütles, et ära sa endale neid küll pane. Et kuna need on oma ripsmetest tunduvalt raskemad, siis laud pole loodud nende kandmiseks ja see on lisaraskus neile ja see võib vabalt hiljem tunda anda, kui laud (mis niigi õrnad) hiljem allapoole rippuma ja hoidma hakkavad, et soodustavad seda allavajumist. Väsitavad lauge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel hullemini hakkavad silma kandilised, nagu paksu markeriga tõmmatud kulmud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt huvist küsin, kas need silmadele kahjulikud ei ole, liimitakse vist külge need? Silmad ju nii õrn koht.

Mulle üks kosmeetik, kes nendega tegeleb, ütles, et ära sa endale neid küll pane. Et kuna need on oma ripsmetest tunduvalt raskemad, siis laud pole loodud nende kandmiseks ja see on lisaraskus neile ja see võib vabalt hiljem tunda anda, kui laud (mis niigi õrnad) hiljem allapoole rippuma ja hoidma hakkavad, et soodustavad seda allavajumist. Väsitavad lauge.

Ripsmepikendustega ongi tegelikult nii, et ideaalis peaks ütlema tehnik, mis kaarega ja kui pikad/paksud karvad maksimaalselt kliendi ripsmetele sobivad. Reaalsuses aga on asi kujunenud ikkagi nii, et klient ise valib, mõni pädevam tehnik ilmselt ka ütleb kliendile, kui soovitud karv on enda ripsme jaoks liiga raske, aga üldiselt on ju klient kuningas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel hullemini hakkavad silma kandilised, nagu paksu markeriga tõmmatud kulmud.

Nagu pikkade mustade tiibadega lind oleks näkku lennanud.

Appi jaa, need kulmud mis noortel praegu hirmsasti moes on on kordades hullemad.
https://www.google.ee/search?q=eyebrow+makeup&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjmoaijwaTVAhVOIlAKHfBxBmgQ_AUICigB&biw=1920&bih=925#imgrc=MF3iR1j3lU4eoM:

vasakulpool on naine kordades kaunim, kui paremal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et need paksukssüstitud huuled on järgmine selline trend, mida algul kõik naeruvääristavad, aga vaikselt nende hulk muudkui suureneb.

moes on ka rõvedad kunstküüned, igal turumüüjal maalingutega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kole, kui 40-50-aastased tädid need omale näkku kleebivad. No ei tee need lehvikud lontis nägu nooruslikumaks, hoopis koomiliseks ja odavaks muudavad!

Irw, kui hea. Ja kusjuures nii ongi 😀
OLgu ükskõik, kui “ilus”, mina neid omale külge ei kleebi. Saan oma ripsmetega läbi. Kui karvakasv väga hõrenema hakkab, teen riitsinusõliga neile väikese turgutuse ja varsti on jälle kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, aga minuarust on need pikad võltsid kunstripsmed a) mingitel alakatel, kes alles eksperimenteerivad oma välimusega. Okei, selle saab andeks, kuna nooruse lollus ikkagi.
või b) mingitel punaste fliisidega Rimi kassapidajatel, kellel lisaks veel kaelas paks kuldkett ja kolmnurksed maalinguga neoonsed geelküüned.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Nii paljudel ebaloomulikud võltsripsmed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.