Esileht Pereelu ja suhted Nii raske ikka keskeas meest leida

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 196 )

Teema: Nii raske ikka keskeas meest leida

Postitas:
Kägu

Niisama seksiks leiab küll mehi, aga kui tahaks meest, kellega pikemalt kokku jääda, on asi ikka mäda. Leian hea mehe, siis selgub, et tal pole elukohta. Leian järgmise, siis selgub, et tuli kohale umbes minu kinnisvara pärast. Leian kolmanda, kes tundub ise kenasti hakkama saavat, aga kui hakkame rohkem koos olema, siis selgub, et kogu tema palk läheb täiskasvanud lapsele autolaenu ja eluasemelaenu maksmiseks, endale ei jää suurt midagi. Neljas mees on selline, et absoluutselt ei tõuse, aga samas liiderdab ka veel. Nii võib lõpmatult jätkata.

+32
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki veab 100ni ära, eks. Katseta, katseta.

+6
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et otsid armastuse asemel raha ja seda on raske leida. Tõsi ta on.

+11
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui sul on kinnisvara, on juba pool võitu käes. Asi seegi. Või ootad Brad Pitti?

+2
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks seda meest nii hirmsasti vaja on?

+47
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa otsid neid mehi kuskilt portaalist??

Ma täiega naudin vaba inimese elu.  No ühe teismelisega tuleb arvestada aga õnneks pole tema vajadused ulmelised.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nii raske on olla ideaalnaine…

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selles imelikku on, kui inimene endale võrdset partnerit soovib ja ei ole nõus kodututele nipernaadidele emmeks hakkama? Ma ka oleks enne üksi, kui võtaks omale keskealise tite toita ja katta. Pärast ei saa enam sõbranndega väljagi minna, sest mees külmiku kõrval näljas ja helistab, et millal sa juba koju tuled. Fui.

+41
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et otsid armastuse asemel raha ja seda on raske leida. Tõsi ta on.

Mis mõttes raha? Otsin suhet, kus ma ei pea partnerit täies mahus üleval pidama. On seda ülipalju palutud?

+42
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära üldista. Õigem oleks kirjutada, et sinul on raske meest leida, sest miskipärast tõmbad ligi neid kodutuid ja saamatuid. Miks see nii on, pead ise analüüsima.
Minul seevastu oli noorena palju raskem püsivat meest leida. Olin ise ebaküps, ei teadnud täpselt, mida tahan. Tegingi vale valiku, valisin mehe, kellega meil tegelikult iseloomud ei klappinud. Peale lahutust keskeas on olnud palju lihtsam tutvuda meeldivate ja asjalike meestega, sest olen ise teadlikum, küpsem ja targem nüüd.
Igas eas on võimalik meeldiv ja tore kaaslane leida. Muidugi tuleb realistlik ka olla ja aktsepteerida teist inimest koos tema vigadega, mitte oodata rikast-ilusat printsi, kes su oma lossi hea elu peale viiks.

+12
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nii et otsid armastuse asemel raha ja seda on raske leida. Tõsi ta on.

No eks need mehed otsivad ju samamoodi.

Mul on ülalpeetav mees olnud, see ei olnud tore. Sest kõik kodused talitused olid samuti minu kaelas.

Teemaalgataja ei taha puuki kaela peale, kas seda saab pahaks panna?

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda meest nii hirmsasti vaja on?

Kui teemaalgataja tahab leida meest, kellega koos elada, siis on ju ilmselge, et ta soovibki reaalselt elukaaslast, kellega koos olla. Seksimiseks leiab igasuguseid suvakaid jah, ei pea niisugust kodus taluma, sellest teemaalgataja postitus ju räägibki.

Kui sina oled üksinda ja sul on üksi täiesti ok, midagi puudu ei ole, siis on tore, aga on inimesi, kes ei talu pidevat üksindust. Ikka tahaks, et oleks õhtul/hommikul kellegagi rääkida oma kodus, kellegagi, kes on oma. Kui sul on oma elukaaslane ja omavahelised suhted on korras, siis see on iga kell parem kui olla üksi. Aga keskealisena on selliseid jah raske leida, eks paremad on juba nooremas eas ära võetud ja elavad viksilt oma naisega koos. Need, kes ringi lehvivad ja naisi sebivad veel keskealisena, ongi kõik palju viletsam valik. Eks siis jääbki üle end lohutada mõttega, et ei ole üksi ka nii halb olla, aga tegelikult on see ju kibeda mekiga siiski.

Olen ise samuti keskealine ja üksi. Ma ei otsigi kedagi, sest ei näe üldse mingeid variante, et see oleks võimalik. Pole normaalseid keskealisi vabu mehi, mingeid elu hammasrataste vahele jäänuid ja depressiivikuid küll ei taha. Tean mitmeid vabu mehi, aga enamasti nad on katkised. Ma ei taha katkist meest, tahan, et ta saaks endaga ise hakkama. Muidu ei tule võrdset suhet sellest.

+31
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui normaalseid mehi ei ole, vaata, ehk leiad mõne normaalse naise. Seksida võid ju nende suvakate meestega edasi, aga õhtuti kodus rääkida ja üheskoos majandada jne saad hea sõbrannaga. No nagu vanasti olid seltsidaamid, ainult et teil oleks võrdsem suhe.

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui normaalseid mehi ei ole, vaata, ehk leiad mõne normaalse naise. Seksida võid ju nende suvakate meestega edasi, aga õhtuti kodus rääkida ja üheskoos majandada jne saad hea sõbrannaga. No nagu vanasti olid seltsidaamid, ainult et teil oleks võrdsem suhe.

Kusjuures mõtlesingi selle peale, et vanast peaks võiks sõbrannaga koos elada. Oleks kergem eluasemekulusid jagada, süüa teha, ei peaks üksi kogu aeg olema. Millegipärast on see mõte paljudele suhteliselt võõras.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda meest nii hirmsasti vaja on?

Eks ikka seksi pärast.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures mõtlesingi selle peale, et vanast peaks võiks sõbrannaga koos elada

Aga kes siis mind vanast peast k:pib? Sõbranna või:)))

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval on sekslelude valik nii suur, et meest pole vajagi.

 

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval on sekslelude valik nii suur, et meest pole vajagi.

Kummist M ei asenda kahjuks luust ja lihast inimest.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kes siis mind vanast peast k:pib? Sõbranna või:)))

Nagu ma ütlesin, kepi osas pole probleeme. Seda ikka leiab.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui normaalseid mehi ei ole, vaata, ehk leiad mõne normaalse naise.

Ei taha. Meest saab kodus ikka ka kaisutada ka. Aga kui mul seal mingi sõbranna passib, siis hakka jälle mõtlema selle peale, kus mingi mehega üldse kokku saada (kodus ei taha, kui sõbranna seal on) ja mine tea, äkki see sõbranna siis ka tahab mõne mehe sinna vedada, mis jälle mulle ei meeldiks. Selline sõbrannaga koos samas kohas elamine ei ole ikka päris see. Ma eelistan pigem üksi olla kui mingi sõbrannaga. Ülikooli ajal sai küll neid kommuuniaegu üle elatud, siis oli pidev häda sellega, et keegi sõi kellegi teise toidu ära ja keegi jättis oma nõud kogu aeg pesemata, no ei teki sõbrannaga sellist ühise elu tunnet.

Sõbrannaga võib naaber olla, niisama kohvitamas või jalutamas käia. Oma koju võtaks sõbranna ainult sel juhul kui tal on mingi häda käes, ajutiselt.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui normaalseid mehi ei ole, vaata, ehk leiad mõne normaalse naise. Seksida võid ju nende suvakate meestega edasi, aga õhtuti kodus rääkida ja üheskoos majandada jne saad hea sõbrannaga. No nagu vanasti olid seltsidaamid, ainult et teil oleks võrdsem suhe.

Kusjuures mõtlesingi selle peale, et vanast peaks võiks sõbrannaga koos elada. Oleks kergem eluasemekulusid jagada, süüa teha, ei peaks üksi kogu aeg olema. Millegipärast on see mõte paljudele suhteliselt võõras.

Kuni esimese tülini…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval on sekslelude valik nii suur, et meest pole vajagi.

Kummist M ei asenda kahjuks luust ja lihast inimest.

Luust mees tekitab vaid probleeme. Vahepeal võtad mõne tudengi keppimiseks ja siis jätkad oma eluga.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nipernaadil oli omal ju kodu olemas ja mitte kehvake.
Muidu aga väga suur osa, kes nooruses mehe leiavad või kokku saavad ja pere loovad, on samuti kõik probleemid olemas, mis olla saavad ja koosellu kaasa tulevad ja tüli teevad. Elatakse, kes kauem, kes vähem, kes jäävadki kokku, harjutakse, lihvitakse maha midagi ja ehk ka arenetakse midagi. Üksikutel on ideaalpakett kohe olemas. Ja ju sa tead, et ka pikas kooselus lasevad ja saadavad probleemid ikka edasi paare pidi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole raske, muuda oma suhtumist! Müügist 90% on klienditeenindus. Meeldiv klienditeenindus. Sa ise viid ju ka raha ainult sinna poodi, kus norm teenindus. Mida ei jõua? hädaldamist, vingumist, terviseprobleeme. Omavahel on hea ja lihtne olla kui ei ole valetamist. Valed rikuvad kõik suhted.

+5
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga kui normaalseid mehi ei ole, vaata, ehk leiad mõne normaalse naise. Seksida võid ju nende suvakate meestega edasi, aga õhtuti kodus rääkida ja üheskoos majandada jne saad hea sõbrannaga. No nagu vanasti olid seltsidaamid, ainult et teil oleks võrdsem suhe.

Kusjuures mõtlesingi selle peale, et vanast peaks võiks sõbrannaga koos elada. Oleks kergem eluasemekulusid jagada, süüa teha, ei peaks üksi kogu aeg olema. Millegipärast on see mõte paljudele suhteliselt võõras.

Kuni esimese tülini…

No aga miks sõbrannaga peaks olema rohkem tülisid kui mehega?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui normaalseid mehi ei ole, vaata, ehk leiad mõne normaalse naise. Seksida võid ju nende suvakate meestega edasi, aga õhtuti kodus rääkida ja üheskoos majandada jne saad hea sõbrannaga. No nagu vanasti olid seltsidaamid, ainult et teil oleks võrdsem suhe.

Kusjuures mõtlesingi selle peale, et vanast peaks võiks sõbrannaga koos elada. Oleks kergem eluasemekulusid jagada, süüa teha, ei peaks üksi kogu aeg olema. Millegipärast on see mõte paljudele suhteliselt võõras.

Kuni esimese tülini…

No aga miks sõbrannaga peaks olema rohkem tülisid kui mehega?

Pakun lampi, et mehed on rahumeelsemad ja ei mõtle üle, vähem solvuvad, naistel on aga pikk mälu. Samas kahekesi veel kuidagi lepib ära, sundseis, peab koos elama, aga alates neli seltsidaami, oi blj…hakatakse kambakat tegema ja pooli valima. Eriti, kui tuleb mängu mees. Siis on ju tõenäoline, et neljast kahele võib mees meeldida.

+4
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tänapäeval on sekslelude valik nii suur, et meest pole vajagi.

Kummist M ei asenda kahjuks luust ja lihast inimest.

Luust mees tekitab vaid probleeme. Vahepeal võtad mõne tudengi keppimiseks ja siis jätkad oma eluga.

Keegi uhkustas, kuidas kondoomita on parem. Siis ongi nii, et mida rohkem vahetad, seda tõenöolisem saada igasuguseid toredaid kaaslasi enda tervisele. Saan aru, et ühe mehega, oma mehega, kondoomita parem. Aga isegi tudengitel võib igasugu träni olla, need ju seksivad samuti aktiivselt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nipernaadil oli omal ju kodu olemas ja mitte kehvake.

Kas saaks pilti palun?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui normaalseid mehi ei ole, vaata, ehk leiad mõne normaalse naise. Seksida võid ju nende suvakate meestega edasi, aga õhtuti kodus rääkida ja üheskoos majandada jne saad hea sõbrannaga. No nagu vanasti olid seltsidaamid, ainult et teil oleks võrdsem suhe.

Kusjuures mõtlesingi selle peale, et vanast peaks võiks sõbrannaga koos elada. Oleks kergem eluasemekulusid jagada, süüa teha, ei peaks üksi kogu aeg olema. Millegipärast on see mõte paljudele suhteliselt võõras.

Kuni esimese tülini…

No aga miks sõbrannaga peaks olema rohkem tülisid kui mehega?

Pakun lampi, et mehed on rahumeelsemad ja ei mõtle üle, vähem solvuvad, naistel on aga pikk mälu. Samas kahekesi veel kuidagi lepib ära, sundseis, peab koos elama, aga alates neli seltsidaami, oi blj…hakatakse kambakat tegema ja pooli valima. Eriti, kui tuleb mängu mees. Siis on ju tõenäoline, et neljast kahele võib mees meeldida.

Ei ma ei usu sellesse,et mehed on niisugused ja naised naasugused. Otsi siis endale rahumeelsemad sõbrannad. Ma olen kahes täiesti erinevas kolme-naiselises komplektis elanud tudengipõlves, ühel juhul ühikatoas, teisel juhul jagatud korteris, ja täiesti normaalselt saime läbi, kuigi teisel juhul käisid meil kõigil noormehed ka külas (igaühel oli oma tuba, ainult kööki jagasime). Ühikas küll esimene komplekt ei olnud õnnestunud, huvid ei langunud kokku, aga no siis see üks ekstrovert kolis teise tuppa ja meile kolis kolmas introvert ja kõik olid rahul. Muidugi iga esimene ettejuhtuv inimene ei sobi korterinaabriks, aga see ei sõltu minu meelest küll soost.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ma ei usu sellesse,et mehed on niisugused ja naised naasugused. Otsi siis endale rahumeelsemad sõbrannad. Ma olen kahes täiesti erinevas kolme-naiselises komplektis elanud tudengipõlves, ühel juhul ühikatoas, teisel juhul jagatud korteris, ja täiesti normaalselt saime läbi, kuigi teisel juhul käisid meil kõigil noormehed ka külas (igaühel oli oma tuba, ainult kööki jagasime). Ühikas küll esimene komplekt ei olnud õnnestunud, huvid ei langunud kokku, aga no siis see üks ekstrovert kolis teise tuppa ja meile kolis kolmas introvert ja kõik olid rahul. Muidugi iga esimene ettejuhtuv inimene ei sobi korterinaabriks, aga see ei sõltu minu meelest küll soost.

Olen samuti elanud ühiselamus tudengipõlves. Ühel käis noormees, teised käisid noormeeste juures. Ei mingit probleemi. Aga see pole sama. See on normaalne noore elu, jagada duširuumi, kööki ja wc-d, leppida täiesti suvaliste inimestega, kes sinuga on kokku elama pandud. Minul oli mitu toanaabrit ja ainult üks neist oli nö minu inimene. Olgu öeldud, et nad ei vahetanud minu pärast ühikatuba, vaid olid teistsugused põhjused nagu eriala vahetus või plaan korterisse elama minna. Samas tean neid, kes on vahetanud just ühikanaabri või ühikatoa kaaslase pärast boksi/tuba, sinu rahumeelsuse näitele vastus. Ning ei saa võrrelda noorena kommuunielu ja kommuunielu vanemana. Vanemana ollakse hoopis kiuslikumad, näiteks TA ei leia meest. Kolib kokku sõbrannaga, kes leiab mehe. Vot, esimene tülipunkt juba. Aa… ei ole see tülipunkt? Siis leitakse järgmine tülipunkt.

See ei ole müüt, et naiste seltskonnas ussitab ja et pange kanakarja üks kukk. Nii ongi. Muidugi naisi on igasuguseid ja igas seltskonnas see ei kehti, kuid ei saa öelda, et see ei kehti kusagil.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 196 )


Esileht Pereelu ja suhted Nii raske ikka keskeas meest leida