Esileht Pereelu ja suhted Nii raske ikka keskeas meest leida

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 196 )

Teema: Nii raske ikka keskeas meest leida

Postitas:
Kägu

Ja minu üllatuseks on naised ka räpakad. Mina seda ei teadnud. Arvasin, et kui on naine, siis on puhas. Hoopis tuli välja, et puhas ja korralik oli selle neiu noormees, kes külas käis või iga kord ka puhtaks kõik jättis, äkki tahtis muljet avaldada neiule.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mina ja ka teised üürileandjad on just kogenud, et naised on räpakamad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näiteks olen kuulnud, et prantsuse naised on veel eriti räpased.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda meest nii hirmsasti vaja on?

Kui teemaalgataja tahab leida meest, kellega koos elada, siis on ju ilmselge, et ta soovibki reaalselt elukaaslast, kellega koos olla. Seksimiseks leiab igasuguseid suvakaid jah, ei pea niisugust kodus taluma, sellest teemaalgataja postitus ju räägibki.

Kui sina oled üksinda ja sul on üksi täiesti ok, midagi puudu ei ole, siis on tore, aga on inimesi, kes ei talu pidevat üksindust. Ikka tahaks, et oleks õhtul/hommikul kellegagi rääkida oma kodus, kellegagi, kes on oma. Kui sul on oma elukaaslane ja omavahelised suhted on korras, siis see on iga kell parem kui olla üksi. Aga keskealisena on selliseid jah raske leida, eks paremad on juba nooremas eas ära võetud ja elavad viksilt oma naisega koos. Need, kes ringi lehvivad ja naisi sebivad veel keskealisena, ongi kõik palju viletsam valik. Eks siis jääbki üle end lohutada mõttega, et ei ole üksi ka nii halb olla, aga tegelikult on see ju kibeda mekiga siiski.

Olen ise samuti keskealine ja üksi. Ma ei otsigi kedagi, sest ei näe üldse mingeid variante, et see oleks võimalik. Pole normaalseid keskealisi vabu mehi, mingeid elu hammasrataste vahele jäänuid ja depressiivikuid küll ei taha. Tean mitmeid vabu mehi, aga enamasti nad on katkised. Ma ei taha katkist meest, tahan, et ta saaks endaga ise hakkama. Muidu ei tule võrdset suhet sellest.

Sa oled ju ise ka katkine…Kibe noot ja lootuse kaotanud, õnnetu jne. Paljud, kui mitte enamus ongi katkised, ühes või teises mõttes ja erineval määral. Nii on ja oleks ülekohtune oodata ,et teine on maru terve, kui ise pole.

Seda juttu räägitakse kogu aeg, et kõik head mehed on juba võetud ja vallalised on vaid mingid luuserid või kaabakad. Ise olen 30ndate alguses ja mõtlen, et reaalsus on see, et kõvasti üle poolte suhetest läheb ju varem või hiljem lõhki. Ääretult vähe on ikka suhteid, mis püsivad aastakümneid õnnelikuna koos. Mida see siis tähendab? Et kõik, valdav enamus mehi on siis luuserid ja kaabakad, sest mingi hetk ju ikkagi jäävad vallaliseks? Lahku minnakse ju igas vanuses, ka 60ndates ja 70ndates, rääkimata 40ndatest. Mulle tundub, et 30ndad ja 40ndad on selline põhiaeg üldse, kus pikematest suhetest lahku minnakse. Kui mees on kellegagi pikalt suhtes olnud, siis tõenäoliselt pigem ei ole väga kehv kaaslane, erinevalt neist ringilehvijatest ja lühisuhete pidajatest. Tuleb lihtsalt need lahku läinud väärt mehed üles leida. Samas vastab tõele, et need värskelt lahku läinud ongi kõige katkisemad ja ei sobi/ole valmis püsisuhteks. Endal mitu valusat kogemust sellega. Kahjuks pikas suhtes olnud mehed ei suuda/oska kohe üldse üksi olla ja tormavad meeleheitlikult kohe uut otsima. Enda kogemuse järgi juba kuu pärast lahkuminekut mees maganud mitme uue naisega ja kuu hiljem juba püüab uut suhet luua jne. Üks oli napilt aasta pärast lahutust juba abiellumas uuega ning isegi laps taha tehtud.

Saan sust täitsa aru, ise olen ilmselt noorem, aga ka raskustes. Ma olen vallaline olnud sellest ajast saadik, kui sain 30. Mitme aastaga pole seda püsivat leidnud. Tahaks ka õnnelikku püsisuhet ja kõiki toredaid hetki, koostegemisi, mis sellega kaasneb. Seni vaid mingid tühikargajad olnud, kes paraku enamuses seksi peale väljas olnud ja ei suudagi pühenduda ega kellestki hoolida.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii see on. Kui sõbrannad lahutasid u 30 selt, said kõik uuesti mehele, aga need, kes 40+ lahku läksid on siiani üksi. Üksikuid naisi on minu tutvuskonnas ikkagi oluliselt rohkem, kui mehi – mehed on reeglina n.ö. paadunud vanapoisid.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui normaalseid mehi ei ole, vaata, ehk leiad mõne normaalse naise. Seksida võid ju nende suvakate meestega edasi, aga õhtuti kodus rääkida ja üheskoos majandada jne saad hea sõbrannaga. No nagu vanasti olid seltsidaamid, ainult et teil oleks võrdsem suhe.

Kusjuures mõtlesingi selle peale, et vanast peaks võiks sõbrannaga koos elada. Oleks kergem eluasemekulusid jagada, süüa teha, ei peaks üksi kogu aeg olema. Millegipärast on see mõte paljudele suhteliselt võõras.

Kuni esimese tülini…

No aga miks sõbrannaga peaks olema rohkem tülisid kui mehega?

Ei peagi! Aga sõbranna ju ei asenda meest. Sõbrannaga sa ei seksi ega kallista intiimselt. Sõbrannaga sa ei maga ühes voodis. Sõbrannat sa ei armasta ega ole temasse armunud nii nagu naine mehesse ja vastupidi.

Lihtsalt kommuunielu kellegagi on minu jaoks täiesti mõeldamatu. Ja need, kes seda harrastanud on, on kõik lõpuks pettunud olnud.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ma ei usu sellesse,et mehed on niisugused ja naised naasugused. Otsi siis endale rahumeelsemad sõbrannad. Ma olen kahes täiesti erinevas kolme-naiselises komplektis elanud tudengipõlves, ühel juhul ühikatoas, teisel juhul jagatud korteris, ja täiesti normaalselt saime läbi, kuigi teisel juhul käisid meil kõigil noormehed ka külas (igaühel oli oma tuba, ainult kööki jagasime). Ühikas küll esimene komplekt ei olnud õnnestunud, huvid ei langunud kokku, aga no siis see üks ekstrovert kolis teise tuppa ja meile kolis kolmas introvert ja kõik olid rahul. Muidugi iga esimene ettejuhtuv inimene ei sobi korterinaabriks, aga see ei sõltu minu meelest küll soost

Sa võrdled tudengielu, mis kestab paar-kolm aastat täiskasvanueluga, kus oled väljakujunenud ja küps inimene? Täiskasvanuna on sul ju oma kindlad harjumused ja eelistused.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb kohtingutel käia, tutvumisportaale kasutada ja korralikult  rehitseda.

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nipernaadil oli omal ju kodu olemas ja mitte kehvake.

Kas saaks pilti palun?

Mis pilti? Nipernaadi oli ju raamatutegelane.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tudengi elu on miski muu, vabalt võis ühes toas pidada pidu, kui keegi seal samas magas. Nüüd enam mitte.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ma ei usu sellesse,et mehed on niisugused ja naised naasugused. Otsi siis endale rahumeelsemad sõbrannad. Ma olen kahes täiesti erinevas kolme-naiselises komplektis elanud tudengipõlves, ühel juhul ühikatoas, teisel juhul jagatud korteris, ja täiesti normaalselt saime läbi, kuigi teisel juhul käisid meil kõigil noormehed ka külas (igaühel oli oma tuba, ainult kööki jagasime). Ühikas küll esimene komplekt ei olnud õnnestunud, huvid ei langunud kokku, aga no siis see üks ekstrovert kolis teise tuppa ja meile kolis kolmas introvert ja kõik olid rahul. Muidugi iga esimene ettejuhtuv inimene ei sobi korterinaabriks, aga see ei sõltu minu meelest küll soost

Sa võrdled tudengielu, mis kestab paar-kolm aastat täiskasvanueluga, kus oled väljakujunenud ja küps inimene? Täiskasvanuna on sul ju oma kindlad harjumused ja eelistused.

Ja täpselt samamoodi on need kindlad harjumused ja eelistused ka mehel. Või te mõtlete, et need tekivad ainult naistel? Küll selle vorsti olemasolu on mõnele ikka tähtis…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui sul on kinnisvara, on juba pool võitu käes.

Issand, kinnisvara sellises vanuses ob sama elementaarne kui hambapesu. Loogiline ka, et kaaslaselt oodatakse sama, mida ise pakkuda suudetakse. Mina näiteks ei vedanud abikaasat kärgperendusse ja sama ei teinud tema. Meie arvamus oli, et iga uue elukaaslasega ei pea lapsi saama. Nüüdseks 9 aastat abielus ja tehtud oma lapsed.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei vedanud abikaasat kärgperendusse ja sama ei teinud tema. Meie arvamus oli, et iga uue elukaaslasega ei pea lapsi saama. Nüüdseks 9 aastat abielus ja tehtud oma lapsed.

Suurem osa keskealistest on ikka teise ringi kaup, sina räägid millestki muust. Kärgperendust on selles eas juba päris raske vältida.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kärgperendust on selles eas juba päris raske vältida.

See on kurb muidugi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kurb muidugi.

Kurb või mitte, aga loogiline ju. Miks peaks pereloomisega keskeani ootama. Ikka varem luuakse perekond. Aga kui see puruneb, siis minnakse keskeas uut kaaslast otsima. Milleks muidu peaks keskeas kaaslane otsimine vajalik olema. Kui kõik hästi läheb, siis lood ikka varem perekonna ja oled sellega koos, kasvatad koos lapsi. Miks peaks sellega neljakümnenda eluaastani ootama, nagu siin soovitus on. Ega keegi ei planeeri endale mingit kärgperendust ju kaela, see on halbade asjaolude kokkusattumus, mille eest pole keegi kaitstud.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kurb muidugi.

Kurb või mitte, aga loogiline ju. Miks peaks pereloomisega keskeani ootama. Ikka varem luuakse perekond. Aga kui see puruneb, siis minnakse keskeas uut kaaslast otsima. Milleks muidu peaks keskeas kaaslane otsimine vajalik olema. Kui kõik hästi läheb, siis lood ikka varem perekonna ja oled sellega koos, kasvatad koos lapsi. Miks peaks sellega neljakümnenda eluaastani ootama, nagu siin soovitus on. Ega keegi ei planeeri endale mingit kärgperendust ju kaela, see on halbade asjaolude kokkusattumus, mille eest pole keegi kaitstud.

Ei pea ootama viljakuse lõppemiseni, aga väga vara ka ei pea lapsi saama. Kärgperede arv näitab siiski ka planeerimist, kuu mitte lapse saamise järgselt, siis üsna varsti. Ei pea õigeks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas TA arvab, et need, kellele mehed on, et nendel polegi vigu?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pluss laste kõrvalt leitud inimesed on valemad kui teadlikult vanemaks valitud inimesed.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea ootama viljakuse lõppemiseni, aga väga vara ka ei pea lapsi saama. Kärgperede arv näitab siiski ka planeerimist, kuu mitte lapse saamise järgselt, siis üsna varsti. Ei pea õigeks

See on mingi sinu arvamus, et kärgperest pääsed, kui hirmsasti planeerid. Pooled abielud lähevad lõhki, kooseludest rohkemgi veel. Minu tuttavatest kärgperendajatest olid kõik inimesed üle 5 aasta enne koos, enne kui lapsed said. Ise olin mehega enne lapse saamist üle 10 aasta koos. Sellegipoolest ei kaitse see olukorra eest, et mees armub uuesti ja on läinud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mingi sinu arvamus, et kärgperest pääsed, kui hirmsasti planeerid. Pooled abielud lähevad lõhki, kooseludest rohkemgi veel. Minu tuttavatest kärgperendajatest olid kõik inimesed üle 5 aasta enne koos, enne kui lapsed said. Ise olin mehega enne lapse saamist üle 10 aasta koos. Sellegipoolest ei kaitse see olukorra eest, et mees armub uuesti ja on läinud.

Ja mina tean jälle inimesi, kes elavad siiski ühe perena koos isegi pärast laste kodust minekut. Olene ju tutvusringkonnast. Pealegi kui lapsed kummalgi suured, kodust läinud, pole enam tegu kärgperega. Kurb on noorena kärjega leppida, justkui poleks sinu jaoks seda number ühte. Aga see nr 1 ongi filmides, päriselus nii ei ole.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja olenemate kärgedest see rõhub ja on kurb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minu üllatuseks on naised ka räpakad. Mina seda ei teadnud. Arvasin, et kui on naine, siis on puhas. Hoopis tuli välja, et puhas ja korralik oli selle neiu noormees, kes külas käis või iga kord ka puhtaks kõik jättis, äkki tahtis muljet avaldada neiule.

kas sa ei tea et jeleenaklaavanite riigi meestele ei k6lba naised kes koristavad? Neid naisi kutsuvad mehed “perenaisteks” ja nende kohta peetakse m6nitavaid plogisid ja kirjutatakse anekdoote. Jeleenaklaavaniteriigi meeestele meeldivad naised kes elavad nagu sead.

Täitsa lõpp, mis soga ikka! ????????????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oli t6de valus kuulda? arte vilistlaste plogid on ju k6ik ammu avalikuks tulnud, pole vist m6tet eitada enam?

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja minu üllatuseks on naised ka räpakad. Mina seda ei teadnud. Arvasin, et kui on naine, siis on puhas. Hoopis tuli välja, et puhas ja korralik oli selle neiu noormees, kes külas käis või iga kord ka puhtaks kõik jättis, äkki tahtis muljet avaldada neiule.

kas sa ei tea et jeleenaklaavanite riigi meestele ei k6lba naised kes koristavad? Neid naisi kutsuvad mehed “perenaisteks” ja nende kohta peetakse m6nitavaid plogisid ja kirjutatakse anekdoote. Jeleenaklaavaniteriigi meeestele meeldivad naised kes elavad nagu sead.

Mis klaavaniriigist jahud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alfamehe leiad siis, kui hakkad käituma nagu naine, keda selline mees otsib. Näiteks varjad oma kinnisvara. Kui uuritakse selle kohta, siis ütled, et ahh.. eksmees veel maksab. Mida iganes. Ja kohe kaovad kõik need nipernaadid ise vabatahtlikult ära. Valikusse jäävad mehed, kes tahavadki sellist naist, kelle eest saaks hoolt kanda ja kes on sellise kohtlemisega harjunud ka. Juhul kui sa otsid sellist meest, siis palun väga, retsept nende leidmiseks on lihtne. Minu arust on nendel beetadel ka tegelt plusse palju, ei peaks kohe maha kandma veidi hädist meest, nad on õrnad ja hoolivad. Aga kahju näha naisi, kellel on väga kindel mehe eelistus alfade järgi, aga nad ei oska selliseid üldse ligi meelitada.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealistel on veel hullem lugu see, et tervis on halb. Ülekaalulised on üle pooled, erektsioonihäired, aga ka igasugu vererõhu, südame ja jumal teab mis probleemid. Eile käisin ühega kohtingul, ei saa trepist käia, mingi liigestejama. Siis on see asi, et ei viitsi midagi teha, kuskile minna. Hea meelega lihtsalt kutsuks külla, et võtaks veini ja teeks keppi, see on unistus toredast õhtust. Ei viitsi jalutada, teatrisse minna, mitte midagi. Masendav.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealistel on veel hullem lugu see, et tervis on halb. Ülekaalulised on üle pooled, erektsioonihäired, aga ka igasugu vererõhu, südame ja jumal teab mis probleemid. Eile käisin ühega kohtingul, ei saa trepist käia, mingi liigestejama. Siis on see asi, et ei viitsi midagi teha, kuskile minna. Hea meelega lihtsalt kutsuks külla, et võtaks veini ja teeks keppi, see on unistus toredast õhtust. Ei viitsi jalutada, teatrisse minna, mitte midagi. Masendav.

Kui see siin kõik ikka tõsi on, mis kirjas, siis ei ole sellest mehest ka k*ppijat. Kui ikka trepist üles ei saa ja jalutamine on vaevarikas, siis selline mees voodis suurem asi. praktikas lõpeb asi sellega, et lutsid ennastunustavalt mehe poolkõva sardelli, mis ei lähegi kõvaks, nii et endal lõuad tahavad krampi minna ja ikka ei midagi. Ok keelekat ehk saad nagu lohutuseks. Aga selliste meestega ei peaks kohtingul käima.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealistel on veel hullem lugu see, et tervis on halb. Ülekaalulised on üle pooled, erektsioonihäired, aga ka igasugu vererõhu, südame ja jumal teab mis probleemid. Eile käisin ühega kohtingul, ei saa trepist käia, mingi liigestejama. Siis on see asi, et ei viitsi midagi teha, kuskile minna. Hea meelega lihtsalt kutsuks külla, et võtaks veini ja teeks keppi, see on unistus toredast õhtust. Ei viitsi jalutada, teatrisse minna, mitte midagi. Masendav.

See naistepäev meenub järgmisel aastalgi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisama seksiks leiab küll mehi, aga kui tahaks meest, kellega pikemalt kokku jääda, on asi ikka mäda. Leian hea mehe, siis selgub, et tal pole elukohta. Leian järgmise, siis selgub, et tuli kohale umbes minu kinnisvara pärast. Leian kolmanda, kes tundub ise kenasti hakkama saavat, aga kui hakkame rohkem koos olema, siis selgub, et kogu tema palk läheb täiskasvanud lapsele autolaenu ja eluasemelaenu maksmiseks, endale ei jää suurt midagi. Neljas mees on selline, et absoluutselt ei tõuse, aga samas liiderdab ka veel. Nii võib lõpmatult jätkata.

mis sa arvad, et neil naistel kellel keskealine mees kodus on, on kuidagi paremini läinud v?

ikka on mõnel mees kinnisvarasse sisse kolinud ja ei taha midagi maksta, pooled on impotendid, pooled liiderdajad, lisaks on osad veel mingi sõltuvuse küüsis ning muidu ossid või ekred. tavaline läbilõige eesti meestest

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisama seksiks leiab küll mehi, aga kui tahaks meest, kellega pikemalt kokku jääda, on asi ikka mäda. Leian hea mehe, siis selgub, et tal pole elukohta. Leian järgmise, siis selgub, et tuli kohale umbes minu kinnisvara pärast. Leian kolmanda, kes tundub ise kenasti hakkama saavat, aga kui hakkame rohkem koos olema, siis selgub, et kogu tema palk läheb täiskasvanud lapsele autolaenu ja eluasemelaenu maksmiseks, endale ei jää suurt midagi. Neljas mees on selline, et absoluutselt ei tõuse, aga samas liiderdab ka veel. Nii võib lõpmatult jätkata.

mis sa arvad, et neil naistel kellel keskealine mees kodus on, on kuidagi paremini läinud v?

ikka on mõnel mees kinnisvarasse sisse kolinud ja ei taha midagi maksta, pooled on impotendid, pooled liiderdajad, lisaks on osad veel mingi sõltuvuse küüsis ning muidu ossid või ekred. tavaline läbilõige eesti meestest

Naised ju võtavad väärtused üle. Mis nemadki paremad on? Ütle, kes on su sõber…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 196 )


Esileht Pereelu ja suhted Nii raske ikka keskeas meest leida