Esileht Pereelu ja suhted Nii raske ikka keskeas meest leida

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 196 )

Teema: Nii raske ikka keskeas meest leida

Postitas:
Kägu

Siis on see asi, et ei viitsi midagi teha, kuskile minna. Hea meelega lihtsalt kutsuks külla, et võtaks veini ja teeks keppi, see on unistus toredast õhtust.

Minu arust on see täitsa tore õhtu. Miks mitte?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see täitsa tore õhtu. Miks mitte?

Miks mitte vahetevahel, aga mitte kogu aeg.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see täitsa tore õhtu. Miks mitte?

Miks mitte vahetevahel, aga mitte kogu aeg.

Selleks on sõbrannad. Mees hakkab siis tegema, kui lapsed sünnivad (või ei hakka) siis viitsib perega käia. Naisega saab pm käia ainult söömas, kinos, kontsertidel, näitustel vms. Kui viimased kaks ei huvita, siis esimesed kaks on kolinud koju. Söök ja kino. Spaades vist käivad ka paarid. Aga kui mees ei jaksa kõndida, ei viitsi ta spaas käia, kuigi ujumineon liigestele kasulik. Otsi 10a endast noorem mees. Eile oli uudis, et mehed vaalu ei taha.nii et ainult saledus ongi kriteerium neil seal Tinderis.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja võta selline mees, kes poleks alaambitsioonikas ega liigagi. Esimene on laisk või huvitu, teine aga ei leia sinu jaoks aega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kahju näha naisi, kellel on väga kindel mehe eelistus alfade järgi, aga nad ei oska selliseid üldse ligi meelitada.

Mina ei oska nagu jah. Üks kohtingukaaslane oli selline, et pidime kuskile sõitma, auto oli lumine. Tema istub rahumeeli autosse, mina kukkugu aknaid kraapima. Nii ei käitu iialgi isegi minu teismeline poeg, veel vähem eks, kuigi meil pole enam seost. Mõlemad hakkavad ikka ise autot puhastama, mitte ei lase seda rahumeeli naisel teha.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui normaalseid mehi ei ole, vaata, ehk leiad mõne normaalse naise. Seksida võid ju nende suvakate meestega edasi, aga õhtuti kodus rääkida ja üheskoos majandada jne saad hea sõbrannaga. No nagu vanasti olid seltsidaamid, ainult et teil oleks võrdsem suhe.

Kusjuures mõtlesingi selle peale, et vanast peaks võiks sõbrannaga koos elada. Oleks kergem eluasemekulusid jagada, süüa teha, ei peaks üksi kogu aeg olema. Millegipärast on see mõte paljudele suhteliselt võõras.

Kuni esimese tülini…

No aga miks sõbrannaga peaks olema rohkem tülisid kui mehega?

Sest võimalikke tüliteemasid on sõbrannaga ju rohkem. Neid mehi on ikka väga vähe, kellega saab tülitseda näiteks seepärast, et ta kasutas salaja sinu huulepulka või peokingi. Või kellega tõuseb tüli, kui mõlemale meeldib sama mees. Ma ei kujuta hästi ette massilist hulka mehi, kellega saaks tekkida sõnelus teemal, kas panna kollakad või sinakad kardinad või kas panna vaas sinna või tänna. Mõned kuskil muidugi on, aga no see võimalus sellise otsa koperdada on minimaalne.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kahju näha naisi, kellel on väga kindel mehe eelistus alfade järgi, aga nad ei oska selliseid üldse ligi meelitada.

Mina ei oska nagu jah. Üks kohtingukaaslane oli selline, et pidime kuskile sõitma, auto oli lumine. Tema istub rahumeeli autosse, mina kukkugu aknaid kraapima. Nii ei käitu iialgi isegi minu teismeline poeg, veel vähem eks, kuigi meil pole enam seost. Mõlemad hakkavad ikka ise autot puhastama, mitte ei lase seda rahumeeli naisel teha.

Appi, seda ei kujuta küll ette! Ma oleksin samuti autosse istunud ja küsinud, et niimoodi siis sõidadki? Kuidas olukord lahenes?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kinnisvara sellises vanuses ob sama elementaarne kui hambapesu. Loogiline ka, et kaaslaselt oodatakse sama, mida ise pakkuda suudetakse. Mina näiteks ei vedanud abikaasat kärgperendusse ja sama ei teinud tema. Meie arvamus oli, et iga uue elukaaslasega ei pea lapsi saama. Nüüdseks 9 aastat abielus ja tehtud oma lapsed.

Olite 40-sed ja mõlemad ilma lasteta? Pigem veider, kui tavaline.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, seda ei kujuta küll ette! Ma oleksin samuti autosse istunud ja küsinud, et niimoodi siis sõidadki? Kuidas olukord lahenes?

Mina autot lumest puhastama ei läinud ja mees ka mitte. Istusime autos tund aega ja sõnelesime. Kumbki ei läinud autot lumest puhastama. Siis hakkas mul külm, läksin autost välja ja edasi koju. Kohtingut nagu ei toimund või ikkagi toimus?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olite 40-sed ja mõlemad ilma lasteta? Pigem veider, kui tavaline.

Ma arvan, et ta polnud päris 40, aga sinnakanti. Tänapäeval rasestuvad veel 40+ naised küll ja veel. 35 on ka ju keskiga juba, aga keegi ei pea imelikuks, et lapsed saadakse selles vanuses või natuke enne seda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei oska nagu jah. Üks kohtingukaaslane oli selline, et pidime kuskile sõitma, auto oli lumine. Tema istub rahumeeli autosse, mina kukkugu aknaid kraapima. Nii ei käitu iialgi isegi minu teismeline poeg, veel vähem eks, kuigi meil pole enam seost. Mõlemad hakkavad ikka ise autot puhastama, mitte ei lase seda rahumeeli naisel teha.

See kraabib, kelle auto on.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina autot lumest puhastama ei läinud ja mees ka mitte. Istusime autos tund aega ja sõnelesime. Kumbki ei läinud autot lumest puhastama. Siis hakkas mul külm, läksin autost välja ja edasi koju. Kohtingut nagu ei toimund või ikkagi toimus?

See on pigem ebatavaline, sinu juhtum. Kas tõesti tund aega sõneletakse sellisel teemal? Miks sa lihtsalt ära ei läinud esimese 15 minuti pealt?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina autot lumest puhastama ei läinud ja mees ka mitte. Istusime autos tund aega ja sõnelesime. Kumbki ei läinud autot lumest puhastama. Siis hakkas mul külm, läksin autost välja ja edasi koju. Kohtingut nagu ei toimund või ikkagi toimus?

Kelle auto see siis oli?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on pigem ebatavaline, sinu juhtum. Kas tõesti tund aega sõneletakse sellisel teemal? Miks sa lihtsalt ära ei läinud esimese 15 minuti pealt?

Lootsin, et kohtingust saab veel asja, aga mees püüdis mind veenda harjaga autot puhastama. Püüdis seda lumeharja mulle pihku veel suruda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kraabib, kelle auto on.

Mina aitasin alati oma sõbranna autot kraapida ja pühkida lumest, aga ega talle väga ei meeldinud. Kui auto oli naise oma, siis jah, kummaline oodata, aga kui mehe oma, siis enam kui veider.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle auto see siis oli?

Mehe auto oli.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta polnud päris 40, aga sinnakanti. Tänapäeval rasestuvad veel 40+ naised küll ja veel. 35 on ka ju keskiga juba, aga keegi ei pea imelikuks, et lapsed saadakse selles vanuses või natuke enne seda.

Kui 35 naisel pole veel lapsi, on midagi valesti. Ju on probleemne naine, kellega koos olla ei taheta ning pikemat perspektiivi ei nähta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lootsin, et kohtingust saab veel asja, aga mees püüdis mind veenda harjaga autot puhastama. Püüdis seda lumeharja mulle pihku veel suruda.

Nagu ütlesin, ääretult ebatavaline juhtum. Mehed reeglina autoteemadel teevad ise kõike, kui just naine ise ei haara harja, on ka selliseid naisi. Väga kummaline, et tund aega lased endale midagi pihku suruda. Mis seal nii kaua sõneleda?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, seda ei kujuta küll ette! Ma oleksin samuti autosse istunud ja küsinud, et niimoodi siis sõidadki? Kuidas olukord lahenes?

Mina autot lumest puhastama ei läinud ja mees ka mitte. Istusime autos tund aega ja sõnelesime. Kumbki ei läinud autot lumest puhastama. Siis hakkas mul külm, läksin autost välja ja edasi koju. Kohtingut nagu ei toimund või ikkagi toimus?

Väga hea, et ei kukkunud ise puhastama- näitasid iseloomu 🙂

Autot siis mees ei käivitanudki, et külm hakkas? Istusite lumega kaetud akendega külmas autos tund aega jutti? Mis selle mehe puhul siis nii väga köitis, et selline ekstreemsus?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 35 naisel pole veel lapsi, on midagi valesti. Ju on probleemne naine, kellega koos olla ei taheta ning pikemat perspektiivi ei nähta.

No aga mida annab mulle see, et keegi teine nägi perspektiivi ja tegi lapsed? Minu perspektiiv võib ju hoopis erinev olla selle perspektiivist, kes sellist perspektiivi nägi!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea, et ei kukkunud ise puhastama- näitasid iseloomu ???? Autot siis mees ei käivitanudki, et külm hakkas? Istusite lumega kaetud akendega külmas autos tund aega jutti? Mis selle mehe puhul siis nii väga köitis, et selline ekstreemsus?

Täpselt nii, ma näitasin iseloomu, ei andnud alla. Mees autot ei käivitanud, kütus pole raisata. Mis sa sest autost ikka soojendad, kui pole teada kas sõit toimub. Mees suutis alguses jätta endast hea mulje.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütlen, mis on imelik. Imelik pole lastetus, imelik on see, kui inimene pole iseseisev. Lapsed ei muuda iseseisvaks, küll aga muudab iseseisvaks töökoht, isiklik kinnisvara, autojuhiluba. Naisi, kellel pole mitte ühtegi, on, selle kohta saab küll öelda, et on imelik. Neid naisi on muidugi vähemuses. Tavaliselt ikka üks või kaks loetelust on olemas. Lapsed on boonus, see on siis, kui on juba töö ja muud asjad. Ilma töökohata saab miinimumi alusel emapalka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kummaline, et tund aega lased endale midagi pihku suruda. Mis seal nii kaua sõneleda?

See oli lumehari, mitte “midagi pihku” suruda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist oleks selle pihku surutud harja vastu võtnud ja sellega autole kogemata mõned mõlgid tekitanud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli lumehari, mitte “midagi pihku” suruda.

Eks ikka mõeldakse vasakule. Mina tean ennast ja ma solvuks esimese viie minutiga ja keeraks ümber. Sa oled väga pingetaluv. Eks mees tajus selle ära ja üritas ära kasutada!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, seda ei kujuta küll ette! Ma oleksin samuti autosse istunud ja küsinud, et niimoodi siis sõidadki? Kuidas olukord lahenes?

Mina autot lumest puhastama ei läinud ja mees ka mitte. Istusime autos tund aega ja sõnelesime. Kumbki ei läinud autot lumest puhastama. Siis hakkas mul külm, läksin autost välja ja edasi koju. Kohtingut nagu ei toimund või ikkagi toimus?

Jeerum, kui piinlik lugu. Tuleb tunnistada, et mu enda eks oli ka selline sendisaagija. Et kõik peab ikka võrdne olema. Tema auto oli ja liikusime samal trajektooril tööle iga päev, aga alati tahtis, et maksaksin pool kütusest ning seda ka siis, kui sõitsime kuskile kaugemale. Selle peale kindlasti ütleks paljud, et see on ju ok, aga kui läksime lahku, siis kuulsin, et oma järgmise uue pruudiga oli sama teinud kohe kohtingute alguses. Nad olid vaid alla kuu tuttavad, kui kohe esimesest väljasõidust alates vist lasi naisel kütuse eest maksta. Et siis on võrdne. Pole just kuigi võluv vist. Ma ei imestaks, kui laseks naisel ka aknaid kraapida. Mina näiteks pidin alati aitama tal seda teha ning aknale katet panna. Päris suhtes olles ongi ehk ok, aga kui on alles värske kohtingufaas, siis on ikkagi natuke imelik ja mulle selline mees siiski ei meeldiks, kes võrduse nimel tahaks, et aitaksin tal tema isikliku autoaknaid kraapida ja pool või enamus või kõik kütusest tasuda, sest siis on ju võrdne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta polnud päris 40, aga sinnakanti. Tänapäeval rasestuvad veel 40+ naised küll ja veel. 35 on ka ju keskiga juba, aga keegi ei pea imelikuks, et lapsed saadakse selles vanuses või natuke enne seda.

Kui 35 naisel pole veel lapsi, on midagi valesti. Ju on probleemne naine, kellega koos olla ei taheta ning pikemat perspektiivi ei nähta.

Tüüpiline halvustav stereotüüp. Tõenäoliselt on see naine lihtaslt vähem sotsiaalsem, ei puutu vabade meestega väga kokku või lihtsalt pole leidnud seda õiget. Latt pole nii madal, et ükskõik kes kõlbaks, peaasi et lapsed taha teeks. Tahab seda õiget kaaslast, kes meeldib nii mehena kui sobiks ka isaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline halvustav stereotüüp. Tõenäoliselt on see naine lihtaslt vähem sotsiaalsem, ei puutu vabade meestega väga kokku või lihtsalt pole leidnud seda õiget. Latt pole nii madal, et ükskõik kes kõlbaks, peaasi et lapsed taha teeks. Tahab seda õiget kaaslast, kes meeldib nii mehena kui sobiks ka isaks.

Ehk normaalses eas saanud naistel on latt madalal, ahah siis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist oleks selle pihku surutud harja vastu võtnud ja sellega autole kogemata mõned mõlgid tekitanud.

Ma ei armasta vägivalda. Ma ei armasta asjade tahtlikku rikkumist. Miks ma peaksin võõrale autole mõlke tekitama? Ma ei ole mingi barbar, vaid haritud naine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled väga pingetaluv. Eks mees tajus selle ära ja üritas ära kasutada!

Ilmselt tahtis mind sundida autot lumest puhastama. Aga vahet ei ole, ma läksin eluga edasi ja sellest mehest enam ei mõtle.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 196 )


Esileht Pereelu ja suhted Nii raske ikka keskeas meest leida