Esileht Pereelu ja suhted niiii kõrini ja ei näe väljapääsu!

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: niiii kõrini ja ei näe väljapääsu!

Postitas:

Olen täiega viimaste kommentaaride poolt. Mul on tutvusringkonnas naisi, kes peagi saavad 40, aga pole neil ei meest ega lapsi. On küll kõrge haridus ja maja, auto ning palju varandust kogutud. Mis mõte sellel kõigel on, kui pole seda kellegagi jagada ja ilmselt ei saagi olema. Mina olen väga õnnelik oma 2 lapse üle. Pole mul küll kõrgharidust, auto on aga elame üürikorteris. Ja sääste on ka vaid paarisaja euro kandis. Aga lapsed pole kunagi nälga tundnud ja riided ning mänguasjad pole ka kõige kehvemad. Õppida ja kõrgharidust omandada ning karjääri teha võib igal ajal. Ka 40 ja 50 aastased käivad ülikoolis. Aga pere loomisele on siis juba hilja mõtlema hakata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 14:05; 03.05 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et sa pead natuke reaalsemalt vaatama oma maailma….
Teil on olemas kodu, riided seljas ja toit laual…
Mida rohkemat sa peale VH lõppu ootad?
Selleks, et ühest palgast Eesti riigis veel reisida ja igal pool käia saaks, peaks see küll olema mitmeid tuhandeid eur-e.

Võta lastega ette metsaretki, mine uuri kuhuminna.ee-st tasuta üritusi.

Saavad lapsed veidi suuremaks, saavad lasteaeda ning ise tööle, küll kahe palga eest jõuate reisida ja käia.
Hetkel on pluss, et VH saab kasvõi selle 1.5 aastatki, vanasti ei saanud ju midagi ja ikka elati ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted niiii kõrini ja ei näe väljapääsu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.