Esileht Ajaviite- ja muud jutud Niinimetatud miljonäride annetused

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Niinimetatud miljonäride annetused

Postitas:
Kägu

Täna saabus mulle järgmine rämpspost järjekordselt heldekäeliselt annetajalt sisuga allpool. Alati püüan äraarvata mis keeles algne postitus oli, aga sellel tuleb nii inglise, vene, soome kui ka hispaania keeles ka algpostitus selliste lausetega täisjama. Rohkem keeli ma ei oska, kes pakub õige algkeele?  Rasvases trükis tekstis lause, mis mind eriti oma mõttesädeluses vaimustas.

“Djurdjevicilt soovin teie loal teha teile siiraid algatusi ja ettepanekuid. Usu, solidaarsuse, inimlikkuse ja mõistuse vaimus hoiab mind meeles, kui kaebate oma kui selle planeedi inimese tarkuse ja headuse kohta koos sõprusetaotlusega, kui panete 7,5 miljoni dollari suuruses Ameerika dollarites üles humanitaartöö aluse. Surmav abikaasa, kes oli tööstur.
Otsustasin need ressursid teile annetada, kuna mul pole last ja minu päevad on arsti sõnul alati minu tervise vaatlejad, kuna mul diagnoositi vähk. Ma tahan, et te kasutaksite neid tööriistu nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, et inimesed ilma lootuseta, mille vastu me ei tohi olla lugupidamatud.
Minu nimi on madame Miljard Djurdjevic, 50-aastane ja lastetu, alati rõõmsameelne, kes soovib head teha ja abivajajatele anda. Põhimõtted, mida ma elus loen, on usk, inimlikkus, solidaarsus, austus ja usaldus. Paluge alati minult iga päev oma palvet, nii et Jumal annab mulle veel mitu päeva aega, et minna ja kinnitada need instrumendid oma käe külge.
Lootes, et esitan teie käest viivitamatult teie andmed, et annaksin pangale raha ülekandmise minu kontole ja viivitused sellele kirjale vastamisega loovad puidust tee, kus otsitakse teist inimest, kes mõistaks minu olukorra olemust selle kingitusriista muudes osades hiilgavalt Jumala kuningriik. Palun vastake kiiresti.
Saada oma
Nimi, oma pilt, oma
telefon ja teie kontor.
jää
õnnistatud teie perega.
Proua milijana Djurdjevic”

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Milleks oma aega jama peale raisata? Algkeel võib olla mõni Nigeerias räägitavatest, ülejäänu teevad ära robotid. Ja sulle ei saatnud seda kirja ka mitte inimene. Kümned tuhanded said sama kirja läbi sadade tõlkeprogrammide.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul on igav, kirjuta vastu, eesti keeles. Täna teda näiteks teavitava kirja eest ja soovi rahulikku lahkumist lähedaste keskel.  Süümepiinadeta, sest tegemist on ju petisega. Vastused saabuvad kiiresti ja on üsna lustakad lugeda.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks oma aega jama peale raisata? Algkeel võib olla mõni Nigeerias räägitavatest, ülejäänu teevad ära robotid. Ja sulle ei saatnud seda kirja ka mitte inimene. Kümned tuhanded said sama kirja läbi sadade tõlkeprogrammide.

Seda ma tean niigi, aga suvaline tekst on kunagi mingis keeles siiski koostatud ja Nigeeriast on see teema ammu mujale liikunud. Hõimude algkeeles neid valdavalt ei tehta, sest suurtes keeltes koostatud algtekstiga on rohkem lootust lolle püüda kes ka tegelikult annetaksid rahaahnuses ja lootuses kiiresti rikkaks saada. Neid jätkub siiamaani, sest summakesed mida algul küsitakse on ju väikesed.  Sellepärast see algkeel mulle sportlikku huvi pakubki.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul on igav, kirjuta vastu, eesti keeles. Täna teda näiteks teavitava kirja eest ja soovi rahulikku lahkumist lähedaste keskel. Süümepiinadeta, sest tegemist on ju petisega. Vastused saabuvad kiiresti ja on üsna lustakad lugeda.

Ai ei, seda teha ei tohi.  Siis süsteem fikseerib aktiivsuse ja sa võid serveri tasemel kõvad filtrid pealeväänata, aga spämmi rookimine on suur töö ja filtrid hakkavad kinnipidama ka vajalikku posti.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ai ei, seda teha ei tohi.

Mida sa siis üldse siit praegu tahad?
Uhkustada, et lõpuks ka sina said sellist jura postkasti?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui sul on igav, kirjuta vastu, eesti keeles. Täna teda näiteks teavitava kirja eest ja soovi rahulikku lahkumist lähedaste keskel. Süümepiinadeta, sest tegemist on ju petisega. Vastused saabuvad kiiresti ja on üsna lustakad lugeda.

Jah, kui on aega ja viitsimist, siis võib küll vastu kirjutada. Olen seda mõnel korral teinud ja kirjavahetus on osutunud põnevaks. 😉 Aga ole ka valmis selleks, et pärast petise paljastamist võid veel tükk aega räigeid sõimukirju saada. See kirjade saatja võib ju olla robot nagu siin mainiti, aga miskipärast solvub see “robot” kole kergesti, kui ta petisena paljastada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei jaksa ära imestada, et leidub inimesi, kes selliseid kirju avavad, loevad ja isegi juurdlevad nende üle. Tõesti väga imelik. Elu peab vist väga tühi ja igav olema, kui on aega tegeleda selliste asjadega. Ilmselt paljudel juhtudel on tegemist siiski natukene rumalakestegga, kes oma sismas loodavad, et ehk seekord siiski ei ole pettus.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei jaksa ära imestada, et leidub inimesi, kes selliseid kirju avavad, loevad ja isegi juurdlevad nende üle. Tõesti väga imelik. Elu peab vist väga tühi ja igav olema, kui on aega tegeleda selliste asjadega. Ilmselt paljudel juhtudel on tegemist siiski natukene rumalakestegga, kes oma sismas loodavad, et ehk seekord siiski ei ole pettus.

Minu meelest just enamik teab, et tegemist on pettusega. Just seetõttu olen neile vahel vastanud ja kirjavahetust pidanud, et nende ressursse raisata ja neid närvi ajada. Kõik neist kindlasti robotid pole, tundub, et päris paljud “õngitsejad” on siiski petturikoolituse läbinud üksiküritajad. Ilmselt kuuluvad nad mingisse suuremasse võrgustikku, aga kirjutajateks on ikka reaalsed inimesed, tõmmud nigeeria noormehed.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest just enamik teab, et tegemist on pettusega. Just seetõttu olen neile vahel vastanud ja kirjavahetust pidanud, et nende ressursse raisata ja neid närvi ajada. Kõik neist kindlasti robotid pole, tundub, et päris paljud “õngitsejad” on siiski petturikoolituse läbinud üksiküritajad. Ilmselt kuuluvad nad mingisse suuremasse võrgustikku, aga kirjutajateks on ikka reaalsed inimesed, tõmmud nigeeria noormehed.

Enamik teavad jah… Aga ma ei mõista, miks siis leidub ikka neid inimesi, kes hakkavad juurdlema nende kirjade üle. Arvata on, et neis on siiski väike naiivne, helesinine lootus, et seekord ehk ei ole tegemist petukirjaga.

Mul on üks sugulane, kes on väga haritud ja muidu intelligentne naisterahvas, aga suutis ka mingeid nigeerlastest scammereid uskuma jääda. Mulle rääkis koguaeg, et ta ju arvab küll, et see on pettus, aga siis järgmisel momendil ikka lootis, et ehk ikka ei ole. Mees saatis talle oma fotosid. Ja pildil oli tõesti kena mees. Jutt oli seesama, et on leskmees, kes kasvatab üksinda teisemelist ja otsib oma eluõnne. Ta on muidu püstirikas. Töötab kuskil naftaplatvormil. Aga umbes pärast nädalast suhtlemist, vajas naiselt ühte suurt, kuid lühiajalist rahasutsu. Ma ei teagi, mis see naine tegi, aga igal juhul suhtles mehega edasi ja oli meeletult armunud ja õnnelik.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina saan iga päev kaks sellist

いつも弊社カードをご利用いただきありがとうございます。

昨今の第三者不正利用の急増に伴い、弊社では「不正利用監視システム」を導入し、24時間365日体制でカードのご利用に対するモニタリングを行っております。

このたび、ご本人様のご利用かどうかを確認させていただきたいお取引がありましたので、誠に勝手ながら、カードのご利用を一部制限させていただき、ご連絡させていただきました。

つきましては、以下へアクセスの上、カードのご利用確認にご協力をお願い致します。
ご回答をいただけない場合、カードのご利用制限が継続されることもございますので、予めご了承下さい。

■ご利用確認はこちら

■発行者■
三井住友カード株式会社
http://smcc-cacc.wicod.com
〒105-8011 東京都港区海岸1丁目2番20号 汐留ビルディング

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees saatis talle oma fotosid. Ja pildil oli tõesti kena mees.

Kas vastab tõele, et sellised naised seevastu ise üldse kenad ei ole?
Ehk siis, et reaalses elus selline meest teda mitte kunagi ei vaataks, tõenäoliselt ei paneks tähelegi…

+2
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Niinimetatud miljonäride annetused