Esileht Ilu Niisutavat juuksemaski

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Niisutavat juuksemaski

Postitas:

Juuksed väga kuivad. Hakkasin Olaplexi kasutama, palsamit ohtralt. Aga tahaks ka maske teha. Soovitage kõike, mis teil on toiminud. Koduseid mökse ja poemaske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 06:49; 25.05 15:23; 09.09 21:53; 30.12 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Garnier Fructis Hair Food maskid on hästi head. Need on suures potsikus, seega jätkub kauaks, ning hind on mõistlik. Lõhnavad mõnusalt, teevad juuksed libedaks ja pehmeks, niisutavad ja toidavad korralikult 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lollikindel juuksehooldus tähendab enne pesu oliiviõlimaski, pesu võimalikult jamavaba šampooniga ning pesu lõpus igast palsamite ja maskide asemel loputus veega, millesse on lisatud veidi äädikat ja roosivett. Mulle sobib ülihästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 01:39; 03.01 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles oliivõlimask seisneb? Kookosõli mulle ei sobinud.

Saan aru et juukseid ja nahka ei saa võrrelda aga nt mu kuiva nahaga ei toimi ka rasvased kreemid vaid rohkem sellised vesised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 17:16; 03.01 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasvane kreem ei niisutagi, see on külma ilma korral naha kaitseks.
Kookosõli sobib blondeeritud juustele.
Sõltub ju kas sul on töödeldud juuksed või ei.
Joico sari on üldiselt enam-vähem lollikindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kookosõli sobivus sõltub peamiselt juuste poorsusest. Minu juuksetüübile see ka üldiselt ei sobi, jätab kuivaks ja karedaks. Mõni aeg kasutasin kookosõli baasil Monoï de Tahiti õli ja sellega probleeme ei olnud, aga see ei olnud samas ka 100% puhas õli.

Oliivõli maski puhul tuleb lihtsalt panna veidi õli (ma ise ei tavaliselt ei pane üle supilusikatäie, sest muidu on liiga palju ja keeruline välja pesta hiljem) kuivadesse juustesse, hoida mõni aeg ja siis välja pesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 01:39; 03.01 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tradehouse.ee/et/?i=85674
see mask on oma raha väärt. läheb vähe, ja jätab juuksed siidiseks, pehmeks, kahuvabaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kasuta tooteid, mis ainult näiliselt moodustavad juuksekarvale kihi, jättes lõpuks mulje, et juuksed on korras. Mis seal kihi all toimub on see, et juuksed aina kuivemaks jäävad.

On sul mõni hea nipp, kuidas selliseid tooteid teistest eristada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Niisutavat juuksemaski