Esileht Väikelaps Nike sandaalid?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nike sandaalid?

Postitas:

kiiresti on vaja tüdrukule osta sandaalid. silma on jäänud Rademaris pakutavad mustavärvi Nike sandaalid (käivad krõpsudega lahti), sisetald roosa. kes on ostnud oma lapsele sellised jalanõud-kas olete rahule jäänud? praegu on tüdrukul lasteaias Pax sandaalid, kuid need juba katki (krõpsud ei kinnitu ning kunstnahk on maha koorunud). tänan kõiki vastajaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan lastele nike sandaale, väga head sandaalid on. Aga miks sa lasteaeda tahad lapsele selliseid sandaale? Mina ei ole kunagi lastele lasteaeda nö kummisandaale jalga pannud. Lasteaeda ostan ikka korralikud nahast sandaalid lastele. Laps peab ju seal lasteaias olema selle jalanõuga 8-10 tundi päevas ja 5 päeva nädalas. Seetõttu on väga oluline sandaali materjal, et see oleks võimalikult jalasõbralik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui elad tallinnas,siis tänasest kuni 23.03 Viru keskuses(Rademaris)kõik -50%,väga palju lastejalatsid:)nike olid ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ka Niked meeldisid (muidu pole üldse mingi spordi kaubamärkide fänn, lausua pisut piinlik kanda), kuna on sellised pehmed ja painduvad, tundub, et lasevad lapse jalal areneda. samas ma ka lasteaeda pole ostnud selliseid, samas, kui sokk on sees ja jalg ei ole higistaja, ma ei usu, et nad tegelt nii hullud on. ma vist olen kartnud üldist hukkamõistu 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pole parem, kui lasteaias on kinnise kannaga jalatsid? Või ma ei tea, mis vanuseni see soovitus kehtib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suurus vaja on, mul täiesti uued siltidega nike mustad sandaalid lapsele väikesed. Ja mis hinnaga Rademaris müüakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Nike sandaalid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.