Esileht Pereelu ja suhted Nikuvargad tegutsemas

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Nikuvargad tegutsemas

Postitas:

Ega naised pole võlgu, ega pole ka orjad. Kui ei seksi, siis ei seksi, aga kui kohalikega ei seksita ja tehakse seda väljamaalastega, siis nood varastavadki seksi ära. Varganäod sellised.

No kuule, mida sa ise teed?! Peret oma noorema sõbrannaga ei loo, aga n.kku võtad talt küll. Varas selline, varastad teistel meestelt sedasamust. Kui ei seksiks sinuga, seksiks ta ju mõne teisega, vot sellelt mõnelt teiselt sa varastadki, varganägu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 17:55; 04.10 21:58; 04.10 22:25; 04.10 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega naised pole võlgu, ega pole ka orjad. Kui ei seksi, siis ei seksi, aga kui kohalikega ei seksita ja tehakse seda väljamaalastega, siis nood varastavadki seksi ära. Varganäod sellised.

No kuule, mida sa ise teed?! Peret oma noorema sõbrannaga ei loo, aga n.kku võtad talt küll. Varas selline, varastad teistel meestelt sedasamust. Kui ei seksiks sinuga, seksiks ta ju mõne teisega, vot sellelt mõnelt teiselt sa varastadki, varganägu!

Vat ei varasta, sest ma olen oma jahipiirkonnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat ei varasta, sest ma olen oma jahipiirkonnas.

Ja iga mees ja naine otsutab ise, mis on täpselt tema jahipiirkond. Kui need välismaalastega seksivad naised peavad neid välismaa mehi oma jahipiirkonnaks, siis nii ongi, pole sul miskit kobiseda. Ainult leppida, et sina ja teise eesti mehed ei sobi ja kõik.

Nii nagu naised peavad leppima, et sul on omad kriteeriumid naistele, on naistel omad kriteeriumid meestele. Kui selle lati alla jääd, siis nii ongi.

Ise olid ju ka valmis endale vahepeal välismaalt naist tooma, proovisid varastada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 17:55; 04.10 21:58; 04.10 22:25; 04.10 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olid ju ka valmis endale vahepeal välismaalt naist tooma, proovisid varastada?

Jah, aga ma ei lähe nikuvargaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga ma ei lähe nikuvargaks.

Nonoh, sa teed seda ju ikka ka, varastad neilt väljamaa meestelt naise, kes muidu seal endale mehe leiaks ja seal mõnele mehele seksi pakuks.

Ja ikkagi, pole sinu asi otsutada, mis piirkond mulle või mõnele teisele naisele jahipiirkond on. Nii nagu pole meie asi sulle öelda, et võta endale ikka ülekaaluline endavanune naine.

(ja tegelikult pole ma elus ühegi välismaa mehega magama juhtunud, aga ikkagi on su teemalgatus loll)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 17:55; 04.10 21:58; 04.10 22:25; 04.10 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvamus, et naised, kes üheöösuhteid harrastavad, kohe prostituudid on, näitab vaid su enda taset.

Eks ta ole jah. Kui mõni koll poes pudeli lauaviina hõlma alla ajab, ega siis ei tule kohe arvata, et ta viimane alkass on. Lihtsalt inimene tahtis viina varastada. Eks need kapijoodikud ikka ise ole, kes teise kohta nii kangesti arvama kipuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ju varastada, mida nagunii neile ei antaks. See on sama loogika, et kui rikkad broneerivad tipprestorani lauad täis, siis varastavad nad need kohad töölisklassilt ära. Aga töölisklass ei saaks seal nagunii süüa, sest neil pole paar tonni õhtu eest välja käia. Samamoodi, kui naine ei erutu introvertsete ja napisõnaliste mossis nägudega meeste peale, siis ei hakka ta nii või teisiti nendega seksima.

Eriti ebaõiglane on aga see, et naiste puhul eeldatakse, et nad mossitavate nurgas istuvate sotsiaalsete oskusteta meestega rääkima läheksid ehk neilt oodatakse häid sotsiaalseid oskusi, tahet suhelda ja rõõmsameelsust, aga keegi ei eelda, et samasugune mees läheb rääkima nurgas istuva ja mossitava sotsiaalsete oskusteta naistega, vaid ikka naine peab olema see suhtlejam pool, avatum vms. Ja ma ei räägi nikuvendadest, kes iga naist saagina näevad ja võivad ka tagasihoidliku meikimata nohiknaisega rääkima minna, ikka ainult ühe eesmärgiga, vaid normaalsest suhtlusest.

Nikuvennad ongi need väljamaalased, kes siia vaid ühe eesmärgiga tulevad, briti poissmehed ja lõunamaalased. Vanasti andsid külasimmanil kohalikud kutid naaberküla poistele ketuka, kui hakkasid kohalikele tüdrukutele ligi ajama.
Kui lätlased püüavad räime Riia lahest, siis pole meil midagi öelda, kui sama räim ujub Pärnu lahte, siis on kohe kisa lahti, kui lätlased siin püüdma hakkavad. Samas kui lätlased oma jahtidega Pärnu lahel seilavad, siis pole ju ka kellelgi selle vastu midagi.

Seks võib nende eesmärk olla, aga kui nad seda ei saa, siis oskavad nad siiski viisakaks jääda ja lõbutseda. Eesti mees solvub, kui kaugelt piideldud naine kohe liimile ei lähe ja hakkab torisema. Eesti nikumees lihtsalt ei räägi selle naisega enam. Välismaa nikumees suhtleb vähemalt sel õhtul või hoiab tutvust ja suhtleb sõbrana. Aga veel suurem vahe on selles, et välismaal pööraks kohalikud mehed kohalikele tagasihoidlikele naistele tähelepanu, Eestis on nii, et kui naine pole stereotüüpselt naiselik, see tähendab, ei algata seltskondlikku juttu, ei kutsu teisi sündmustele kaasa, ei ole ekstravertne, lõbus, jutukas, naeratav, paljude sõpradega, väga heade mõtetelugemisoskustega, sotsiaalne, siis ei saa ta eriti kedagi. Naine peab alati olema see ekstravertsem pool, kuigi mehed peaks bioloogiliselt olema need, kes naistele lähenevad ja mujal ongi see nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 19:11; 04.10 20:06; 04.10 23:45; 05.10 03:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti nikumees lihtsalt ei räägi selle naisega enam.

Aga miks ta peaks selle naisega rääkima, kui too juba korvi andis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti haige teema. Aga mida tahta inimeselt, kes pooldab pedofiiliat ja intsesti, peaasi, et n…u saaks. Sa Yxik ei arva, et oled oma lastelt normaalse lapsepõlve varastanud? Lubasid oma tütardele ise esimesed seksikogemused anda (okseleajav avaldus sinu poolt, loodetavasti ei viinud sa oma fantaasiaid ellu ja su tütred pole neist mõtetest siit lugenud) ja ilmselt kasvatad ka oma poegi enda põhimõtete järgi. Perverdist vanamees!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 00:00; 05.10 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti haige teema. Aga mida tahta inimeselt, kes pooldab pedofiiliat ja intsesti, peaasi, et n…u saaks. Sa Yxik ei arva, et oled oma lastelt normaalse lapsepõlve varastanud? Lubasid oma tütardele ise esimesed seksikogemused anda (okseleajav avaldus sinu poolt, loodetavasti ei viinud sa oma fantaasiaid ellu ja su tütred pole neist mõtetest siit lugenud) ja ilmselt kasvatad ka oma poegi enda põhimõtete järgi. Perverdist vanamees!

Teema on artiklipõhine.
Pedofiiliat ma ju ei poolda, olemasolev seadus on täiesti kohane.
Insesti ka ei poolda ja ma ei mäleta ka, et oleks kunagi midagi sellist öelnud.
Poegi tuleb ju kasvatada ikka oma põhimõtete järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteerin Yxikut:

Üsna sageli ei saa ju naised esimestest vahekordadest rahuldust ja naudingut.Seega mida varem nad alustavad,seda varema nad hakkavad saama ka rahuldust ja seksi nautima.

Kui 13 oleks seadusega lubatud ja ta ise seksisoovi üles näitaks,siis ma ei vaata enam temasse kui lapsesse vaid kui seksisooviga naisesse.

Ka minul oli 26 aastasena suhe 14 aastatega, mis oli tollal vist veel kriminaalne.

Alaealistelt prostituutidelt on legaalse teenistuse ära võtnud seadusesäte, mis keelab neilt seksi ostmise.

Ma praegu rohkem ei viitsi otsida, ilmselt homme leian ka selle teema, kus sa väidad, et tütar peaks esimese seksikogemuse saama oma isalt. Ei mäleta on muidugi hea vabandus, mina ja paljud teised mäletavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 00:00; 05.10 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti nikumees lihtsalt ei räägi selle naisega enam.

Aga miks ta peaks selle naisega rääkima, kui too juba korvi andis?

Vot see ongi vahe. Kui välismaalane keppi ei saa, suhtleb ta ikka edasi, kellega vähem, kellega rohkem. Muidugi mingid idiootsed poissmeesteõhtu turistid ei pruugi, aga nende ärimeeste kohta kujutan ette, et nad on peale seksi otsimise ka turistid ja tahavad kohalikega suhelda. Eesti mees on tihti selline, et kui naine talle ära ütleb, siis ei tee isegi samal õhtul samas seltskonnas naisest välja, nagu meelega jonniks. Ja ma ei räägi armumisest, kus on raske naisega ühes seltskonnas olla, vaid esmatutvusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 19:11; 04.10 20:06; 04.10 23:45; 05.10 03:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot see ongi vahe. Kui välismaalane keppi ei saa, suhtleb ta ikka edasi, kellega vähem, kellega rohkem. Muidugi mingid idiootsed poissmeesteõhtu turistid ei pruugi, aga nende ärimeeste kohta kujutan ette, et nad on peale seksi otsimise ka turistid ja tahavad kohalikega suhelda. Eesti mees on tihti selline, et kui naine talle ära ütleb, siis ei tee isegi samal õhtul samas seltskonnas naisest välja, nagu meelega jonniks. Ja ma ei räägi armumisest, kus on raske naisega ühes seltskonnas olla, vaid esmatutvusest.

Sa ikkagi ei vastanud, miks peaks mees edasi suhtlema naisega, kes talle on juba korvi andnud? Kusagilt maalt tuleb ka ahistamissüüdistuse piir ette, sest naisele võib ju näida see juba korduva ligitükkimisena. Ütles ei, selge, tuleb antud isik maha kanda ja liikuda järgmise poole. Ka mina sain ju siin kelleltki ahistamissüüdistuse, kui mulle ei öelnud naistele saatsin uusaasta õnnitluse, mis ühel juhul päädis pea 3 aastase abieluga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma praegu rohkem ei viitsi otsida, ilmselt homme leian ka selle teema, kus sa väidad, et tütar peaks esimese seksikogemuse saama oma isalt. Ei mäleta on muidugi hea vabandus, mina ja paljud teised mäletavad.

Kui paljud meist on öelnud näiteks lemmiklooma kohta, kes on pahandust teinud, kus see kuradi koer on, ma löön ta maha, ilma seda tegelikkuses kavatsemata? Mõni kõrvalseisja võib samamoodi pärast hiljem väita, et tuleks loomapidamisõigus ära võtta, kuna kavatseb loomi tappa. Ma ei mäleta mis kontekstis ja mis sõnadega ma üldse midagi niisugust öelda võisin (kui üldse olen midagi öelnud), kuid selge on see, et ma ei mõelnud seda tõsiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksivad seal, kus kergemalt tuleb ja kui on reisimise jaoks raha, miks mitte elu nautida? Mõistlikud mehed minumeelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi yxikmees Ardi Soovik! Ütlesid küll,et oled valmis oma tütreid seksuaalselt rahuldama! Kui küsisin miks nii haiget juttu kirjutad siis vastasid,et tegid ainult nalja! Haiged naljad sul! Mul läheks süda pahaks kui mu isa nii ütleks! Lõpetaksin isaga igasugused suhted! Miks sa nüüd tagasi ajad??? Pidid ju aus mees olema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi yxikmees Ardi Soovik! Ütlesid küll,et oled valmis oma tütreid seksuaalselt rahuldama! Kui küsisin miks nii haiget juttu kirjutad siis vastasid,et tegid ainult nalja! Haiged naljad sul! Mul läheks süda pahaks kui mu isa nii ütleks! Lõpetaksin isaga igasugused suhted! Miks sa nüüd tagasi ajad??? Pidid ju aus mees olema!

Ma pole sellist juttu kunagi kirjutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli Hardy, näita neile tundmatutele naistele koht kätte. Nad levitavad laimu. Sina pole kordagi rääkinud sellest pk foorumis, et ta sa tahaksid oma tütreid n.ikku.da.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see vist iseloomustabki vaeseid riike, et kohe naised järjekorras välismaa mehe puhul. Mingis siin teemas oli ehe näide, kus kuskil laeva peal naine arvas, et mees on rootslane, kuigi tegelikult oli eestlane samuti, läks kaasa, lõbutsesid, kirus taga eesti mehi jne, lõpus mees saatis pikalt sellise. Yksik leiaks ka kohe naise kui välismaalast teeskleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes varastab? Ega ta ju tükki küljest ära ei võta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis oled ju päris või sees.

Ei ole. Sooviks ikka leida naist, kellega luua pere.

No ja mis sellel viga siis? Ülekaal? Suitsetab? Elab 5km kaugemal su etteantud trajektoorist?
Ülduselt pole see naine millegi suhtes parem neist gonzaleste üheööliblikatest – samamoodi müüdav ja ilmselt ei saa isegi mingit hüve/ tasugi selle eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 10:31; 07.10 10:35; 07.10 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on suurepärane näide meeste egost, nad arvavad, et naised on neile seksi võlgu ja see “varastatakse” teiste meeste poolt ära. Et Eesti naised on “meie” omad, nagu orjad ja mitte vabad inimesed, kes otsustavad, kellega ja kas üldse seksida. Tegelikult on ju nii, et kui Eesti naised välismaalastega ei seksiks, ei tähenda see, et kõik neist seksiks eestlastega. Võib-olla elaks üldse süütuna.

Ega naised pole võlgu, ega pole ka orjad. Kui ei seksi, siis ei seksi, aga kui kohalikega ei seksita ja tehakse seda väljamaalastega, siis nood varastavadki seksi ära. Varganäod sellised.

Kuule, sulle selgitati, et varastada ei saa midagi, mida sul pole. Sinul pole ju muffigi, mis sa nutad? Ja teised mehed pole nagu nutmas käinud, et neilt midagi võetud oleks. Räägi ikka enda eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 10:31; 07.10 10:35; 07.10 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

yksikmees naiivselt arvab, et kui kuumi lõunamaamehi ja briti poissmehi siin ei käiks, oleksid need naised troppis yksiku kanajalgadel maja ukse taga … anumas.

noh yksik vast nende briti lõustade kõrval ikka palju normaalsema välimusega mees. päris purjus peab olema kui mõni briti poissmees meeldima hakkab.

Yxik presenteerib netis enda iguvanu pilte. Olen mingis teemas mitu korda küsinud, et kui naine peab kohtamisele passi ja tervisetõendiga ilmuma, siis miks tema endast valeinfot võib edastada (aegunud pilt ON samuti valeinfo). Yxikule omaselt ta ei vasta küsimustele, mis teda veidikenegi puudutada võivad/ kompromiteerivad. Seega need “kaunid” pildid, mis sa temast netis leiad, on vanad ja ebatõesed. Praegu, 50-aastaselt, on inimene ikka hoopis muud. Metsik boonus “pole õllekõhtu” on vist ainus, mis on jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 10:31; 07.10 10:35; 07.10 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yxik presenteerib netis enda iguvanu pilte. Olen mingis teemas mitu korda küsinud, et kui naine peab kohtamisele passi ja tervisetõendiga ilmuma, siis miks tema endast valeinfot võib edastada (aegunud pilt ON samuti valeinfo). Yxikule omaselt ta ei vasta küsimustele, mis teda veidikenegi puudutada võivad/ kompromiteerivad. Seega need “kaunid” pildid, mis sa temast netis leiad, on vanad ja ebatõesed. Praegu, 50-aastaselt, on inimene ikka hoopis muud. Metsik boonus “pole õllekõhtu” on vist ainus, mis on jäänud.

Tegelikult see vanuseasi on naljakas jah. Yxik on tunnistanud, et teise või kolmanda naise leidis tutvumiskuulutuse kaudu, valetades end 5 aastat nooremaks. Ja et vale läks läbi. Kuidas ta ikka kindel saab olla, et teda samamoodi ei peteta, nagu tema omal ajal pettis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Nikuvargad tegutsemas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.