Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nime Googeldamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Nime Googeldamine

Postitas:
Kägu

Millistel juhtudel te inimese nime Googeldate?

Või hoopiski Googeldate iga nime, keda reaalselt ei tunne, kuid pakub huvi?

Mis teid ajendab inimesest internetist Googeldama?

Mina Googeldan iga inimest, kes esmase vaatluse järgi pakub huvi ja nimi on teada. Ajendab uudishimu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Nime Googeldamine

Ennast googeldan ja lapsi (mitte küll tihti), et näha, millised dokumendid on jälle veebi lekkinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina guugeldasin kunagist armastust. selgus, et teine istub juba aasta otsa vangis; muude pattude seas magatas 12aastast tüdrukut. ise oli sel ajal 59!

nõnda siis ja sedamoodi.

Please wait...
Postitas:
Kägo

Kui keegi uus tuttav või tuttavaks soovija tekib, siis alati googeldan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahel kui nt uus töökaaslane või tuttav tekib, siis googledan. Aga vahel ka unustan seda teha. Ennast olen ka vahel googeldanud, et saada teada, mida teised inimesed minu kohta netist esimeste vastete seas leiavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis kui netist ostest ülekannet hakkan tegema. Muidu ei huvita üldse teiste inimeste elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui keegi uus tuttav või tuttavaks soovija tekib, siis alati googeldan. [/tsitaat]Aga mina enam ei googelda, see meetod oli aktuaalne nii 5 a tagasi. Targemad ja ettevaatlikumad inimesed (needsamad, kes alati sulas maksavad), oskavad tänapäeval omi asju ajada ks nii, et neist netis eriti ei räägitagi. Ei jää jälgi, vähemalt pärisnimega.
Mingid rumalad kelmid, edevad inimesed, need muidugi on alati kohal.
Googeldades ei saa tõest pilti, väidan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul näiteks täpselt sama nimega nimekaim. Kui ainult nimi ilma isikukoodita sisse toksida, siis võib mulle sada võlga ja teab mida pähe määrida :S Google ju näitab :S

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nime Googeldamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.