Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Nimed??

Postitas:
Kägu

Kus leiate ilusaid nimesid lastele?? Võite pakkuda ka mõnda, mida ise ei kasuta ühel või teisel põhjusel:) Endal oleks vist poisi nime vaja, aga võib ka tüdrukute nimesid pakkuda, äkki kellelgi läheb vaja:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
juulie

RE: Nimed??

Kuna minul jäi poisinimi üle – Paul Oskar oli meil mõeldud kui oleks tulnud poiss.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Anette
Kristelle/Kristella
Lisandra
Lisette (vanatädi üks nimedest)
Janeli
Kasutusse ei lähe ükski neist, kuna tulemas poiss.

Rannar

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Moona, Cassanra, Loreen, Jasmin, Desiree

Kaspar, Jannar, Aigar, Andro

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ükski ei meeldi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ükski ei meeldi[/tsitaat]

Mõtle siis ise midagi tarka ja pane siia ka kirja… keegi saab siis sinu nime ka maha teha:) Asja mõte ongi see, et keegi ehk saab siit mõne hea mõtte. Ega ei peagi üks ühele olema, aga äkki mõne tähe muutmine vms.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimesele lapsele panime nime niimoodi.

Võtsime raamatu nimega Eesti nimeraamat (autor Raivo Seppo) ja lugesime koos mehega õhtu või paariga kaanest kaaneni kõik tüdrukute nimed läbi. Panime kirja need, mis tundusid, et võiks tütrele normaalsed olla, saime u paarkümmend vist. Sel paberilehel siis valisime \”võitva\” nime ja tundus, et ongi olemas.

Kui laps sündis, siis ma vaatasin talle otsa ja teadsin hetkega, mis ta nimi on. See nimi oli ka meil paberil tegelikult, aga täiesti tähelepanuta jäänud ning sugugi mitte top3 ega top5.

Mees oli enamvähem nõus, aga polnud kindel. Luges nimeraamatu veelkord üle, aga midagi paremat ei leidnud. Jäigi nii siis nagu ma sünnituslaual ütlesin.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Jäigi nii siis nagu ma sünnituslaual ütlesin. [/tsitaat]

Päris palju jõudu oli sul siis sel hetkel midagi mõelda veel:D Meil oli I lapse nimi juba ammu mõeldud ja pold kordagi sellist tunnet, et laps ei ole seda nägu vms. V-o siis oligi nii selle nime nägu. Mina isiklikult ei saa sellest aru, et laps ei ole mingi konkreetse nime nägu:D

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

meil on ka poisinime vaja. kõige rohkem meeldiks Juhan aga see on meil väga lähedal suguvõsas juba pandud. Enam-vähem tunduvad veel sellised nimed nagu Sass (mitte Aleksander), Peeter, Toomas, Jaak, Jaan, Sander, Ott aga mees laitis kõik maha.
oleme läbi käinud kõik meestenimed, mis on 90ndatest Eestis pandud ja mitte ükski ei sobi ;(
mehele vist üldse ükski meestenimi ei meeldi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga on nii, et no ei lähe see nimi üldse sellele lapsele ja kõik, kuigi nimi võib ilus olla

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Jäigi nii siis nagu ma sünnituslaual ütlesin. [/tsitaat]

Päris palju jõudu oli sul siis sel hetkel midagi mõelda veel:D Meil oli I lapse nimi juba ammu mõeldud ja pold kordagi sellist tunnet, et laps ei ole seda nägu vms. V-o siis oligi nii selle nime nägu. Mina isiklikult ei saa sellest aru, et laps ei ole mingi konkreetse nime nägu:D

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.nimi.ee/?m1=10&m2=16

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]meil on ka poisinime vaja. kõige rohkem meeldiks Juhan aga see on meil väga lähedal suguvõsas juba pandud. Enam-vähem tunduvad veel sellised nimed nagu Sass (mitte Aleksander), Peeter, Toomas, Jaak, Jaan, Sander, Ott aga mees laitis kõik maha.
oleme läbi käinud kõik meestenimed, mis on 90ndatest Eestis pandud ja mitte ükski ei sobi ;(
mehele vist üldse ükski meestenimi ei meeldi.
[/tsitaat]

Nimi Juhan meeldib mullegi väga. Üks sinu nimi on meie lapsel ja teisele lapsele, kui ta poiss juhtub olema, saab ka nimeks just üks sinu nimekirjas olevatest 🙂

Pakun sulle veel: Ats, Mihkel, Paul, Jakob, Jaagub, Indrek, Hendrik, Laur…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui lapsele nime panete, mõelge ikka ka selle peale, et see nimi peab sobima ka täiskasvanuna, laps peab seda nime eluaeg kandma, nimi peaks olema väärikas ja soliidne. Nimi mõjutab ka inimest, milline ta on….

Isiklikult Lisandrad, Liseted, Kristellad väga head küll ei tundu, imalad. aga see on ainult minu arvamus:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Päris palju jõudu oli sul siis sel hetkel midagi mõelda veel:D Meil oli I lapse nimi juba ammu mõeldud ja pold kordagi sellist tunnet, et laps ei ole seda nägu vms. V-o siis oligi nii selle nime nägu. Mina isiklikult ei saa sellest aru, et laps ei ole mingi konkreetse nime nägu:D[/tsitaat]

Ühegi teise lapsega peale oma, ei oska ka vaadata, et \”laps on mingi konkreetse nime nägu\”. Aga no omaga tuli see nimi kohe.

Saad valesti aru, et nuputasin seal laual midagi hoolega. Vaatasin lihtsalt lapsele näkku ja üks esimesi asju, mis pähe tuli oli \”Tere, Ingrid\”. Ja nii jäigi.

Tõin näite lihtsalt sellest, et meie \”teaduslik ja süstemaatiline\” lähenemine nime panekule ebaõnnestus sünnitaja hormoonide (vms) tõttu.

0
0
Please wait...

Postitas:
katu21

Kuna sugu veel ei tea siis oleme mehega 2 nime välja mõelnud. Rasmus v Rebecca.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TERE

Otsi internetis neid nimede kohti päris palju
Mulle endale meeldived nimed Markkus.Lisete,Lisandra (kas siis kokku või lahti kirjutatuna)Aleksandra.kahjuks ise neid nimesid panna ei saa kuna mu sõpradel ja sugulastel need nimed olemas.Ja ma ei tahaks eriti nendega sarnaseid nimesid.
Esimese lapse nimi in Andreas ja nüüd siis kui peaks pois tulema olex meeldinud nimi Marktus kuid usun et seda ei lubata panna.(pole sellist nime veel nimede raanatust leidnud).
Mu sõbrannal om Ally-Emili ja Lukas-Oliver.väga meeldibad need nimed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maarius(minu poja nimi)

Eha(kui tulevikus saan tytre, siis panen selle(vanaema nimi)+midagi juurde

Romeo(kui saan veel poja, panen selle)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Päris palju jõudu oli sul siis sel hetkel midagi mõelda veel:D Meil oli I lapse nimi juba ammu mõeldud ja pold kordagi sellist tunnet, et laps ei ole seda nägu vms. V-o siis oligi nii selle nime nägu. Mina isiklikult ei saa sellest aru, et laps ei ole mingi konkreetse nime nägu:D[/tsitaat]

Kusjuures meil oli terve rasedus plaanis panna Marius. Ja kui laps sündis, oli ta hästi suur ja tugev ja ma ütlesin, et no kuule see ei sobi. Eksmees vastu, et no pole ilus ju ära muuta, kui last ammu nii kutsunud 😀 Aga siis avastasime, et Maarius kõlab kuidagi mehelikumalt ja panime selle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saab olla minu üks postitustest kustutatud? Ise seda teinud ei ole ja keegi minu arvutit ei ole kasutanud…müstika.

0
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.