Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Nimepanek :D

Postitas:

Leidsin vahva artikli….inimeste \”erilisuses\” pole piire 😀
http://www.ekspress.ee/news/kaardid_ja_edetabelid/edetabelid/tipp30-koige-vahvamad-lapsenimed.d?id=27680405

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea… mõni nimi üksikuna isegi okei, aga see kaksikute ja kolmikute teema… see on küll välja mõeldud:S:S:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brent on ju nii vana nimi, ma tunnen u 30 aastast täiesti normaalset meest sellise nimega.
Poiste nimekirjas nr.8.-10. nimi, mida ei viitsi maha kirjutada, see ilmselt mõnele teisele rahvusele omane – uzbekid, grusiinid ehk?
Siis kui elekter venemaale jõudis paar sajandit tagasi, siis olla tüdrukutele nimeks pandud Elektrifikatsija.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sealt saaks nii mõnigi Perekooli \”erilise\” nime otsija väikese vaevaga lapsele nime. Ei pea enam ise pead vaevama tähtede ritta panemisega. Ja meeldejääv saab nende laps kindlasti olema. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sealt saaks nii mõnigi Perekooli \”erilise\” nime otsija väikese vaevaga lapsele nime. Ei pea enam ise pead vaevama tähtede ritta panemisega. Ja meeldejääv saab nende laps kindlasti olema. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et kõik korraga järsku selle 2008. aasta artiklit \”leiavad\” ja see ühe päeva jooksul iga teema alla ilmub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et need vanemad ei ole normaalsed, kes sellised nimed panevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.