Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nimepanek.

Postitas:

Kuna me veel mehega ei tea mis sugu meie väike ime on siis oleme mõlemad nimed välja mõelnud. Mina valisin tütrele ja mees pojale. Mis te arvate-Rasmus või Rebecca?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 01:40; 21.01 14:15; 21.01 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see meie arvata ikka on, igaüks paneb lapsele nime mis talle meeldib,olgu selleks siis Valurikas või Till :)))
Tegelt Rebecca ja Rasmus on mõlemad ilusad nimed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole Eesti perekonna nimi ja Rebecca sobib sellega väga hästi, samuti ka Rasmus. Minu arust kui kirjutada Rebeka siis jääb see nimi kuidagi imal aga maitse asi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 01:40; 21.01 14:15; 21.01 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rebecca nimi on iseenesest kena, kuid arvesta sellega, et lapsel tuleb terve oma elu seletada, et olen Rebecca, kahe cc-ga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval on see juba nii tavaline, et teatakse juba kuidas miski nimi kirjutatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 01:40; 21.01 14:15; 21.01 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusad nimed, aga Rasmust ma ise küll väldiks, seda nime pannakse praegu väga palju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.