Esileht Pereelu ja suhted Nimeta üks asi, mis Sulle oma mehe juures meeldib

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Teema: Nimeta üks asi, mis Sulle oma mehe juures meeldib

Postitas:

Üldiselt kirjutatakse ikka siis, kui midagi on valesti, aga mulle pikemat aega juba tundub, et mehed saavad liiga vähe kiitust ja häid sõnu.

Loomulikult peaks neid esimesene ütlema kodus neile endile aga…. kirjuta üks asi, mis Sulle oma mehe juures väga meeldib ja mis Sind õnnelikuks teeb?

Näiteks mulle meeldib, et kui ma pean varakult tööle minema (tavapäraselt mul hommikuti eriti kiire pole), siis mees tõuseb enne mind, teeb mulle hommikusöögi valmis ja paneb lõuna ka kaasa.

+24
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 20:48; 28.10 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teemaalgatus. Kas mitut asja vōib ka nimetada? Nii raske on valida, häid omadusi on mitmeid 🙂

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 20:53; 28.10 21:58; 29.10 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene mees oskas hästi süüa teha, end riietada ja endast ülihea mulje jätta. Oskab mind tänini naerma ajada. Lisaks parim isa meie kahele lapsele.

Teine mees oli ülihoolitsev, samas suutis kindla käega suurt firmat juhtida. Tõttab siiani alati appi kui midagi vaja on.

Kolmas on erudeeritud, pikk ja tark- oskab kõike- remondist progemiseni, lisaks valdab nelja keelt.

+13
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljas ja viies mees oskavad olla tuhvlialused.

+15
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan mehele alati kindel olla ja on meie kolmele lapsele väga hooliv isa. Minuga ei ole kindlasti kerge koos elada ja olen õnnelik et ta on 18 aastat seda juba suutnud teha 🙂

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hooliv, armastav, toetav, humoorikas, seksikas…

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 20:53; 28.10 21:58; 29.10 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teemaalgatus. Kas mitut asja vōib ka nimetada? Nii raske on valida, häid omadusi on mitmeid ????

Loomulikult võib 🙂

Ma saan aru, et kui kaaslane on vägivaldne või alkohoolik, siis üks-kaks positiivset külge ei kaalu seda üles, aga mulle tundub küll, et me ise naistena vahel paneme oma meestele natukene liiga palju hagu alla ja kipume igapäevaelu virrvarris unustama häid asju ning seda, et neid tuleb ka välja öelda.
Kaasa arvatud ma ise.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 20:48; 28.10 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta lõhnab alati hästi. Hea huumorimeel (loe: minuga sarnane). Aga jah, lõhnab hästi..

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirjuta üks asi, mis Sulle oma mehe juures väga meeldib ja mis Sind õnnelikuks teeb?

Palju asju meeldib, alates vähesest ihulõhnast, heast huumorimeelest kuni kõrge IQni.

Aga kui tuua välja üks asi, mis mulle tema juures käitumises kõige rohkem meeldib, on see, et ta teeb alati kõik, mida ma palun ja teeb seda kohe. Muidugi ma teda niisama palvetega ei koorma ka, niisama ei jooksuta. Tähti taevast või miljonit eurot ma ei küsigi ja elevanti külmkappi tal topppida või muud võimatut teha ka ei palu. Aga tõepoolest ta on suuteline tegema kõike ja teebki kõike, mida ma soovin.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on ilus 🙂
Õrn ja hooliv ka

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi jäi silma oma välimusega. Ta oli täitsa minu teisme-ea unistuste kuti välimusega 🙂 Aga praegu, tema parim omadus, et ta on väga hooliv. Ta tõesti hoolitseb minu eest  vanaaegsel mehelikul moel. Kannab raskeid asju, aitab mantli selga, tuleb autoga järele. Enamasti ma sõidan ise, aga nt kui on sõbrannade veiniõhtu, üks kõne ja 15 min pärast on tõld ukse ees. Siia käib ka see, et tema arvates on tema raha ka meie raha. Minu arvates päris nii pole, aga tema arvates on. Tema sissetulek on u 3x suurem minu omast.

 

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ainult meeldivad asjad siis:

 

Teenib palju raha .

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska öelda ühte.

Mulle meeldib, et ta ei paanitse kunagi ja tema rahu on nakkav.

Mulle meeldib, et ma meeldin talle.

Mulle meeldib, et ta teab vastust suuremale osale praktilistest küsimustest. Mina tean vastust ülejäänud küsimustele, seega oleme superteam 😀

 

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodis parim.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa on suurepärane isa meie kolmele lapsele. Ning samuti nagu ühel, olen väga raske iseloomuga, see et  ta mind kõik need aastad(16) mind kannatanud ja ikka kanmab kõtel ja vannub armastust – no maailma parim mees! ????

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks kõigele muule on mu mees aus inimene, läbinisti aus. Päris haruldane tänapäeval.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Muude heade omaduste juures – ma võin alati tema peale loota.</p>

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on väga rahulik ja minusuguse muretseja-emotsioonitseja kõrval mõjub see väga tasakaalustavalt.

Ta on truu (selle koha peal kuulen Perekooli naerupahvakut). Sõnastan ümber: ma olen täiesti kindel, et ta on truu.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe peale saab praktilistes asjades alati kindel olla, ta on väga vastutustundlik, osavate näppudega, kodus ei ole meil kunagi midagi katki ja parandamata. Suudab absoluutselt kõik oskused ja teadmised ise kirjanduse abiga väga põhjalikult omandada kui vajadus üles kerkib. Ta on kriisisituatsioonis ûlimalt rahulik.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 07:27; 12.11 15:49; 16.11 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta armastab mind, oleme abielus üle 20 aasta ja me armastame üksteist väga.

Lisaks on ta hooliv, kuldsete kätega, peaaegu karsklane, perekeskne, hea huumoriga, sprotlik. Heaks eeskujuks lastele.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene mees oskas hästi süüa teha, end riietada ja endast ülihea mulje jätta. Oskab mind tänini naerma ajada. Lisaks parim isa meie kahele lapsele.

Teine mees oli ülihoolitsev, samas suutis kindla käega suurt firmat juhtida. Tõttab siiani alati appi kui midagi vaja on.

Kolmas on erudeeritud, pikk ja tark- oskab kõike- remondist progemiseni, lisaks valdab nelja keelt.

Miks sulle neid nii palju vaja on?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene mees oskas hästi süüa teha, end riietada ja endast ülihea mulje jätta. Oskab mind tänini naerma ajada. Lisaks parim isa meie kahele lapsele.

Teine mees oli ülihoolitsev, samas suutis kindla käega suurt firmat juhtida. Tõttab siiani alati appi kui midagi vaja on.

Kolmas on erudeeritud, pikk ja tark- oskab kõike- remondist progemiseni, lisaks valdab nelja keelt.

Miks sulle neid nii palju vaja on?

Ma ise rumal ja kole nagu krokodill ja tõmban ringi. Maha jätsid mu kõik. Nüüd otsin neljandat.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on mul voodis parim. Samuti on ta mulle heaks tasakaaluks. Mina olen selline introvert, kes rahul kodus omaette nokitsemisega. Tema on selline, kes silmad säramas kogu aeg seiklusi otsib ning tegevusi ja reise välja mõtleb. Tänu temale olen mitu korda rohkem kodust välja saanud ja erinevaid paiku avastanud.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilus välimus. Ilusad pruunid silmad, liivakarva juuksed ja kergelt päevituv nahk. hoolimata juba 40ndates olemisest, pole iial olnud paks ja lottis, pole kaotanud juukseid otsmiku eest, pole erilisi kortse ega ühtegi halli juust. Minu mees on väga heas füüsilises vormis.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et ta alati köögis süüa tehes mingit meloodiat ümiseb. Tuba on muusikat täis.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 09:34; 29.10 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib, kuidas ta mind hoiab (ta lihtsalt ei hoia kätt ümber, vaid seal haardes on tugevust ja kindlust) ja katsub.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju on negatiivset aga kui välja tuua 2 parimat külge siis see et ta ehitab ja remondib absoluutselt kõik ise – elektrikutel ja torumeestel meie majja asja pole. Teine pluss on see, et ta näeb välja nagu Mees, mitte nagu need kitsaste pükste, lilleliste sokkidega geelipead, keda on liiga palju.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on hästi teistsuguse mõttemaailmaga kui ükski teine inimene, keda ma tean. Seetõttu on vestlused temaga alati seiklus, sest kunagi ei tea, mis sealt tuleb.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema! Minu mees on pikk,  kena ja väga töökas. Tubaseid kodutöid teeb vähemalt sama palju kui mina. Samuti saan ma tema peale raskes olukorras alati loota.

Ta on tark, palju lugenud ja temaga on alati huvitav vestelda, isegi kui me vahel vaidlema läheme. Vaidlused on ka huvitavad. Voodis on hea, oskab minuga arvestada.

Ma paraku kaldun arvama, et need naised, kes siia teemasse postitavad ei ole päris sama seltskond, kes neid “mees on probleemne” teemasid teevad. Mured nõuavad ju alati rohkem tähelepanu, kui head asjad.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 10:08; 29.10 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake, et te siis kõik seda oma meestele ütlete ka 🙂 🙂

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 20:53; 28.10 21:58; 29.10 10:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted Nimeta üks asi, mis Sulle oma mehe juures meeldib