Esileht Pereelu ja suhted Nimeta üks asi, mis Sulle oma mehe juures meeldib

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Nimeta üks asi, mis Sulle oma mehe juures meeldib

Postitas:

Kui pean tooma välja ainult ühe omaduse, siis selleks on tema huumorimeel! Ta suudab ka ülirasketes olukordades mu meeleolu parandada oma huumoriga!

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 10:15; 30.10 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tark, aus, praktiline, osav, täpne.
Stabiilne, õiglane, objektiivne – no katsu sellisega tülitseda, jube keeruline on, aga vahetevahel ikka õnnestub ka.
Seltskondlik, aktiivne, heas vormis. Hea huumorimeelega.
Armastab mind (tegudest järeldan) mingil arusaamatul põhjusel juba 20 aastat.
Saksa pootsmani iseloomust ja ümmargusest vormist hoolimata.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Number üks kindlasti vanemlus. Koos oleme lastevanemateks kasvanud. Ema ja isa olla on lihtne, aga vanemlus on midagi palju enamat.  Et oma rolli hästi täita on vaja teist.

Vanemluse puhul võime rääkida riigi perepoliitikast. Perekonda ei peeta väga oluliseks, räägitakse leibkonnast ja lapsel peab olema.  Esikohal on uus mööbel ja trenni tegemine, aga see oluline- inimene on ununenud.

Sooja vett tuli kraanist ennem lapsi, tuleb nüüd ja tuleb ka tulevikus.  Aitäh sulle xxxxxx, minu tugi ja telg, kelle najale olen saanud aina vajadusel toetuda, Iloveyou.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake, et te siis kõik seda oma meestele ütlete ka ???? ????

Ütlen muide üsna pidevalt.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 10:08; 29.10 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hoolitseb palju laste eest – viib, toob, mängib, käib arsti juures, lastevanemate koosolekutel, sünnipäevadel jne ja seda põhiliselt üksi, lapsed nii issikad, et ega nad minuga ei tahagi eriti olla

helde – tema raha on pere raha, ise kulutab vähe, aga mulle pole kunagi midagi keelanud, pigem õhutab ostma kui näeb, et mulle midagi meeldib

vabameelne – selles mõttes, et avatud uuele, uudishimulik, ei karda midagi ega kedagi

kahjuks kipub negatiivne pool seda kõike head varjutama

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

kahjuks kipub negatiivne pool seda kõike head varjutama

Nagunii jättis kilekoti, kus leib sees, korralikult kinni klammerdamata.
Pärast vanniskäiku jättis kraani dušši peale. Kuna viimasena pesi duššiga vanni puhtaks.
Kasutas sinu shampooni. Kuigi, sa spetsiaalselt oled talle ostnud ka oma shampooni. Mida, ta uimane, ei pannud muidugi tähelegi.
jne.

+1
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei oskagi midagi eraldi välja tuua. Oma vanuse kohta väga sportlik ja veatu kehaga, armastab teha ise asju a la koerakuut, aiamaja jne., on majanduslikus mõttes väga edukas, fantastiline isa ja tähelepanelik hooliv abikaasa. Koos oleme juba aastakümneid 🙂 ja aina paremaks läheb 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemluse puhul võime rääkida riigi perepoliitikast. Perekonda ei peeta väga oluliseks, räägitakse leibkonnast ja lapsel peab olema.  Esikohal on uus mööbel ja trenni tegemine, aga see oluline- inimene on ununenud.

Räägi siis pikemalt, mida “riik” sinu meelest tegema peaks. Ma küll ei tunne seda olukorda ära, mida sina kirjeldad. “riik” saabki reeglina pigem praktiliste asjade ja seadusloomega aidata, kuidas ta seda Inimest peaks sinu meelest rohkem esile tooma?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 09:34; 29.10 15:12;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mu mees on usaldusväärne, hooliv, armastav nii minu kui laste vastu. Lisaks veel tark, osavate kätega, mehelik ja huumorimeel klapib minu omadega, eluvaated samuti. Majapidamistöid teeb ka ja mulle hommikuti süüa, pisemale lapsele samuti.

Nagu näha, ei suutnud vaid ühe asjaga piirduda:)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahaline stabiilsus. Aga seda ka vaid seepärast, et tundes tema iseloomu, ta läheb lausa närvi, kui teatud summat kontol ei ole.
Meil muideks on eraldi kontod…
Seega see variant, et mees kunagi naise kaela peale jääb, ei ole.
Maksab oma eelmise kooselu lapsele ilusti alimente ka(kuigi suhted head ei ole).

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 19:03; 30.10 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huumorimeel. Pole kellegagi nii palju koos naernud kui temaga. Helde, kuigi püüab seda varjata. Hooliv, kuigi ka seda ei kipu välja näitama. Hindan tema teadmisi, seda et meil on alati, millest rääkida ja mille üle arutleda. Kannatlik sellistes olukordades, kus minul katus sõidab (vastupidi ka). Meil on hea koos olla – ja see on hoopis vähem enesestmõistetav kui võiks arvata.

 

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et ta on hea – selline inimene, kes ei topi nina teiste asjadesse, ei mõista hukka, ei nääguta, ei klatši, tuleb/läheb appi, kellele vaja. Ta ei ole üldse väiklane ega kitsi.

Ta on väga tark ja suurepäraselt irooniline, sh ka eneseirooniline, mis on minu jaoks vastupandamatu kombinatsioon. Meil on sarnane (hea 😀 ) huumorimeel.

Ta on kuldsete kätega, ehitab, remondib, nokitseb kõike, mida vaja. Ehitab ise meie kodu.

Ta väga hoiab mind ja tegeleb lastega võrdse vanemana. Talle meeldivad väga loomad.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiab mind, mõtleb mulle ja arvestab minuga, pöörab pisiasjadele tähelepanu ja teeb selliseid väikseid armsaid ootamatusi, mis mul tuju heaks teevad. Vahel mulle tundub, et ta tunneb mind paremini kui ma ise ja see tekitab minus vastupandamatut tõmmet tema suunas.

Kui ma nüüd asjadele tagasi mõtlen, siis ma ei ole kordagi tundnud, et ta oleks olnud minu suhtes kuidagi ülekohtune või minust üle sõitnud. Vastupidi, pigem on kõik minuga seotud meie suhtes esiplaanil. Eks see vist kõlab veidi egoistlikult, aga meie suhe on pikki aastaid väga hästi toiminud – ehk siis võib loota, et toimib ka tulevikus.

Olen hinges talle väga tänulik, et ta on just selline nagu ta on. Ja et me kunagi kohtusime ja armusime. Vanuse kasvades olen õppinud seda ka paremini väljendama. Esimestel aastatel ikka üritasin tema muid erinevaid “puudujääke” ümber kasvatada, aga see ei viinud kusagile, ainult tülitsesime asja eest teist taga. Minu õnn, et me lahku ei läinud minu mõttetu perfektsionismi tõttu. Vahepeal oli tunne, et oleme koos ainult laste pärast. Nüüdseks on lapsed suured, oleme nagu oleme, võimalikult siirad ja võimalikult avameelsed, kuid mitte tänitavad/kritiseerivad. Hea on olla, kui keegi nii tugev ja mõistev on su kõrval. Eriti pisut vanemas eas, kus tõenäosus kedagi uut ja samaväärset enda kõrvale leida on väga väike.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oskab mind õigel hetkel naerma ajada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahaline stabiilsus. Aga seda ka vaid seepärast, et tundes tema iseloomu, ta läheb lausa närvi, kui teatud summat kontol ei ole.

Meil muideks on eraldi kontod…

Seega see variant, et mees kunagi naise kaela peale jääb, ei ole.

Maksab oma eelmise kooselu lapsele ilusti alimente ka(kuigi suhted head ei ole).

Kas selle mehe nimi hakkab M-tähega?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 10:15; 30.10 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahaline stabiilsus. Aga seda ka vaid seepärast, et tundes tema iseloomu, ta läheb lausa närvi, kui teatud summat kontol ei ole.

Meil muideks on eraldi kontod…

Seega see variant, et mees kunagi naise kaela peale jääb, ei ole.

Maksab oma eelmise kooselu lapsele ilusti alimente ka(kuigi suhted head ei ole).

Kas selle mehe nimi hakkab M-tähega?

Ei

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 19:03; 30.10 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hoolitseb palju laste eest – viib, toob, mängib, käib arsti juures, lastevanemate koosolekutel, sünnipäevadel jne ja seda põhiliselt üksi, lapsed nii issikad, et ega nad minuga ei tahagi eriti olla

helde – tema raha on pere raha, ise kulutab vähe, aga mulle pole kunagi midagi keelanud, pigem õhutab ostma kui näeb, et mulle midagi meeldib

vabameelne – selles mõttes, et avatud uuele, uudishimulik, ei karda midagi ega kedagi

kahjuks kipub negatiivne pool seda kõike head varjutama

Algust lugedes sain aru, et ta on ideaalne, aga tegelikult…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 16:43; 12.11 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, et ta hoiab oma eelmise elu ja meie pereelu lahus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin tema peale alati ja igas olukorras kindel olla. Meil on sarnane eluvaade ja huumorimeel, ei virise vaid hakkab keerulises olukorras otsima lahendust. Ükski kodutöö ei jää tegemata kui vaja, mulle meeldib neid tavaliselt ise teha, aga kui olen haige või kusagil ära teeb tema vähimagi probleemita kõike ise.  Meil kõigil on omad miinused, aga tema väiksed negatiivsed kombed on kõige selle hea varjus tähtsusetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, et mees on nagu mina 😛

  • sarnase huumorimeelega
  • sarnase suhtumisega rahasse, ei kooner ega laristaja
  • sarnase suhtumisega truudusesse ja muidu suhtesse
  • me võime rahulikult kuude kaupa kodus ninapidi koos istuda, ilma mingi traumata

Siis on tal veel võime vaenulikelt ametnikelt vajalik välja pigistada. Minu jaoks täielik superpower, sest ma ise hakkaksin lihtsalt nutma olukordades, kust tema (rahulikult ja häält tõstmata) võitjana välja tuleb.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 10:56; 11.11 17:40; 11.11 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige esimesena tuleb pähe: on selline inimene, kellega võib igal ajahetkel luurele minna. Absoluutselt usaldusväärne, võtab alati vastutuse nii pere eest kui ka kõige eest, mida teeb. Ülimalt stabiilne ja turvaline. Lisaks tegija, st parandab katkised asjad kodus enne, kui mina üldse märgata jõuan ning mõtleb nutikaid lahendusi, kui mõni asi on vaja paremini toimima saada. Pillaja pole, kuid ihne ka mitte, st mõttetult raha ei loobi (kasiino nt oleks tema puhul välistatud), kuid hea ja/või vajaliku asja eest käib välja nii palju, kui küsitakse. Ehk siis ka majanduslikult ülimalt stabiilne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim isa, minu parim sõber ja abikaasa. Mehelik, kena, oskab remontida ja ehitada. Vastutustundlik ja aus. Lisaks teeb taevalikku keelekat. Seda teeks ta 24/7.   Vabandan liigse otsekohesuse pärast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hooliv, armastav, toetav, humoorikas, seksikas…

Sa räägid täpselt nagu Josef Mengele naine

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 10:31; 15.11 04:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ikka oma mehele ütlen tihti, mis ma tema juures armastan.
Ta on väga heas füüsilises vormis, ma saan iga kell tema peale kindel olla, ta tekitab minus tugevat turvatunnet (ta kaitseb nii kodu kui peret), ta on rahulik-kalkuleeriv ja armastav, ta on tark ja väga peret hoidev.
Ma olen lihtsalt nii õnnelik, et ma olen suutnud endale saada nii väärt mehe.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult 2 omadust, mis paljudele võibolla ulmelised tunduvad.

1. ei suitseta ega pole seda iial ka proovinud

2. tarvitab alkoholi vaid minimaalselt: 23a abielu jooksul vaid 1x kergelt  švipsis teda näinud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 15:48; 11.11 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult 2 omadust, mis paljudele võibolla ulmelised tunduvad.

1. ei suitseta ega pole seda iial ka proovinud

2. tarvitab alkoholi vaid minimaalselt: 23a abielu jooksul vaid 1x kergelt švipsis teda näinud.

Sul on minu jaoks ulmeline tutvusringkond, kui sellised kaks omadust on põhilised, mis mehe heade omaduste juures pähe tulevad. Mulle minu mehe puhul näiteks ei tulnud meeldegi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 10:56; 11.11 17:40; 11.11 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on minu jaoks ulmeline tutvusringkond, kui sellised kaks omadust on põhilised, mis mehe heade omaduste juures pähe tulevad. Mulle minu mehe puhul näiteks ei tulnud meeldegi.

vabandust, ma ei võrrelnud oma tutvusringkonnaga, vaid nendega, kes siis perekooli pikki kirjutusi teevad oma kaasade joomahullustst või sellest, et neil on elukaaslased, mitte abikaasad

mina tänan õnne, et mul on üks ja sama karske ja korralik ametlik abikaasa juba aastakümneid ja tõenäoliselt kuni surmani.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 15:48; 11.11 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tänan õnne, et mul on üks ja sama karske ja korralik ametlik abikaasa juba aastakümneid ja tõenäoliselt kuni surmani.

Jah, pärast kaht lehekülge armastavaid, tarku, huumorimeelega, truid, edukaid, kuldsete kätega jne mehi on lihtsalt natuke kurb lugeda kellestki, kellele piisab vaid sellest, et mees ei joo ega suitseta.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 10:56; 11.11 17:40; 11.11 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hea mees – ma ei pea kodus koristama, süüa tegema ega teadma, kus lapsed on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kirjandusteosest see nüüd oligi, umbes nii: “Parem võtku vahel väike naps, kui et on täiskarsklane ja tige”?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted Nimeta üks asi, mis Sulle oma mehe juures meeldib