Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nimetage eesti kuulsaid mehi, kes teie meelest on ilusad.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Nimetage eesti kuulsaid mehi, kes teie meelest on ilusad.

Postitas:
kriti

Või mingi erilise külgetõmbega, mis nad ligitõmbavaks teeb. Ma mõtlen lauljad, näitlejad. No minult küsiti praegu ja tõesti eestlastest ei tule kedagi meelde sellist.
Välismaalt küll. Keanu Reeves, Paul Walker oli lemmik, kahjuks surnud. Vin Diesel, aga ühtegi eestlast ei meenu. Kas teie oskate pakkuda?

+6
-15
Please wait...

Postitas:
pildursokk

veikko täär, mart müürissepp, priit võigemast, priit loog, sergo vares, rasmus kaljujärv, henrik toompere jr, franz malmsten. Ilmselgelt ma pole kuigi pirts, kindlasti on neid minu meelest kaunismehi veelgi. Kas nüüd sinul keegi neist mingeid positiivseid emotsioone tekitab, ega mina seda tea.

+11
-14
Please wait...

Postitas:
tadi Horror

Ma oleks selliseid teemasid siin juba nagu mitmeid lugenud, kus lehekülgede kaupa Brad Pitti ja Mait Malmsteni kiidetakse.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Gruune

Mu meelest on Daniel Levi Viinalass hästi nunnu. Ma temast suurt midagi ei tea, aga pealiskaudne mulje on jäänud selline, et tegemist on sümpaatse inimesega. Ilus on ta ju ka Ja see Jasmine hitt mulle ka meeldib 🙂

Lauljatest veel on sümpaatse mulje jätnud Ewert Sundja, kuigi tema nii klassikaliselt ilus ei ole, et kõigile peale läheks, aga ega ta ju kole ka ei ole. Tal on muhedad laulud, sellega võlub ära.

Näitlejatega on kehvemini, on palju isikupäraseid, aga mitte eriti ilueedisid. Mait Malmsten on kindlasti ilus näitleja, oli noorelt ja on ka nüüd. Sama võiks öelda Ivo Uukkivi kohta. Ja siis veel Priit Võigemast ja Tambet Tuisk, täitsa kompvekid ju. No viimane mitte vist eriti kõigile. Taavi Eelmaal nooremana polnud ka väga viga.

+12
-21
Please wait...

Postitas:
zuuzi

Andres Kõpper, Juss Haasma, Roald Johannson. Ja ka P.Loog ja M. Kirt. Meeldiva välimusega ja sümpaatsed mehed.

+12
-7
Please wait...

Postitas:
okei

Mulle meeldib Robin Juhkental. Tal on selline tuntav karakter.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
augustikass

Peale Üllar Saaremäe ja Ivo Uukkivi ei tulegi esimese hooga kedagi meelde …

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Kristjan Kasearu

+14
-13
Please wait...

Postitas:
laura429

Märt Avandi, Robin Juhkental, Pääru Oja, Marko Matvere, Evert Sundja, Erki Pärnoja, Priit Võigemast

+11
-12
Please wait...

Postitas:
tereesaemil

Malmsten, Martin Kadai, Võigemast. Kuidagi hea kombo neil nii välimuse kui jutuga. Minu silmis mehised mehed.

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Mauno

Rasmus Mägi

+18
-1
Please wait...

Postitas:
okei

Ja Meelis Oidsalu meeldib kah.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Tervist

Või mingi erilise külgetõmbega, mis nad ligitõmbavaks teeb. Ma mõtlen lauljad, näitlejad. No minult küsiti praegu ja tõesti eestlastest ei tule kedagi meelde sellist.

Välismaalt küll. Keanu Reeves, Paul Walker oli lemmik, kahjuks surnud. Vin Diesel, aga ühtegi eestlast ei meenu. Kas teie oskate pakkuda?

MIda siin pakkuda on, kõik ju vananevad. Nende välismaa nimedest ju teatakse mingit pilti ja kõik. Kõik vananevad ja surevad. Kus sa Keanu Reevesega kohtusid?  Filmis? Ehk siis pead tema filmi eriliseks. Noo mis temas siis nii erilist on ? https://fi.pinterest.com/pin/AS21wDe0mCh5VNzBxvVLgvrjLkZtF79nAmGE9btAR1s80e24bXuI-oU/

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Wanda

Veiko Täär (kes kahjuks on oma ilust teadlik, ja seega vastavalt oma hoiaku võtnud).

Priit Loog ja Priit Võigemast.Mõlemad kahjuks liig noored minu jaoks. Esimese puhul häirib ka suur suitsetamine (puhtalt hinnang ühe kaubanduskeskuses vastu tulemise põhjal, kus koni hais tappis).

Ivo Uukkivi meeldib, ja Kõpper ka! Sama kehtib Kristjan Kasearu kohta.

Roald Johanson meeldib isiksuse ja mehena. Sellist meest tahaks ka omale. Sama kehtib KristjanJõekalda kohta. Tunduvad perekesksed ja ausad mehed. Täpselt õiged pereinimesed.

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Musil

Veikko Täär nt.

Andrei Zevakin ja Robin Valting ka meeldivad 🙂

0
-13
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Martin Kadai,

See unemati on sinu mees või?

+4
-9
Please wait...

Postitas:
km70

Ja Erki Nool.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Wanda

Ja Erki Nool.

Kuidas saab rumal mees atraktiivne olla?

+17
-3
Please wait...

Postitas:
apunane

Paavo Nõgene,  Veiko Täär kah jah, Märt Avandi, Kristjan Kasearu,  Taavi Immato, Eerik Niiles Kross, Hanno Pevkur, Üllar Saaremäe, Priit Võigemast, Priit Loog, Rain Simmul, Tanel Padar,  Andres Dvinjaninov, Teet Margna, Pearu Paulus,  Juss Haasma, Alo Kõrve, Indrek Raadik (Summer) .

+3
-13
Please wait...

Postitas:
ilutegija

Mõni siin väljatoodutest üldse ei meeldi, kuigi saan aru, et on kena mees, aga miski kohe hakkab ilgelt vastu. Tõenäoliselt ongi see teadmine, et “olen ilus mees!”, mis välistab minu jaoks Veiko Tääri täiega.

Robin Juhkental on kena, aga olles päris elus teda mitu korda näinud, pean ütlema, et tegelikult äärmiselt võluv. Tema karakter ja olemus ei tule pildilt ja filmilt välja, st pole piisavalt foto-  ja filmigeeniline?

Eristama peaks ka ilus olemist ja seksikas olemist. Rasmus Mägi on ilus mees, aga seksikas ta mu jaoks küll pole. Või tähendab see seda, et ta pole minu maitse? 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
km70

Ja Erki Nool.

Mul pole olnud au temaga vestelda, seega ei oska küll tema arukuse kohta kuigi palju arvata – peale selle, et arvan, et rumal inimene ei jõuaks nii keeruka ning planeerimist ja tahtejõudu nõudva ala kui kümnevõistlus tippu. Küsiti siiski ligitõmbavust ning välist sarmi ning seda tal jagub.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
jax

<p>Urmas Viilma näeb minu meelest oma vanuse kohta hea välja. Tämber on hea ja piisavalt fotogeeniline ka , vabalt oleks võinud näitlejaks hakata. </p>

+10
-8
Please wait...

Postitas:
piilur

paljud on siin juba nimetatud. lisaks neile meeldib mulle Henrik  Kalmet

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Wanda

Ja Erki Nool.

Mul pole olnud au temaga vestelda, seega ei oska küll tema arukuse kohta kuigi palju arvata – peale selle, et arvan, et rumal inimene ei jõuaks nii keeruka ning planeerimist ja tahtejõudu nõudva ala kui kümnevõistlus tippu. Küsiti siiski ligitõmbavust ning välist sarmi ning seda tal jagub.

Mina pole ka temaga kunagi vestlenud. Seevastu on ta esinenud tuhandeid kordi raadios ja teles ning osalenud ka poliitikas, mille järgi saab väga ilusti arvamuse kujundada.

Ligitõmbavaks teeb mehe siiski kombinatsioon välimusest ja sisemusest. Ilusa välimusega mees, kes on näiteks väga rumal või halva iseloomuga (ei pea praegu silmas sinu nimetatud sportlast, vaid üldiselt mehi), ei saa mitte kunagi olla kena, lilgitõmbav ja seksikas mees.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
km70

Seevastu on ta esinenud tuhandeid kordi raadios ja teles ning osalenud ka poliitikas, mille järgi saab väga ilusti arvamuse kujundada.

Mulle tundub, et pigem ei sobi sulle tema vaated, rumalaks ei saa kedagi küll selle põhjal kuulutada, mida telest või raadiost kuuled. Sellise avalduse tegemiseks peab inimest ikka veidi rohkem tundma.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Veikko Täär

+5
-11
Please wait...

Postitas:
mukk77

Raul Vaigla

+13
-1
Please wait...

Postitas:
tereesaemil

Martin Kadai,

See unemati on sinu mees või?

kahjuks vaid unenägudes jah

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Viiviann

Uku Suviste, Tambet Tuisk, Priit Kuusk, Karl-Erik Taukar..

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Wanda

Mulle tundub, et pigem ei sobi sulle tema vaated, rumalaks ei saa kedagi küll selle põhjal kuulutada, mida telest või raadiost kuuled. Sellise avalduse tegemiseks peab inimest ikka veidi rohkem tundma.

Meenub näiteks üks ammune raadiosaade, kus ta inetult ärples ja enda arvates vastastele ära pani. Tegemist oli mingi mitme saatekülalisega poliitikasaatega, kus räägiti, milliseid toetusi on vaja sportlastele. Väga tore, et ta võitles spordi ja sportlaste jaoks raha välja, aga see mil moel ta end väljendas ja oma nn seisukohti põhjendas, ei jätnud küll kuigi intelligentset muljet.

+5
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nimetage eesti kuulsaid mehi, kes teie meelest on ilusad.