Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nimetage eesti kuulsaid mehi, kes teie meelest on ilusad.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Nimetage eesti kuulsaid mehi, kes teie meelest on ilusad.

Postitas:
rohekonn

Meenub näiteks üks ammune raadiosaade, kus ta inetult ärples ja enda arvates vastastele ära pani. Tegemist oli mingi mitme saatekülalisega poliitikasaatega, kus räägiti, milliseid toetusi on vaja sportlastele. Väga tore, et ta võitles spordi ja sportlaste jaoks raha välja, aga see mil moel ta end väljendas ja oma nn seisukohti põhjendas, ei jätnud küll kuigi intelligentset muljet.

Noh, näed nüüd ise, samadel põhjustel ei meeldi paljudele enamik poliitikuid ja kui neid on ühes erakonnas kohe mitu, siis tõmbab tervele parteile vee peale. Mulle ei sobi nt Ligi ja Randpere ja pk. Kallased, ka Rõivas, lihtsalt jäledad. Indrek Saar on sotsides nii ilge, et tema pärast ei salli enam ta kaasat Ülletki. No mis sa teed eks. Aga sarmikaid mehi on ikka ka, ärge muretsege.

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Mari2308

Rasmus Mägi ja Tambet Tuisk on minu lemmikud. Ja juba mainitud Martin Kadai ka, ta on olemuselt väga sümpaatne, mis teeb ta ilusaks

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Morris

Minu maitse järgi huvitavalt ilusad mehed on nt Mart Kuusk, Priit Võigemast, Hendrik Toompere jr, Hannes Hermaküla, nooremana ka Matvere.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
veepisar

Malmstenid, Vaiglad, Siim Maaten; Märten Metsaviir, Kalle Palling

+2
-4
Please wait...

Postitas:
nodzu2007

Martin Kadai,

See unemati on sinu mees või?

Mulle ka väga meeldib selline rahulik ja tasakaalukas tüüp.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
km70

Meenub näiteks üks ammune raadiosaade, kus ta inetult ärples ja enda arvates vastastele ära pani. Tegemist oli mingi mitme saatekülalisega poliitikasaatega, kus räägiti, milliseid toetusi on vaja sportlastele. Väga tore, et ta võitles spordi ja sportlaste jaoks raha välja, aga see mil moel ta end väljendas ja oma nn seisukohti põhjendas, ei jätnud küll kuigi intelligentset muljet.

No vot, mina seda saadet kuulnud ei ole.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
temake

Eesti tuntud ja promotud kuulsustest ei meenu praegu ükski mees, kes mind köidaks. Eesti meeste seas on küll neid, kes mind on köitnud igati, aga ükski neist pole kuulsus või noh, need nn superstaarid ja muud tegijad kes avalikkuse ees kõlguvad. Edev mees pole kunagi ilus.

Aga siiski, Eesti meeste seas on olnud super mehi, seega pöial püsti, nad on olemas!

+3
-2
Please wait...

Postitas:
apunane

Gerd Kanter on kena mees sportlastest.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Avanturist

Mulle sümpatiseerib noorem Saaremäe ehk Karl Robert Saaremäe, eriti kui habeme ja vuntsid kasvatas. Franz Malmsten meeldib ka

+3
-10
Please wait...

Postitas:
Jaagular

Ain Anger on minu meelest võluv.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Davina

Magnus Kirt, Robert Täht.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
sirtsu11

Koit Toome ja Jüri Butsakov ,saade Õhtu saatejuht.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
dooraliisa

Robert Rool

+4
-11
Please wait...

Postitas:
wishfulthinking

Minule mõjub vist päris elu otsesuhtluse “miski” nii erilisena, et ekraanil kedagi sellega ei saagi võrrelda, st väga atraktiivsena ei mõju.

Kena vaadata muidu nt Kalle Pallingut.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
SuurMull

Ma ei lisa nimekirja küll ühtegi nime, aga tahtsin lihtsalt öelda, et nii äge, et maitsed nii erinevad on. Igaüks leiab endale kellegi ja tundub, et väga kaklema ei minda.

+7
0
Please wait...

Postitas:
krabu

Meeste puhul ilust on kummaline rääkida justkui…Teatud külgetõmme on minu jaoks järgmistel eesti meestel: juba mainitud Urmas Viilma, kindlasti Mait Malmsten, Jevgeni Ossinovski, Rolf Roosalu.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
millimallikas85

Karl-Erik Taukar, Tanel Padar, Stefan Airapetjan.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
mallemaret

Mulle meeldib Jaanus Saago, Daniel Levi Viinalass aga tema on selline pigem nunnu, Erik Meremaa, yks kihvtimaid mehi Eestis 👏👏👏

+2
-8
Please wait...

Postitas:
zuuzi

Erik Meremaa, yks kihvtimaid mehi Eestis

Kas ta on kuulus? Pole kuulnudki.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ragnar Klavan

+2
-2
Please wait...

Postitas:
mirrr

Uku Suviste ja Johann Urb (kuivõrd viimane eesti mees on). ILU on veider kategooria. Kui kasutada omadusi nagu nägus, karismaatiline, sümpaatne jne, on nimekiri teine.

+2
0
Please wait...

Postitas:
balloon

Veikko Täär on minumeelest väga ebasümpaatne, nii tühjad silmad, seal polegi vahet, mis nende ümber on. Priit V6igemast meeldib. Ja Raul Vaigla – otseselt ilus ei ole, aga temas on mingi x-faktor, ürgne mehelikkus. Mees ei peagi ilueedi olema.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
billa

Kadunud Eri Klas oli minu meelest karismaatiline mees. Temas oli see härrasmehelikkus ja klass, mis mulle meeldib, kuigi vanuse poolest minu jaoks isiklikult liiga vana.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Raul Vaigla ja Üllar Saaremäe on minu jaoks kenad ja mehelikud.

Kunagi meeldis ka Uku Suviste – siis, kui ta juuksed veel pikemad olid ja ta nii homolikult  ära lakutud ei olnud.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Alfa

Edev mees pole kunagi ilus.

See on küll õige märkus. Arvan sama.

+8
0
Please wait...

Postitas:
krabu

Margus Kurm.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Alen Veziko on väga ilus mees.

Kalle Sepp on päris nämma välimusega.

Juss Haasma on täitsa timm.

0
-9
Please wait...

Postitas:
SidruniVesi

See kes Õnne 13 seda Morna lapselast mängib… ta on niiiiii hot lihtsalt

0
-2
Please wait...

Postitas:
tammepold1

Priit Kuusk on õhtustes uudistes silmale ilus vaadata. 😛

+4
-4
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Mulle meeldis lapsena hirmsasti Arvi Mägi, mängis Saaremaa onupojas Miinat, telekas näidati seda janti ikka aeg-ajalt ja mulle meeldis. Välja arvatud need kohad, kus see punt laulu lahti lõi, siis käisin sipsti köögist kompotti toomas. Ta oli ikka tükk aega mu jaoks kaunis võluv meesterahvas. ; P Ja kaugetest aegadest veel Keskpäevasest praamist noor Enn Kraam ja Tuulte pesast Rudolf Allabert. See traagika, mille ta seal lõi, oli ikka hingematvalt ilus.

Hiljem…noh, Lembit Peterson, vana ja noor Ulfsak, praegustest noortest olen avastanud sügavama tegelase kui esialgu on tundunud – Franz Malmsten. Mahe, aga samas mitte selgrootu.

+3
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nimetage eesti kuulsaid mehi, kes teie meelest on ilusad.