Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nimetage eesti kuulsaid mehi, kes teie meelest on ilusad.

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Nimetage eesti kuulsaid mehi, kes teie meelest on ilusad.

Postitas:
apunane

Vaatan superstaare ja Märten Männiste on väga kena noormees. Andres jälle sarnaneb Tambet Tuisuga.

0
-8
Please wait...

Postitas:
ilushelena

Tuisk’uga.

Tuisuga. Tuisk -> Tuisu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Bla

Hea küsimus iseenesest. Eesti kuulsuste hulgas on ilusaid mehi ikka päris palju, aga meelde tulevad ikka need, kes ei pruugigi olla klassikaliselt ilusad näolapi ja keha poolest, vaid kellel on mingi seletamatu karisma, mis neid esile tõstab ja meelde jätab. Nende hulgast on aga raske valida inimesi, kes on oma iseloomuga piisavalt sümpaatsed, et neid ilusaks pidada, sest tihtipeale varjutab seda nende liigne teadlikkus oma karismaatilisusest. Selline vaikne sarm on palju atraktiivsem ja seda leidub näitlejate hulgast kõige rohkem.

Priit Loog, Priit Võigemast, Priit Kuusk, Tambet Tuisk, Pääru Oja

+4
-5
Please wait...

Postitas:
apunane

Tuisk’uga.

1. Tuisuga. Tuisk -> Tuisu.
  • Tänan, parandasin. 🤗
  • +3
    0
    Please wait...

Postitas:
    apunane

Ei saa aru miks teiste valikuid laita, kui teema küsimus on selgelt: kes on TEIE arvates ilusad…

+5
    -1
    Please wait...

Postitas:
    moorike

<p style=”text-align: left;”>Uku Suviste, Nikolai Bentsler, Taukar, Marko Matvere, Üllar Saaremäe</p>
    Rohkem kohe ei meenugi, aga kindlasti on veel

+3
    -6
    Please wait...

Postitas:
    Innuleenu

Mul on mingi kiiks meeste vastu, kelle ilu paistab ka kahe kõrva vahelt ehk intelligentsi, karisma ja ilu kombo 🙂

Nt Taimar Peterkop, Jonatan Vseviov, Vahur Verte, Meelis Eerik, Tom-Olaf Urb jne

+1
    -4
    Please wait...

Postitas:
    linnuvaatleja

Meeste puhul ilust on kummaline rääkida justkui…Teatud külgetõmme on minu jaoks järgmistel eesti meestel: juba mainitud Urmas Viilma, kindlasti Mait Malmsten, Jevgeni Ossinovski, Rolf Roosalu.

Miks? Kui naiste puhul räägitakse, siis peaks ka meeste puhul tavaline olema.

+1
    0
    Please wait...

Postitas:
    kit0

Mulle meeldivad võrkpallurid. Robert Täht on ilus. Rene Teppanil pole ka viga 🙂

+1
    -2
    Please wait...

Postitas:
    annabella1

Mulle meeldivad võrkpallurid. Robert Täht on ilus. Rene Teppanil pole ka viga 🙂

Olin kunagi Teppaniga samas seltskonnas ja pärast seda ei suuda eluski vaadata teda kui ilusat meest. Väga väga ebameeldiva käitumisega.

0
    0
    Please wait...

Postitas:
    Maret Vaa

Martin Kadai, Tambet Tuisk ja Raul Vaigla on minu lemmikud.

+1
    0
    Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nimetage eesti kuulsaid mehi, kes teie meelest on ilusad.