Esileht Ilu Nimetage odavaid, aga häid firmasid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Nimetage odavaid, aga häid firmasid

Postitas:

Eluaeg olen kasutanud kalleid kosmeetika firmasid nagu Lancome, Givenchy jne. Nüüd hakkasin kasutama Artdeco kosmeetikat ja avastasin, et isegi paremad asjad on sellel firmal, kui need hirmkallid tooted, mis varem ostsin. Kas teil on ka sama juhtunud, et avastate, et kallim ei olegi parem?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.07 20:00; 14.08 23:08; 26.09 18:31; 07.02 19:15; 07.02 19:35; 10.07 23:12; 15.06 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on ka sama juhtunud

On juhtunud. No ja siis?

+3
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 20:01; 14.07 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On juhtunud näiteks see,et poola sampoonid firmalt Tahe on iga kell Tigist ja muust sellisest etemad. Kosmeetikas on selliseid näiteid eriti palju, kuna “headus” sõltub kõige rohkem nahale sobivusest.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 21:19; 14.07 17:45; 15.07 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa hästi aru mida küsitakse, kosmeetikat?
Muidu Aliexpressist olen tellinud matkavarustust, Naturehike firmalt, on sama hea nagu Ferrino.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan juba aastaid Maybelline’i veekindlat pruuni ripsmetušši, sest ükski teine lihtsalt pole nii hea. Samuti olen Saksamaalt ostnud mingeid suvalisi 2 EUR maksnud kulmuvahasid ja on paremadki kui ArtDeco omad, hirmkallitest rääkimata. Ainuke kallim kosmeetika on mul Kevin Aucoini peitekreem, aga seda läheb mul esiteks vaja harva ja teiseks kulub seda korraga nii imevähe, et see kestab kaua-kaua. Parimad kreemid on meie oma Puhas Loodus sarja omad – baseeruvad mitte mineraalõlil nagu paljud teised, aga glütseriinil nagu paljud kallid looduskosmeetikasarjad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa hästi aru mida küsitakse, kosmeetikat?

Ei küsita kosmeetikat, lihtsalt ise veidi halvemasse majanduslikku seisu sattununa olen avastanud, et paljud odavad firmad polegi halvemad kui kallid. Soovikski neid häid kogemusi, sest ega ju enne ei tea, kui ei proovi.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 20:00; 13.07 21:45; 14.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kosmeetika poole pealt Nivea kreemid.
Sidonase poodides (ja mônes nn. keldripoes) on head paksemat sorti püksid (nagu retuusid) – jalas hästi mugavad. Miskid hiinakad, polegi meil firmanime :D.
Balta turul müüakse ilusaid sörmikuid 9.- paar, pole nii ilusaid kusagil näinud. Kahjuks on ära kadunud peenvillased ja paksema voodriga sôrmikud (6.-). Nii head soojad talvel!
Miskis kaltsukas müüdi Vslgevene puuvillaseid sokke, nii ühevärvilisi kui nt. kiisudega. Jslas pehmed, mugavad. Paar oli 1.-
Vararealiseerimiskeskuses on vahest pudelis veine, mis aja ületanud – täiesti joodavad. Hinda alla euro. Sai prooviks 1 võetud ja 2 päeva pärast tagasi minnes polnud enam ainsatki. Oli ostetud kastide kaupa.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen avastanud et teise ringi poodidest saab väga korralikke asju. Palju on odavate kettide rämpsu aga kui tuulata saab korralikke ja kvaliteetseid asju ka palju. Esiemsena vaatan nüüd alati uuskasutuskeskusesse kui tuleb tuju uusiriideid osta

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul on raha vähe, siis veebipoed on hea lahendus.

Minu viimatine avastus on https://www.selectspecs.com/
Prillide retsept peab sul muidugi olema. Seal sisestad retsepti pealt kõik andmed ja saad täiesti mõistliku hinnaga prillid. Ostsin firma Antares omad, 30 eurot, väga soliidsed.

Jalatsitest on hea pood CCC, kus müüakse erinevaid poola jalanõusid, näiteks Lasocki on hea (tellisin neid varem otse Poolast, nüüd saab kohalikust poest isegi odavamalt, kuna postikulu pole vaja maksta. veebis on siiski endiselt suurem valik). Lastele Demar kummikud ja talvesaapad väga ok. Veel on mul üheks lemmikuks GEOX, mida siin müüakse kalli rahaga (no 100 ringis), aga yoox.com lehelt tellin 25-35 euroga.

Ses mõttes, et kui sul on mingi kallima firma toode, mis meeldib, siis vaesemal perioodil sa ei pea ilmtingimata sellest loobuma, vaid ehk saaksid sama mõnest eu veebipoest odavama raha eest (seal on suuremad allahindlused).

Täiesti lihtsaid koduriideid ostan kiabishop.com lehelt. Näiteks on seal täiesti head puuvillased rinnahoidjad 5-7 eurot. https://www.kiabishop.com/en/bras-lingerie_269073?tri=p
Ainult et eks tellides peab suurustabelit jälgima, näiteks prantsusmaa rinnahoidjatel on korvi suurus sama, aga rinna alune mõõt teine. meie 80 on seal 95

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.07 22:43; 13.07 22:53; 14.07 10:39; 14.07 19:18; 15.07 19:04; 17.07 11:35; 17.07 11:38; 17.07 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul on raha vähe, siis veebipoed on hea lahendus.

Minu viimatine avastus on https://www.selectspecs.com/

Prillide retsept peab sul muidugi olema. Seal sisestad retsepti pealt kõik andmed ja saad täiesti mõistliku hinnaga prillid. Ostsin firma Antares omad, 30 eurot, väga soliidsed.

Jalatsitest on hea pood CCC, kus müüakse erinevaid poola jalanõusid, näiteks Lasocki on hea (tellisin neid varem otse Poolast, nüüd saab kohalikust poest isegi odavamalt, kuna postikulu pole vaja maksta. veebis on siiski endiselt suurem valik). Lastele Demar kummikud ja talvesaapad väga ok. Veel on mul üheks lemmikuks GEOX, mida siin müüakse kalli rahaga (no 100 ringis), aga yoox.com lehelt tellin 25-35 euroga.

Ses mõttes, et kui sul on mingi kallima firma toode, mis meeldib, siis vaesemal perioodil sa ei pea ilmtingimata sellest loobuma, vaid ehk saaksid sama mõnest eu veebipoest odavama raha eest (seal on suuremad allahindlused).

Täiesti lihtsaid koduriideid ostan kiabishop.com lehelt. Näiteks on seal täiesti head puuvillased rinnahoidjad 5-7 eurot. https://www.kiabishop.com/en/bras-lingerie_269073?tri=p

Ainult et eks tellides peab suurustabelit jälgima, näiteks prantsusmaa rinnahoidjatel on korvi suurus sama, aga rinna alune mõõt teine. meie 80 on seal 95

Õudne.

0
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne.

mis sinu jaoks täpsemalt õudne on? Ära tule lugema mingeid säästuteemasid, kui see sinu jaoks on õudne. Või siis vähemalt jäta kommenteerimata, kui tuled enda jaoks mingit jälkust lugema.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.07 22:43; 13.07 22:53; 14.07 10:39; 14.07 19:18; 15.07 19:04; 17.07 11:35; 17.07 11:38; 17.07 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul on raha vähe, siis veebipoed on hea lahendus.

Minu viimatine avastus on https://www.selectspecs.com/

Prillide retsept peab sul muidugi olema. Seal sisestad retsepti pealt kõik andmed ja saad täiesti mõistliku hinnaga prillid. Ostsin firma Antares omad, 30 eurot, väga soliidsed.

Jalatsitest on hea pood CCC, kus müüakse erinevaid poola jalanõusid, näiteks Lasocki on hea (tellisin neid varem otse Poolast, nüüd saab kohalikust poest isegi odavamalt, kuna postikulu pole vaja maksta. veebis on siiski endiselt suurem valik). Lastele Demar kummikud ja talvesaapad väga ok. Veel on mul üheks lemmikuks GEOX, mida siin müüakse kalli rahaga (no 100 ringis), aga yoox.com lehelt tellin 25-35 euroga.

Ses mõttes, et kui sul on mingi kallima firma toode, mis meeldib, siis vaesemal perioodil sa ei pea ilmtingimata sellest loobuma, vaid ehk saaksid sama mõnest eu veebipoest odavama raha eest (seal on suuremad allahindlused).

Täiesti lihtsaid koduriideid ostan kiabishop.com lehelt. Näiteks on seal täiesti head puuvillased rinnahoidjad 5-7 eurot. https://www.kiabishop.com/en/bras-lingerie_269073?tri=p

Ainult et eks tellides peab suurustabelit jälgima, näiteks prantsusmaa rinnahoidjatel on korvi suurus sama, aga rinna alune mõõt teine. meie 80 on seal 95

Õudne.

Mis seal õudne on? See, et inimene kirjutab, et veebipoodidest võib saada odavamalt kui poest ostes? Normaalne ju. Sõltuvalt esimest guugeldan samuti netis, kas pole kuskil mujal e-poes soodsamalt. Ja mitte sellepärast, et mul poleks 50 eurot välja käia, vaid ma ei kavatse põhimõtteliselt mingitele suurele kasumile lootvale ahnele firmale seda raha kinkida, kui 50 euro asemel saan ka 30 euro eest netist tellida.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul on raha vähe, siis veebipoed on hea lahendus.

Minu viimatine avastus on https://www.selectspecs.com/
Prillide retsept peab sul muidugi olema. Seal sisestad retsepti pealt kõik andmed ja saad täiesti mõistliku hinnaga prillid. Ostsin firma Antares omad, 30 eurot, väga soliidsed.

Perekoolist saadud soovituse peale tellisin ka endale sealt prillid, ülirahul olen! Esmalt käisin sama retseptiga läbi ka kohalikud poed, samade prillide hinnaks ilma raamideta pakuti siin 400 eurot – sealt sain koos raamide ja saatekuluga 100 euro eest sobivad prillid.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 23:18; 14.07 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on Artdeco ka kallimat sorti kaubamärk. ilmselt on tooted mainitud Lancome ja Givenchyga ühe pulga peal, aga nimi ei maksa lihtsalt nii palju kui neil teistel.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.07 23:51; 14.07 10:05; 14.07 10:09; 14.07 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on Artdeco ka kallimat sorti kaubamärk. ilmselt on tooted mainitud Lancome ja Givenchyga ühe pulga peal, aga nimi ei maksa lihtsalt nii palju kui neil teistel.

Kuidas see kallis firma on? Ostsin just lauvärve 2.30 tükk, karp juurde 6 eurot. Odavam firma kui Loreal või Maybelline, mis on igas kaubanduskeskuses müügil. Huulepulk oli 5.95, särapuuder 8 eurot. Meeldib, et saad ise endale sobiva komplekti kombineerida ja sisu vahetada. Ostan muidugi ainult soodukatega endale asju. Kodutehnikal on näiteks mitmesaja eurosed vahed, kui otsid odavamat kohta.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 20:00; 13.07 21:45; 14.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul on raha vähe, siis veebipoed on hea lahendus.

Minu viimatine avastus on https://www.selectspecs.com/

Prillide retsept peab sul muidugi olema. Seal sisestad retsepti pealt kõik andmed ja saad täiesti mõistliku hinnaga prillid. Ostsin firma Antares omad, 30 eurot, väga soliidsed.

Perekoolist saadud soovituse peale tellisin ka endale sealt prillid, ülirahul olen! Esmalt käisin sama retseptiga läbi ka kohalikud poed, samade prillide hinnaks ilma raamideta pakuti siin 400 eurot – sealt sain koos raamide ja saatekuluga 100 euro eest sobivad prillid.

Ma olen 20 aastat prillikandja ja iga kord kui prille ostan, mõõdetakse lisaks retseptile silmavahe ja pannakse mõlemal läätsel ka kese paika.
Mismoodi seda veebipood teeb? Igaks juhuks ei riski.Tean ka kui palju prillipoe müüjaid ka koolitatakse korralikus ketis kuna pereliige on optometrist, alustanud prillipoe müüjana kunagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 20 aastat prillikandja ja iga kord kui prille ostan, mõõdetakse lisaks retseptile silmavahe ja pannakse mõlemal läätsel ka kese paika.

Kuna 20a on sul juba seda mõõdetud, siis ehk oskad ka öelda, mis graafiku alusel see silmavahe sul muutunud on?
Kas vanusega suureneb või väheneb või hoopiski muutub vastavalt aastaajale?

Mul on ta 62mm ja nii on ja nii jääb. Ja vastavalt ostan ka prillid, kust tahan.

P.S. Seda PD-d (ehk pupillide vahelist kaugust) saab ka ise kodus tavalise joonlauaga ära mõõta.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 20:01; 14.07 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 20 aastat prillikandja ja iga kord kui prille ostan, mõõdetakse lisaks retseptile silmavahe ja pannakse mõlemal läätsel ka kese paika.
Mismoodi seda veebipood teeb? Igaks juhuks ei riski.Tean ka kui palju prillipoe müüjaid ka koolitatakse korralikus ketis kuna pereliige on optometrist, alustanud prillipoe müüjana kunagi.

need mõõdud on ju retseptil kirjas, optometrist selle retsepti välja kirjutabki.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.07 23:51; 14.07 10:05; 14.07 10:09; 14.07 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga seda läheb mul esiteks vaja harva ja teiseks kulub seda korraga nii imevähe, et see kestab kaua-kaua.

Üle nelja-viie kuu ei soovitata üldse poolikut toodet kasutada. Seepärast mina valingi teatud asjad nimme hästi pisikesed – ok, kallimad, aga ei soovi vananemahakkavat kosmeetikat kasutada).

Üks teatud mudel Levise teksaseid on läbi aastate mu lemmikud olnud. Läbi aastate muidugi tõusevad ka hinnad. Mingi aeg tagasi tellisin Joom’ist suvakad teksad (no mitte just päris 6€, aga tugevalt odavamad kui 160€). Uskumatu, kui mõnusad-mugavad-sobivad ja mis 100 kiidusõna veel! Tellisin kohe hunnikus juurde, sest ma olen väga teksa-inimene ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on Artdeco ka kallimat sorti kaubamärk. ilmselt on tooted mainitud Lancome ja Givenchyga ühe pulga peal, aga nimi ei maksa lihtsalt nii palju kui neil teistel.

Kuidas see kallis firma on? Ostsin just lauvärve 2.30 tükk, karp juurde 6 eurot. Odavam firma kui Loreal või Maybelline, mis on igas kaubanduskeskuses müügil. Huulepulk oli 5.95, särapuuder 8 eurot. Meeldib, et saad ise endale sobiva komplekti kombineerida ja sisu vahetada. Ostan muidugi ainult soodukatega endale asju. Kodutehnikal on näiteks mitmesaja eurosed vahed, kui otsid odavamat kohta.

no sooduka ajal said odavalt jah, aga muidu on nende huulepulgad 10-15€. kreemid 30-50€

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.07 23:51; 14.07 10:05; 14.07 10:09; 14.07 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 20 aastat prillikandja ja iga kord kui prille ostan, mõõdetakse lisaks retseptile silmavahe ja pannakse mõlemal läätsel ka kese paika.

no mul on silmavahe ka retsepti peal kirjas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.07 22:43; 13.07 22:53; 14.07 10:39; 14.07 19:18; 15.07 19:04; 17.07 11:35; 17.07 11:38; 17.07 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul on raha vähe, siis veebipoed on hea lahendus.

Minu viimatine avastus on https://www.selectspecs.com/

Prillide retsept peab sul muidugi olema. Seal sisestad retsepti pealt kõik andmed ja saad täiesti mõistliku hinnaga prillid. Ostsin firma Antares omad, 30 eurot, väga soliidsed.

Perekoolist saadud soovituse peale tellisin ka endale sealt prillid, ülirahul olen! Esmalt käisin sama retseptiga läbi ka kohalikud poed, samade prillide hinnaks ilma raamideta pakuti siin 400 eurot – sealt sain koos raamide ja saatekuluga 100 euro eest sobivad prillid.

Ma olen 20 aastat prillikandja ja iga kord kui prille ostan, mõõdetakse lisaks retseptile silmavahe ja pannakse mõlemal läätsel ka kese paika.

Mismoodi seda veebipood teeb? Igaks juhuks ei riski.Tean ka kui palju prillipoe müüjaid ka koolitatakse korralikus ketis kuna pereliige on optometrist, alustanud prillipoe müüjana kunagi.

Retsepti järgi sisestad kõik need andmed sinna. Need on ju sul retpseptis olemas. Ma muidugi mingi spetsialist ei ole, aga minu jaoks oli see suur kokkuhoid sealt prillid saada.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 23:18; 14.07 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised Artdeco tooteid soovitad? Siiani olen samuti sellest firmast mööda käinud. Ostnud Diori ja Lancome-i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on Artdeco ka kallimat sorti kaubamärk. ilmselt on tooted mainitud Lancome ja Givenchyga ühe pulga peal, aga nimi ei maksa lihtsalt nii palju kui neil teistel.

Kuidas see kallis firma on? Ostsin just lauvärve 2.30 tükk, karp juurde 6 eurot. Odavam firma kui Loreal või Maybelline, mis on igas kaubanduskeskuses müügil. Huulepulk oli 5.95, särapuuder 8 eurot. Meeldib, et saad ise endale sobiva komplekti kombineerida ja sisu vahetada. Ostan muidugi ainult soodukatega endale asju. Kodutehnikal on näiteks mitmesaja eurosed vahed, kui otsid odavamat kohta.

no sooduka ajal said odavalt jah, aga muidu on nende huulepulgad 10-15€. kreemid 30-50€

Panin praegu Tradehouse’is Artdeco tooted hinna järgi ritta ja kõige kallim toode oli mingi puuder 27.90
Kõige kallim näokreem maksab 26.20

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks Max Factori ripsmetuššid on väga head, näokreemidest Lumene ja Puhta Looduse kurgikreem lemmik, kasutasin enne kallist Domina Elegansi (nüüd D Difference) kreeme ja ütleks, et see kurgikreem on isegi parem…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on Artdeco ka kallimat sorti kaubamärk. ilmselt on tooted mainitud Lancome ja Givenchyga ühe pulga peal, aga nimi ei maksa lihtsalt nii palju kui neil teistel.

Kuidas see kallis firma on? Ostsin just lauvärve 2.30 tükk, karp juurde 6 eurot. Odavam firma kui Loreal või Maybelline, mis on igas kaubanduskeskuses müügil. Huulepulk oli 5.95, särapuuder 8 eurot. Meeldib, et saad ise endale sobiva komplekti kombineerida ja sisu vahetada. Ostan muidugi ainult soodukatega endale asju. Kodutehnikal on näiteks mitmesaja eurosed vahed, kui otsid odavamat kohta.

no sooduka ajal said odavalt jah, aga muidu on nende huulepulgad 10-15€. kreemid 30-50€

Panin praegu Tradehouse’is Artdeco tooted hinna järgi ritta ja kõige kallim toode oli mingi puuder 27.90

Kõige kallim näokreem maksab 26.20

tradehouses on väike valik. vaata maaletooja (Rosalind) lehte

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.07 23:51; 14.07 10:05; 14.07 10:09; 14.07 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Headest firmadest, siin on soovitatud La Roche Posay kreeme, suhteliselt odava hinna 15-30.- eest on tegu väga kvaliteetsete kreemidega. Niisutavad kreemid ja päikesekaitsed jne, kasutan nüüd neid juba mitu kuud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 21:19; 14.07 17:45; 15.07 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viimatine avastus on https://www.selectspecs.com/
Prillide retsept peab sul muidugi olema. Seal sisestad retsepti pealt kõik andmed ja saad täiesti mõistliku hinnaga prillid.

Huvitav, kas silinderklaase sealt ka saab tellida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas silinderklaase sealt ka saab tellida?

Jah, saab. Mul on üks klaas tavaline ja teine silinder.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.07 22:43; 13.07 22:53; 14.07 10:39; 14.07 19:18; 15.07 19:04; 17.07 11:35; 17.07 11:38; 17.07 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dekoratiivkosmeetikast Essence ja Catrice

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Ilu Nimetage odavaid, aga häid firmasid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.