Esileht Pereelu ja suhted Nimi mehe telefonis

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Nimi mehe telefonis

Postitas:
Kägu

Kodus kutsume nimepidi. Tean neid musu-kalla paare. Naerma ajavad. Lapsed neil ka tibud mitte lapsed.

Musud-kallad on praktiline. Pole mõtet nime meelde jättagi, sest varsti on ju uus musu-kalla.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või sa helistad naisele ja küsid, “emme, mis kell sa koju tuled?”

Miks mitte? Oled ju emme 24/7.

Facebookis ikka töökohaks ka sul märgitud “täiskohaga emme” eks?

Ja kasutajanimi on Pole Sinuasi või Kesteab Seeteab, onju?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või sa helistad naisele ja küsid, “emme, mis kell sa koju tuled?”

Miks mitte? Oled ju emme 24/7.

Facebookis ikka töökohaks ka sul märgitud “täiskohaga emme” eks?

Ja kasutajanimi on Pole Sinuasi või Kesteab Seeteab, onju?

Mis vahet sel on? On sulle väga oluline, et keegi teaks Facebookis su pärisnime ja õiget töökohta või?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus kutsume nimepidi. Tean neid musu-kalla paare. Naerma ajavad. Lapsed neil ka tibud mitte lapsed.

Musud-kallad on praktiline. Pole mõtet nime meelde jättagi, sest varsti on ju uus musu-kalla.

Mul musu on salvestatud nime Vanamees alla. Kalla on salvestatud nimega Vanaeit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või sa helistad naisele ja küsid, “emme, mis kell sa koju tuled?”

Miks mitte? Oled ju emme 24/7.

Kogu maailm on emmesid ja issisid täis. Siis võiks kõik kontaktid ühe või teisena salvestada, järjekorranumbrid juurde ???? Ei ole kellegi emmestaatus midagi erilist, no ei ole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või sa helistad naisele ja küsid, “emme, mis kell sa koju tuled?”

Miks mitte? Oled ju emme 24/7.

24/7 oled ka emane. See ei tähenda, et oleks vahva, kui oma abikaasa sind emmeks kutsuks või emaseks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pole pärast 15 aastat halli aimugi. Endal on mees telefonis ees ja perekonnanimega sellest ajast peale kui tutvusime, muutmiseks pole põhjust näinud. Minu armastuse keel ei käi läbi telefoni kontaktide listi. Kuigi olen mõelnud, et võibolla oleks mõistlik, et kui mind leitakse poolsurnuna ja tahetakse teada, kellele helistada, aga kuna telefon on koodi all, siis ei oleks nime muutmisest mingit kasu vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pole pärast 15 aastat halli aimugi. Endal on mees telefonis ees ja perekonnanimega sellest ajast peale kui tutvusime, muutmiseks pole põhjust näinud. Minu armastuse keel ei käi läbi telefoni kontaktide listi. Kuigi olen mõelnud, et võibolla oleks mõistlik, et kui mind leitakse poolsurnuna ja tahetakse teada, kellele helistada, aga kuna telefon on koodi all, siis ei oleks nime muutmisest mingit kasu vist.

Seal on emergency contact võimalik panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Nimi mehe telefonis