Esileht Beebi ja mitmikud Nina kinni

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Nina kinni

Postitas:
Kägu

beebi on hetkel 6 kuune aga mure juba palju varasemalt. Nimelt on lapsel nina kinni koguaeg. ei ole nohu vaid lihtsalt kinni. Õues magades läheb hullemaks, ehk siis mida jahedam on seda raskem lapsel hingata. Ise olen arvanud, et õhuniiskus madal, keskküte on korteris. aga öö läbi töötab õhuniisuti toas, aknad on vahest lausa udused(kondents). Päeval samuti töötab niisuti toas ja niiskus 30-40%. Olen kasutanud Humerit aga ei ole abi olnud. Proovinud puhastada pumbaga aga ei tule väga midagi Samas ega ta väga ei lase ka seda teha.
Kas keegi oskab soovitada midagi, mis aitaks selle vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ninakinnisus peaks õues just paremaks minema. Mul on 24h magamistoaaken mikrotuulutuse peal ja siis pole probleeme täheldanud ei endal ega lapsel. Kas adenoidid vmt ei või olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise ka kuulnud, et õues peaks parem olema aga just vastupidi on, mis panebki muretsema. Öösel samuti aken mikrotuulutusel ja toas parajalt jahe samuti. Ei ole vahet kas magamistoas soojem või jahedam, nina ikka samamoodi kinni.
Homme läheme arsti juurde ehk seal selgub mis tekitab seda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas midagi selgus? Allergoloogi juurde soovitaksin minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arst vaatas kõik üle ja oli korras ainult mina limaskest oli natuke punane, ilmselt sellest, et olen puhastanud natuke hoogsalt. Aga tegi saatekirja LOR arstile igaks juhuks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Nina kinni