Esileht Ilu ja tervis Nina korrigeerimine

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Nina korrigeerimine

Postitas:

On plaan ette võtta nina korrigeeriv opp häiriva ebasümmeetrilisuse tõttu. Kes on sarnase opi läbi teinud, paluks kogemusi arstide või kliinikute osas, keda soovitate ja keda mitte. Kui kaua taastumine aega võttis ja kas jäite tulemusega rahule. Igasuguse info eest tänulik!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 19:06; 10.10 21:26; 11.10 15:12; 13.10 18:02; 05.11 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Margus Luht, kes muu 🙂 Kedagi teist ei julgeks oma nina kallale lasta. Olen ülimalt rahul ja see oli parim otsus mu elus.

Minu meelst oli op suht keeruline, ebasümmeetria oli väga suur. Aga taastumine oli kuskil 10 päeva. Mõned päevad peale oppi olid silmaalused lillad, aga siis juba sai meigiga kõik ära peidetud ja linna peale minna. Turse oli muidugi ka kuni 7 päeva päris tugev. Aga üllatavalt kiire taastumine ja valus polnud hetkegi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 21:06; 11.10 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, olen tema kohta head kuulnud. 10 päeva ei tundu sugugi pikk taastumisaeg. oleksin paari nädalat pakkunud. Kas pidid nina peal ka plaastrit kandma? Kas arme ei jää näha? Oleneb muidugi ka lõikusest, seespoolse lõikamisega ilmselt ei jää näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 19:06; 10.10 21:26; 11.10 15:12; 13.10 18:02; 05.11 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mask oli pärast ikka peal jah, oligi äkki 10 päeva. Issand ma ei mäleta enam! See tundus tagantjärele nii lihtne kõik. Mul oli lahtine lõikus seega nina alla ninasõõrmete vahele jäi lahtilõikamise arm, ei ole märgatav.

Kõige raskem hetk oli see, kui viskasin opilauale pikali ja hakati anesteesiat tegema. Siis oli mega hirmutunne, et issand, pärast ärkan üles ja ei tea ju mis saab :))

Aa, pärast oli küll rakse see, et mul tuli tegelt nohu ja siis ei saanud praktiliselt nuusata, ei tohtinudki. Siis tilkus kogu aeg, öösel ka, ja ma ei saanud üldse magada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 21:06; 11.10 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua aea läheb, et ilma plaastrita võib ringi liikuda? Ei tahaks tööle minna enne kui kõik “jäljed” lõikusest kadunud. 2 nädalat vist on miinimum puhkust võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kahjuks Margus Luhtiga väga ebameeldiv kogemus. Nina operatsioon toimus 2007 aastal ja 2008 aastal tegi ta mulle kaks kordusoperatsiooni. Nina seljale kasvas kühm, mida ta pidi 2 korda ära lihvima ja ninaselga polsterdama. Mul oli väga kongus nina ja lisaks veel vahesein k6ver, tulemuseks oli nina vahesein veel k6veram, hingata ei saanud ma üldse, ninaots viltu ja nina ise nii n6gus nagu suusahüppemägi.
Ma käisin k6igi nende aastate juures mitu korda tema juures ja ta lihtsalt vaikis puudused maha v6i üritas mind madalas enesehinnangus ja psüühilistes probleemides süüdistada.
Lasin septembri alguses Saksamaal l6puks oma nina korda teha ja olen nii nii rahul. Ma saan jälle hingata, vahesein on sirge, ninaots on sirge ja nina ei ole enam n6gus vaid samuti sirge. Enne oli sümmeetria täiesti paigast ära.
Arstid Saksamaal tegid uuringud ja kompuutertomograafia ja ei saanud ülse aru, kuidas Luhtil sellised vead said opi käigus tekkida ja miks ta need maha vaikis. Ma kannatasin 10 aastat terviseproblemide käes, sest nina kaudu hingata oli v6imatu! Lisaks muidugi suured väljaminekud. Esimene op maksis 75000 krooni ja kordusop Saksamaal ka 5000 eurot.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 11:10; 12.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millises kliinikus Saksamaal käisid? Proovin kohe kõikvõimalikke variante uurida.
Eks kõige suurem hirm ongi see, et midagi nässu keeratakse. Ega plastilise kirurgia arstid ja muud ilutöötajad enamasti ei tunnistagi oma vigu, ikka on patsient süüdi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 19:06; 10.10 21:26; 11.10 15:12; 13.10 18:02; 05.11 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan juba üle 10. aasta Saksamaal ja käisin oma kodulinnas mitmete KNK-arstide konsultatsioonil, enne kui ühe kasuks otsustasin.
Ma olen Luhti peale nii vihane, et olen ka m6elnud kohtuni minna. Seda teemat tuleb teadvustada, et operatsiooniga v6ivad kaasneda suured terviseprobleemid. Mina näiteks ei m6elnud kordagi enne opi, et v6ib juhtuda, et ma enam normaalselt hingata ei saa, v6i et ninast pidevalt kontrollimatult tatti jookseb. Minu p6himure oli, et nina ei ole piidavalt sirge ja ilus. Luht tekitas mulle lisaks tervisekahjustusele ka suure välimise ebak6la, mida oli raske korrigeerida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 11:10; 12.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Luhti peale nii vihane, et olen ka m6elnud kohtuni minna. Seda teemat tuleb teadvustada, et operatsiooniga v6ivad kaasneda suured terviseprobleemid. Mina näiteks ei m6elnud kordagi enne opi, et v6ib juhtuda, et ma enam normaalselt hingata ei saa, v6i et ninast pidevalt kontrollimatult tatti jookseb. Minu p6himure oli, et nina ei ole piidavalt sirge ja ilus. Luht tekitas mulle lisaks tervisekahjustusele ka suure välimise ebak6la, mida oli raske korrigeerida.

meil ühel sõbral läks ka nii: läks vaheseina opile, aga tulemus oli kehvem kui enne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 18:32; 19.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Luhti peale nii vihane, et olen ka m6elnud kohtuni minna. Seda teemat tuleb teadvustada, et operatsiooniga v6ivad kaasneda suured terviseprobleemid. Mina näiteks ei m6elnud kordagi enne opi, et v6ib juhtuda, et ma enam normaalselt hingata ei saa, v6i et ninast pidevalt kontrollimatult tatti jookseb. Minu p6himure oli, et nina ei ole piidavalt sirge ja ilus. Luht tekitas mulle lisaks tervisekahjustusele ka suure välimise ebak6la, mida oli raske korrigeerida.

meil ühel sõbral läks ka nii: läks vaheseina opile, aga tulemus oli kehvem kui enne.

Ja kus ta opil käis? Erakliinikus või tehti kusagil riiklikus meditsiinisüsteemis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 19:06; 10.10 21:26; 11.10 15:12; 13.10 18:02; 05.11 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ühel sõbral läks ka nii: läks vaheseina opile, aga tulemus oli kehvem kui enne.

Mul mees käis ka ca 15 aastat tagasi ninavaheseina opil, võttis veel teisest kliinikust ka arvamuse (kuidas te nii kõvera ninaga üldse hingata saate), pärast sai aru et üks tsunft kõik. Lõikas ka Luht ja siiani kahetseb, paremaks midagi ei läinud, pigem halvemaks. Lisaks oli tal narkoosist välja tulekuga mingi jama, lubatud samal õhtul koju asemel ärkas ta üles alles järgmisel õhtul. Aasta tagasi oli vaja tal ka üks väike op päevakirurgias teha, siis ta hoiatas kõiki, et tal võib narkoosiga probleeme olla, need arstid arvasid, et eelmine kord tehti midagi valesti, aga nii pika aja tagant pole võimalik enam kontrollida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kunagi kirurgi juures, kes vist ei tegutse enam, aga rahul pole üldsegi. Keerati ikka vussi mis vussi. Kurb vaadata, et välismaal muutub inimestel nägu ninapopi järel ikka drastiliselt ilusamaks, siin ei maksa see makstud raha midagi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:05; 18.10 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kunagi kirurgi juures, kes vist ei tegutse enam, aga rahul pole üldsegi. Keerati ikka vussi mis vussi. Kurb vaadata, et välismaal muutub inimestel nägu ninapopi järel ikka drastiliselt ilusamaks, siin ei maksa see makstud raha midagi. Muidu üleelamisena polnud juba siis midagi hullu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:05; 18.10 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Luhti peale nii vihane, et olen ka m6elnud kohtuni minna. Seda teemat tuleb teadvustada, et operatsiooniga v6ivad kaasneda suured terviseprobleemid. Mina näiteks ei m6elnud kordagi enne opi, et v6ib juhtuda, et ma enam normaalselt hingata ei saa, v6i et ninast pidevalt kontrollimatult tatti jookseb. Minu p6himure oli, et nina ei ole piidavalt sirge ja ilus. Luht tekitas mulle lisaks tervisekahjustusele ka suure välimise ebak6la, mida oli raske korrigeerida.

meil ühel sõbral läks ka nii: läks vaheseina opile, aga tulemus oli kehvem kui enne.

Ja kus ta opil käis? Erakliinikus või tehti kusagil riiklikus meditsiinisüsteemis?

Luhti juures käis. aga noh, teada ju on, et meditsiinis garantiisid pole ja töö on tellija materjalst…

mulle on teema seelle pärast hingelähedane, et tütrel oleks vist vaja mingit kirurgilist sekkumist. krooniline nohu ja suuhingamine sünnipäraselt kitsaste käikude tõttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 18:32; 19.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kavatsen minna, kuid Peterburi.

Valisin pool aastat mitme arsti vahel, jälgisin nende instagrammi kontosid, vaatasin pilte ja videosid, suhtumist, hääletooni ja otsustasin minna https://www.instagram.com/valeriy_staisupov/ selle mehe juurde.

Muidu töötab see arst kliinikus, kus on enamus arste väga head. soovitan valida välja paar arsti ja siis jälgida neid instagrammis. Kõik arstid kõnelevad inglise keelt ja teevad ninaoppe pea iga päev.. seega praktika on meeletu ja ebaõnnestumise võimalus viidud miinimumini (mis ebaõnnestumist muidugi ei välista).

oled juba kursis, palju su ninaop maksma läheb?
jaga siis palun tulemusi ja kogemusi ka:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kavatsen minna, kuid Peterburi.

Valisin pool aastat mitme arsti vahel, jälgisin nende instagrammi kontosid, vaatasin pilte ja videosid, suhtumist, hääletooni ja otsustasin minna https://www.instagram.com/valeriy_staisupov/ selle mehe juurde.

Muidu töötab see arst kliinikus, kus on enamus arste väga head. soovitan valida välja paar arsti ja siis jälgida neid instagrammis. Kõik arstid kõnelevad inglise keelt ja teevad ninaoppe pea iga päev.. seega praktika on meeletu ja ebaõnnestumise võimalus viidud miinimumini (mis ebaõnnestumist muidugi ei välista).

Üks asi on muidugi opp, aga pärast on sealt vaja ka koju tulla, tea kas üle piiri tagasi saab siniste silmadega ja nina kinni plaasterdatud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 19:06; 10.10 21:26; 11.10 15:12; 13.10 18:02; 05.11 21:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Nina korrigeerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.