Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Nina kuiv

Postitas:

No mitu nädalat nina nii kuiv, et kohati nagu valus hingata. Natuke tuleb ka vähesel nuuskamisel verd ja kogu aeg on vahelduva eduga üks nina pooltest kinni. Aga mida nagu kasutada. Lihtsalt nii häiriv on see tunne juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

ega ei olegi väga midagi teha.. tuba tuulutada ja õhku niisutada. humerist on kah suht vähe abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama jama, aga verd ikka jookseb mu nina igapäevaselt. Ma ei ole veel proovinud, aga äkki aitab ninasprei meresoola ja mõne õlilisandiga, mis on mõeldudki kuiva nina jaoks?
Igatahes tean, et see möödub kui sünnitanud olen :p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ninna pane vaseliini kui on kuiv (aga ära seda kõige odavamat osta, see haiseb nigu mootoriõli) ja kui kinni, siis spreysid apteegis igat sorti (xymelin, sudafed)- neid siiski kasutada hädapärast, miski muu lihtsalt ei aita.
Tõesti, peale sünnitust läheb üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka nina kuiv ja vahest tuleb verd 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kõikide rasedustega sama jama ning mida lõpupoole, seda hullem on-õhk ei käi üldse läbi, eriti veel pikali olles. Nina totaalselt kinni…Olen kasutanud meresoola spreid, õli, kuid ainus, mis minul aitab on see niisutav Sudafedi sprei ja seda kasutasin eelmise raseduse ajal pudel nädalas, muud üle ei jäänud, sest hingata tahtsin. Peale sünnitust kadus vaikselt see jama ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli raseduse alguses sama jama siis ei aidanud ei õli tilgad, ega ka meresoola spreid, hetkel olen natuke tõbine ja hakkas sama jama nina nii kuiv, et valus hingata või täiesti kinni. Mind aitavad kinnisuse puhul ainult tavalised ninaspreid xymelin, otrivin jne kasutan ilma igasuguse kartuseta kuna nii apteekrid, kui ka ITK günekoloogia osakonna juhataja on öelnud, et midagi ei juhtu kui kasutan. Nina kuivuse puhul sain apteegist kreemi rinopanteina mulle sobib supper hästi koheselt võttab selle vastiku valu ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.