Esileht Ilu ja tervis Nina öösiti kinni

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nina öösiti kinni

Elame keskküttega korteris ja algas kütteperiood. Selle tulemusena on nina öösiti täiesti kinni. Mul on looduse poolt antud kitsaste käikudega nina, mistõttu on nagunii kehva nina kaudu hingata, aga kütteperiood muudavad asja veel hullemaks.

Õhuniiskus on toas ca 46%, niisutaja tulemusel ca 52%. Ja niisutajaga on ka nina kinni. Patjadega ei saa asi olla, need on samad, mis suvisel ja sügise perioodil ja siis  probleeme polnud.

On keegi veel sellise probleemiga hädas olnud ja kuidas olete leevendust saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 08:37; 28.11 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allergia ehk? Mul juba aastaid nii, leevendust saan Awamysest või Nasonexist. Retseptiravimid. Helista perearstile, kirjutab välja ja proovid, kas aitab. Mulle öeldi, et võib kogu aeg kasutada, kui on vajadus. Suvel olen siiski ilma hakkama saanud, seega ilmselt mõjutab ka kuivem õhk toas (kütteperioodil) ja temperatuuride vahe toas ja õues.

Flixonase on sarnase toimega, vabamüügis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aitäh, need mõlemad spreid on proovitud ja pole aidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 08:37; 28.11 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas õhukuivati on olemas, äkki sellest abi?  Veel võib proovida Capster ninaloputusseadet, äkki niisutab limaskesta? Zyrtec tabletid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas õhukuivati on olemas, äkki sellest abi?

Keskküttega on õhk niigi väga kuiv ja sa soovitad veel kuivatada? TA-l on ekstra niisuti juba pandud.
Kas akent ei anna pidevale mikrotuulutusele panna?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuulutan tube päeva jooksul, ööseks magamistoas aken tuulutuse peal. Praeguste ilmadega aitab, tuleb õueõhku tuppa ja ei ole nina seest nii kuiv ja hommikuks kinnine. Õhuniisutaja on ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Nina öösiti kinni