Esileht Ilu nina operatsioon

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: nina operatsioon

Postitas:

mu nina on nagu grusiinil ja juba aastaid on küpsenud otsus nina normaalseks lasta opereerida. oskab keegi soovitada eestis head ninakirurgi, kelle tööga olete tõesti rahule jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.01 22:15; 27.06 09:20; 29.06 13:18; 14.07 11:57; 06.08 11:15; 01.12 11:48; 08.02 14:20; 15.02 12:03; 20.02 08:00; 30.03 13:33; 14.06 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oskab keegi näiteks dr. Priit Kasenõmme kohta midagi öelda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 08:00; 20.02 08:02; 21.02 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin tema juures operatsioonil, aga mul on keeruline nina ja täitsa rahule ei jäänud. Nina oli väga viltu ja nüüd on ikka natuke viltu. Ma ei tea, kas seda ei saagi siis vist paremini teha. Ma arvan, et teistel teeb ta küll hästi ja ega paremat Eestis ei ole. Valida on veel Aet Saarts ja Margus Luht. Aet Saarts on kindlasti ka hea kirurg, aga mulle ei meeldi see kliinik, kus ta töötab. Mingi tibiga pidi seal suhtlema, arsti endaga suhelda ei saa. Kasenõmm ja Luht on Kotka kliinikus, kus on väga mugavad tingimused, palat nagu hotellituba. Juba seetõttu eelistaks neid. Luhti ei tahtnud sellepärast, et kunagi rääkis ta ajakirjanduses, et keskealised naised ei huvita enam kedagi ja on täiesti mõttetud. Mõtlesin, et kui ta niimoodi arvab, siis ei tahaks tema juurde operatsioonile minna, olen ka selline keskealine. Kui arvab, et minu välimus pole enam üldse mingi teema ja peaks põlema ennast panema, siis nagu sellise juures lõigata ei tahaks. Nende juures ei soovita üldse lõigata, kes on lihtsalt plastilised kirurgid mitte otorinolarüngoloogid, sest ühe sellise juures käisin ja tema mu nina ka vussi keeras.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 09:48; 21.02 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on plaanis minna Aet Saartsi juurde tegema. On kuidagi mingil põhjusel kõige sümpaatsema mulje jätnud. Ilmselt planeerin opi sügisesse, kuna kohe kevad käes ja peale oppi ei tohi nt kuu aega päikeseprille kanda, mina aga ei suuda vähimagi päikesega ilma prillideta väljas olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin 10 a tagasi M. Luht juures, olen rahul ja soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Margus Luhti ei soovita. Tegin tema juures ninaplastika 15 aastat tagasi ja ta tegi 2 kordusoperatsiooni, mis kahjuks ka luhtusid. Käisin 10 aastat ringi nina viltu ja kõver peas, hingata ei saanud absoluutselt. Lõpuks julgesin minna välismaale kliinikusse konsultatsiooni ja lasin lõpuks oma nina korda teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Margus Luhti ei soovita. Tegin tema juures ninaplastika 15 aastat tagasi ja ta tegi 2 kordusoperatsiooni, mis kahjuks ka luhtusid. Käisin 10 aastat ringi nina viltu ja kõver peas, hingata ei saanud absoluutselt. Lõpuks julgesin minna välismaale kliinikusse konsultatsiooni ja lasin lõpuks oma nina korda teha.

mu sõbrannal sama kogemus. Luht opereeris 2 korda, trauma oli suur, ninakuju sai enam vähem korda, aga nohud on pidevalt ikkagi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 08:00; 20.02 08:02; 21.02 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Margus Luhti ei soovita. Tegin tema juures ninaplastika 15 aastat tagasi ja ta tegi 2 kordusoperatsiooni, mis kahjuks ka luhtusid. Käisin 10 aastat ringi nina viltu ja kõver peas, hingata ei saanud absoluutselt. Lõpuks julgesin minna välismaale kliinikusse konsultatsiooni ja lasin lõpuks oma nina korda teha.

Oi issand, siis on hea, et ta kunagi 10 aastat tagasi naiste kohta šovinistlikult sõna võttis, mina välistasin ta ainult sellepärast, et on nõme inimene. Aga mis veel hullem, lõigata ka ei oska, ma ikka arvasin, et oskab. Aga siis polegi suurt kedagi rohkem valida kui kas Priit Kasenõmm või Aet Saarts, mõlemad on toredad, nende mõlema juures käisin konsultatsioonil.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 09:48; 21.02 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oskab keegi näiteks dr. Priit Kasenõmme kohta midagi öelda?

Vaata ja otsusta @dr_priit_kasenomm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis ei tehta häid ninasid, soovitaksin selle jaoks välismaale minna. Võibolla kui juba on perfektne väike nina ja selle peal ainult kühm, siis seda saab Eestis ka lasta teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda jama ei teki, et pärast oppi hingamine kehvem, nohud jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et see Margus Luhti jutt on paljudel nii hästi meelde jäänud ja otsust mõjutanud. Mina ei ole iluoppidel käinud, aga mäletan, et toonast saadet vaadates olin kindel, et kui kunagi plaanin minna, siis mitte iialgi tema juurde.

See jutt, mida ta naiste kohta rääkis… See oli lihtsalt okse!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saarts on tõesti ilukirurg? Olen tema juures kui LOR arstil käinud ja kahjuks ebameeldiv kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: right;”>

Mina Margus Luhti ei soovita. Tegin tema juures ninaplastika 15 aastat tagasi ja ta tegi 2 kordusoperatsiooni, mis kahjuks ka luhtusid. Käisin 10 aastat ringi nina viltu ja kõver peas, hingata ei saanud absoluutselt. Lõpuks julgesin minna välismaale kliinikusse konsultatsiooni ja lasin lõpuks oma nina korda teha.

Dr Luht, kas luhtumine juba sisse kirjutatud? ????</p>

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks Luht on ka vahepeal vanemaks ( ja ehk targemakski?) saanud..  Tõesti, oma kliente mõnitada, peab ikka rumal olema.. Mina olen tema juures käinud konsultatsioonil ja never ever ei läheks tema juurde midagi tegema, ainult suur enesekindlus ja ego ja sellest tekkivad valed otsused (tema ei eksi ju kunagi, lahmib kohe oma otsuse ära, täiesti süvenemata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu nina operatsioon