Esileht Ilu ja tervis Nina sees sügaval ülivalusad koorikud! :S

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Nina sees sügaval ülivalusad koorikud! :S

Postitas:

Hakkas sellega, et tundsin, et hakkan haigeks jääma – vesistasin pisut nina, pea paks, paha olla. Samas olid ninas kaugel sügaval roheline kleepuv tatt, mis kuivas kohe koorikuteks. Nuusata nagu midagi polnudki. Nina ise on lahti kogu aeg.

No ja siis paari päeva pärast hakkasid need koorikud seal ninapõhjas karjuvat valu tegema! Millega võiks tegu olla, mingi seen? Nina limaskesta haavand vmt? Täitsa jube, kasutan Vipise õli baasil ninatilkasid, üritan ka astelpaju õli ninna panna aga tuline valu on sügaval ninas ikka …

On kellelgi midagi sarnast olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 21:46; 15.04 13:02; 15.04 21:38; 16.04 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli korra midagi sarnast, ilmselt mingist limaskesta kriimustusest tekib. Mina sain paari päevaga lahti viina abil, niisutasin lahjendatud viinas vatti ja toppisin tropid ninna. Ilmselt sobib ka haavapuhastusvahend, midagi sellist, mis steriliseerib, õli ei aita. Kui sul on kodus ntx mõni alkoholi baasil näovesi, siis sellega võid proovida. No haavapuhastusvahend oleks vast kõige parem, vatitups niisuta ära ja puhasta, ettevaatlikult. Kui päeva-paariga mööda ei lähe, mine arsti juurde, aga peaks olema lihtsalt puhastamise teema. Head paranemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla su kasutatud ravimid kuivatavad liiga palju limaskesta ning selletõttu on kuivanud ja katki. Ma niisutan nina nohu ajal Humeri ja Quickxxi spreidega. Võid teha ka ise keedetud veest ja meresoolast lahuse ja sellega ninasõõrmeid loputada paar-kolm korda päevas. See niisutab koorikuid ja limaskesti ning desinfitseerib haavandeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võibolla su kasutatud ravimid kuivatavad liiga palju limaskesta ning selletõttu on kuivanud ja katki.[/tsitaat]Ma ei ole üldse ravimeid kasutanud – 2 päeva olen kasutanud Vipise loodulikku õlide baasil ninatilkasid.

Ja alkoholi esimese käo soovitusel ma ka ei julgeks haavanditele panna, mu valulävi pole nii kõrge … Jätkasin astelpajuõliga määrimist ja täna just nagu oleks parem.
Ka igemel on hetkel üks kerge haavand. Millest need haavandid üldse tekivad, mingi aine puudusest või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 21:46; 15.04 13:02; 15.04 21:38; 16.04 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On sul kunagi ninas herpest olnud? Minul lööb lisaks huulele aeg-ajalt ka ninna. Siis tulebki selline valus tunne, nagu oleks haavand ninas ning koorik tekib ka. See möödub mõne aja pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On sul kunagi ninas herpest olnud? Minul lööb lisaks huulele aeg-ajalt ka ninna. Siis tulebki selline valus tunne, nagu oleks haavand ninas ning koorik tekib ka. See möödub mõne aja pärast.[/tsitaat]pole eluski kusagil herpest olnud … aga jumal tänatud, et ise möödub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 21:46; 15.04 13:02; 15.04 21:38; 16.04 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid soovitavad ka panna pipetiga lihtsalt head oliivõli (natuke käe vahel soojendatud). See aitab kuivusekoorikute vastu samuti väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noo, töönädal hakkas, polnud aega õliga jamada, täna on ninasügavus jälle absoluutselt kinni kleepunud … :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 21:46; 15.04 13:02; 15.04 21:38; 16.04 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli endal ka mitu nädalat. Ostsin apteekist mingi ninõli. Läks küll aega, aga terveks sai

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koorikute kohta ei tea, aga minul tekitas ülivalusa nina WC puhastusvahend. (asi oli ikka nii hull, et pidin erakorralisest valuvaigisteid küsima, kuna muu enam ei toiminud)

Juhuslikult avastasin, et vannitoa-WC puhastusvahendil on mikrosuuruses kiri \”ei tohi kasutada siseruumides\” ning happe märk. Viskasin pudeli ära ja probleem lahenes.

Vaata üle, ega sa midagi sellist sisse ei hinga. Erigi KÕIK pihustiga keemia, mida viimasel ajal ükskõik kus ja mille jaoks kasutanud oled.
___________

Aga Vispe minu teada sisaldab alkoholi? Ka see, aga ka lihtsalt kuiv õhk või soolveega (NaCl sisaldavad ninatilgad) loputamine võivad põhjustada limaskesta kuivust, mistõttu limaskest hakkab pragunema.
Mul aitasid bebanthen salv (roosa triibuga mida pannakse tita pepule) ja astelpajuõli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loputa nina humeriga ja pärast pane ninna nizita ninakreemi.See ravib nina limaskesta.Saadaval käsimüügis.Kui järjepidevalt hommikul ja õhtul kasutada siis võiks see aidata.Vähemalt midagi halba see ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]789456 kirjutas:[/small]
[tsitaat]koorikute kohta ei tea, aga minul tekitas ülivalusa nina WC puhastusvahend. (asi oli ikka nii hull, et pidin erakorralisest valuvaigisteid küsima, kuna muu enam ei toiminud)

Juhuslikult avastasin, et vannitoa-WC puhastusvahendil on mikrosuuruses kiri \”ei tohi kasutada siseruumides\” ning happe märk. Viskasin pudeli ära ja probleem lahenes.

Vaata üle, ega sa midagi sellist sisse ei hinga. Erigi KÕIK pihustiga keemia, mida viimasel ajal ükskõik kus ja mille jaoks kasutanud oled.
___________

Aga Vispe minu teada sisaldab alkoholi? Ka see, aga ka lihtsalt kuiv õhk või soolveega (NaCl sisaldavad ninatilgad) loputamine võivad põhjustada limaskesta kuivust, mistõttu limaskest hakkab pragunema.
Mul aitasid bebanthen salv (roosa triibuga mida pannakse tita pepule) ja astelpajuõli.[/tsitaat]

imelik WC-puhastusvahend, mida siseruumides kasutada ei tohi. välikäimla jaoks siis või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Nina sees sügaval ülivalusad koorikud! :S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.