Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...

Postitas:
Anetikas

Tere.

Kirjast ei selgu, kas nohu kestab koguaeg või olete lapsega külmetanud.
Antud juhul kahtlustaks järgmisi variante.
*kui nina pidevalt kinni ja norskab, siis ilmselt tegu adenoidiga. Võtke perearstilt ninakõrvakurguarstile saatekiri, medicumis (tallinn) saab kiirelt aja.
*kodus lihtsalt kuiv õhk, niiske rätik radikale või õhuniisutaja. Allergia ka variant.
*Kuna ninatilkasid nii väikestel ei ole lubatud kasutad, siis looduslikud võtted. Küüslauk voodi kõrvale, inhalaatoriga auru, humeriga nina loputada, nohuplaastrid ööseks. Piimatooteid vältida, toodab lima juurde.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nina on ilmselt seest kuiv ja limaskest ärritunud peale nohu. Tavaline niisutamine.
NaCl ja muud niisutavad ninaspeid peaks asja paremaks tegema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see pole tavaline nohu, siis peaks ikka kindlasti arsti juurde minema.

Mu lapsele on nina-kurguarst välja kirjutatud miskise ninasutsu, hormonaalse. Seda pidi kasutama kuu aega. Leevendas.

Tuleks välja selgitada, millega tegu. Kas on adenoid või on allergia vm, siis vastavalt sellele saab käituda.

Kui on tavaline nohu, siis muidugi hullema nohu puhul lastele mõeldud nohurohi, sudafed või otrivin, aga teil on ilmselt midagi muud vaja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil aitas vaid laste Sudafed sprei, parim asi üldse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen isegi beebile pannud Otrivini kõige lahjemaid ninatilku (oli vist 0,5%line lahus(?)) – ka keset ööd magavale lapsele. Aga soovitan panna ainult ühte ninapoolde, kuna ühe poole avamine on juba mugava hingamise taastumiseks piisav. Kui vastu hommikut rohu mõju hakkab kaduma, siis panen teise sõõrmesse. Meie lastearst ütles, et kui rohu mõju kaob, siis kipub nina veel rohkem tursesse minema – ehk et tasub sõõrmetesse ükshaaval panna.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )